Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Відкрите місто

Запоріжжя – учасник проекту «Відкрите місто»!  3 грудня 2013 р. міський голова Запоріжжя О.Сін, Президент Фонду Східна Європа В.Лях, та голова правління Запорізького благодійного Фонду "Єдність" за майбутнє" Т.Огородова підписали меморандум про співпрацю з метою спільного вирішення проблем міста.  За допомоги  інтерактивної платформи мешканці міста отримали можливість вирішити важливу громадську проблему, звернувшись до відповідального за прийняття рішення органу влади.

Як працює система «Відкрите місто»?
1. Для повідомлення про виявлену проблему чи несправність користувачу необхідно зареєструватися на порталі, вибрати категорію, до якої відноситься проблема, додати фото та/або відео файли (за наявності) та вказати адресу чи координати проблемної ділянки на карті.
2. Повідомлення про наявність проблеми після перегляду модератором автоматично відправляється відповідальним органам влади/організаціям. За необхідності виконавець чи відповідальний працівник може запросити додаткову інформацію чи уточнення щодо зареєстрованого повідомлення у користувача.
3. Відповідальний за вирішення проблеми орган влади/організація  вирішує проблему. Якщо проблема не може бути вирішена відразу чи протягом певного прийнятного часу (один місяць), відповідальний працівник інформуватиме користувача щодо обґрунтованих причин неможливості вирішення цієї проблеми.

Якщо Ви бажаєте поінформувати міську владу про ту чи іншу проблему, яку необхідно вирішити, залиште своє повідомлення про неї на сторінці http://opencity.in.ua/
Якщо Ви хочете взяти участь у вирішенні уже виявлених проблеми, тоді перегляньте перелік опублікованих проблем та визначте для себе, що Вам під силу вирішити самостійно або організованою групою мешканців. Залиште коментар про свої наміри під повідомленням про проблему, щоб його побачив автор.

Дякуємо Вам за активну громадянську позицію та участь у виявленні та вирішенні проблем нашого міста.

Лише разом ми зможемо зробити місто Запоріжжя краще!


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet