Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206Будьте обережні при користуванні газом у побуті !

 

Газ зігріває сьогодні кожен дім, кожну оселю, йоговикористовують для приготування їжі. Газ – це швидко, зручно, але й небезпечно!При недбалому його використанні він може бути не тільки помічником, але й ворогом,руйнівником осель, а може і назавжди забрати людські життя.

Тому так важливо дотримуватись простих та ефективних правилповодження з газом та газовими приладами:

1 завжди дотримуйтесь правильної послідовності дій привключенні газових приладів: спочатку необхідно запалити сірник, а вже потімвідкривати подачу газу;

2 під час роботи газових приладів має бути постійний припливсвіжого повітря, що забезпечить повне згорання газу;

3 заміну газових приладів (підключення до діючихгазопроводів), запірної арматури виконують працівники ПАТ «Запоріжгаз» абопрацівники спеціалізованої організації, що мають ліцензії;

4 не змінюйте конструкцію димових та вентиляційних каналів,не користуйтесь газовими приладами після закінчення терміну дії акту про  перевірку та прочистку димових тавентиляційних каналів, не заклеюйте вентиляційні решітки;

5 при виявленні запаху газу в квартирі негайно повідомляйтеза телефоном 104, відповідайте на всі його запитання, послухайте інструктаж проте, що вам робити в тій чи іншій аварійній ситуації. Виконуйте всі вимоги  та рекомендації диспетчера та чекайте приїздуаварійної бригади.

 

Пам’ятайте! У загазованому приміщенні достатньо маленькоїіскри, щоб стався вибух! Не будьте байдужі! Ваші правильні дії в екстремальнихситуаціях допоможуть уникнути небажаних наслідків. Збережіть своє майно, життята здоров’я! Завжди виконуйте правила безпечного використання природного газу!

 

Кожному, хто користується «блакитним паливом» у своїх оселяхварто пам’ятати, що важливою умовою безпеки при користуванні газовими приладамиє контроль за повнотою його згорання. При повному згоранні полум’я має блакитнийколір, при неповному – жовтувато-солом’яний. Якщо газ згорає неповністю в приміщенні може виникнути небезпечна концентраціячадного газу, яка може бути смертельною для людини.

Для запобігання його утворення необхідно:

Своєчасно регулювати газові пальники, при виявленні жовтогополум’я  - необхідно відрегулювати подачуповітря в пальник.

Використовувати газові прилади при достатній тязі вдимоходах та виконанні щорічної прочистки димових та вентиляційних каналів.

Вмикати газові прилади при відчиненій кватирці абовстановленому на провітрювання  вікні.

Експлуатувати  газовіприлади тільки зі справною автоматикою безпеки.

 

Будьте пильні з газом! Не порушуйте правила безпеки! Завждивикликайте аварійну газову службу за телефоном 104! Безпека Вашого життя –запорука спокою та стабільності Вашої родини!

 

ПАТ «Запоріжгаз»


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet