Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206Службазайнятості інформує. До уваги роботодавців!

27червня 2013 року набув  чинності наказМіністерства соціальної політики України «Про затвердження Порядку наданняроботодавцям територіальним органам Державної служби зайнятості  інформації про зйнятість та працевлаштуваннягромадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню» від 16.05.2013№ 271.

Порядоквизначає процедуру надання підприємствами, установами та організаціямитериторіальним органам Державної служби зайнятості у районах, містах, районах умістах інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, які маютьдодаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Роботодавцямирозраховується квота для забезпечення додаткових гарантій у спbr /риянніпрацевлаштуванню громадян, які належать до таких категорій:

1)один із батьків або особа, яка їх замінює і:

 має на утриманні дітей (дитину) віком до шестироків;

 виховує без одного з подружжя дитину віком до14 років або дитину-інваліда;

 утримує без одного з подружжя інваліда /pN2topздитинства (незалежно від віку) та/або інваліда I групи (незалежно від причиниінвалідності);

2)діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;

3)особи, яким виповнилося 15 років та які за згодою одного з батьків або особи,яка їх замінює, можуть, як виняток, прийматися на роботу;

4)особи, звільнені після відбуття покарання або примусового лікування;

5)молодь, яка закінчила або припинила навчання у загальноосвітніх,професійно-технічних і вищих навчальних закладах, звільнилася зі строковоївійськової або альтернативної (невійськової) служби (протягом шести місяцівпісля закінчення або припинення навчання чи служби) і яка вперше приймається нароботу;

6)особи, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до статті 26 ЗаконуУкраїни «Про загальнообов''язкове державне пенсійне страхування» залишилося 10 іменше років.

Належністьгромадян до категорій, зазначених у Порядку, та дія квоти протягом відповідногоперіоду підтверджуються відповідними документами.

Робоstrongтодавцісамостійно розраховують квоту з урахуванням чисельності громадян, які на умовахповної зайнятості вже працюють у роботодавця і належать до таких, які маютьдодаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (крім інвалідів).

Дляукомплектування вакансій роботодавці подають інформацію про попит на робочусилу (вакансії), у тому числі з урахуванням потреби для осіб, які маютьдодаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Роботодавціщороку, не пізніше 01 лютого після звітного року, подають територіальномуоргану інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, що маютьдодаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (згідно із додатком до Порядку).


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet