Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206 Порядок присвоєння почесногозвання „Мати - героїня”

Указом Президента України від29.06.2001 року № 476/2001 „Про почесні звання України” визначені підстави дляприсвоєння почесного  звання „Мати -героїня” та встановлений порядок їх присвоєння. Згідноtext-align: center; з вищезазначенимУказом  почесне звання «Мати-героїня»присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох ібільше дітей, в тому числі дітей усиновлених у встановленому законодавствомпорядку, враховуючи вагомий особистий внесок у вихованні дітей у сім’ї,створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчихздібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Висунення кандидатур доприсвоєння почесного звання здійснюється гласно за місцем роботи особи, якупредставляють до нагородження, у трудових колективах установ, організацій,підприємств, не залежно від типу, форми власності та господарювання. У разіnbsp;,якщо багатодітна мати досягла пенсійного віку та не працює, розглядомдокументів, висуненням її кандидатури займається  департамент освіти і науки, молоді та спортуміської ради.

Особа, яка удостоєна почесногозвання «Мати-героїня», відповідно до Указу Президента України, отримуєнагрудн/trий знак та посвідчення встановленого зразка.  Указом Президента України від 25.12.2007 №1254/2007 з 01.01.2008 встановлена одноразова винагорода жінкам, яким присвоєнопочесне звання України „Мати-героїня”, у сумі десятикратного розмірупрожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб.

Для подання документів наприсвоєння почесного звання «Мати-героїня», особа, яка зареєстрована у містіЗапоріжжі, може звернутись до відділу по роботі з молоддю та сім‘єю тапозашкільної виховної роботи департаменту освіти і науки, молоді та спортуміської ради.

Документи для працюючих жінок:

Нагородний лист встановленогозразка, в якому в п.13 повинні бути зазначені конкретні заслуги особи, що сталипідставою для порушення клопотання, а саме - особистий внесок у вихованнядітей, створення сприятливих умов для здобуття освіти, розвитку їх творчихздібностей, формування високих духовних і моральний якостей (4екземпляри-оригінали заповнені друкованим способом та завірені печаткоюустанови, яка висуває кандидатуру).

Копії свідоцтв про народженнядітей (по 4 екземпляри).

Витяг з протоколу трудовогоколективу підприємств, установ, організацій, на яких було прийнято рішення провисунен/p lang=td width=pня кандидатури до відзначення (4 екземпляри завірені печаткою установита підписами).

Копію паспорту - 1,2,11 сторінки(4 екземпляри);

Довідку про склад сім’ї (форма №2).

Документи для непрацюючих жінок:

1. Копія паспорту багатодітноїмами  (стор. - 1, 2 та прописка) – 4екземпляри.

2. Копії свідоцтв про народженнядітей -  4 екземпляри. У разі strongtd width=td width=350/ptext-align: justify;p style=text-align: justify;смертідітей – копії свідоцтв про смерть - 4 екземпляри.

3. Копія документів про освітубагатодітної мами – 1 екземпляр.

4. Копія трудової книжкибагатодітної мами - 1 екземпляр.

5. Характеристика багатодітноїмами (готує ЖЕК за місцем проживання або квартальний комітет).

6. Копії документів дітей прозакінчення навчальних закладів: загальноосвітньої школи, ПТУ, коледжів, ліцеїв,університетів тощо.

7. Копії документів дітей проотримання позашкільної освіти.

8. Копії грамот, дипломів дітей.

9. Характеристики дітей з місцьнавчання та праці.

10. Довідку про склад сім’ї(форма № 2).

Додаткову інформацію можливоотримати у відділі по роботі з молоддю та сім‘єю та позашкільної виховноїроботи департаменту освіти і науки, молоді та спорту міської рад з 14-00 до 15-0054/tdp/tdРежим работы инспекции:и, тел.233-23-24, факс 233-31-12.

 


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet