Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206        Служба зайнятосі інформує. Нове взаконодавстві.

ЗакономУкраїни «Про зайнятість населення» передбачено право громадян у віці від 45років, які мають страховий стаж не менше 15 років, на одноразове отриманняваучера для оплати отримання нової професії або підвищення кваліфікації.

ПостановоюКабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року затверджений Порядок видачіваучерів для підтримки конкурентоспроможності громадян на ринку праці.

Затвердженийпорядок визначає механізми видачі і оплати ваучера органами Державної службизайнятості, а також перелік професій, на одержання якихможе бути виданий ваучер. На основі аналізу і прогнозу потреб галузей економікиробочої силі в перелік включені професії для кадровогозабезпечення таких/p пріоритетних галузей як, агропромисловий комплекс,транспортна інфраструктура та інформаційні технології.

Вартістьваучера встановлюється у межах вартості навчання, але не може перевищувати 10прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Дляотримання ваучера громадянин подає в службу зайнятості заяву,  а також надає паспорт, трудовукнижку, документ про навчання та реєстраційний номер облікової картки платникаподатків. У разі, якщо трудова книжка знаходиться у роботодавця, громадяниннадає її копію, завірену роботодавцем.

Рішенняпро видачу ваучеру приймається службою зайнятості не пізніше 8 дня з дня подачідокументів.

Зарахуваннягромадянина на навчання на основі ваучеру здійснюється навчальними закладамизгідно законодавства.

Оплатаваучерів здійснюється Фондом загальнообов’язкового державного соціальногострахування України на випадок безробіття в межах видатків, передбачених на цюстаттю в бюджеті Фонду у відповідному році.


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet