Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206До уваги суб'єктів підприємництва !

Постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2008 № 709 внесено зміни до Порядку декларування зміни оптово-відпускних цін на продовольчі товари та передбачено розмежування функцій з погодження зміни оптово-відпускних цін шляхом надання органам контролю за цінами повноважень перевірки їх економічної обґрунтованості та прийняття місцевими держав ними адміністраціями рішень з урахуванням висновків Державної інспекції з контролю за цінами.
Наказом Міністерства економіки України від 13.08.2008 512/td28.01.2009 Урядом скасована Постанова Кабінету Міністрів України від 31.12.2008 № 1118 «Про внесення зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2000 р. № 507. Відділи з реалізації непродовольчих товарів у відділеннях поштового зв'язку, якою суб'єктів спрощеної системи було позбавлено права добровільно реєструватися платником ПДВ. року № 341 затверджено форму декларації про оптову ціну на продовольчі товари, щодо яких запроваджено державне регулювання, та інструкцію про заповнення і застосування декларації про оптову ціну.
  Зазначені норматив но-правові документи розміщені на офіційному веб-сайті облдержадміністрації/p –www.zoda.gov.ua/ua/200.html

ОГОЛОШЕННЯ

Запорізькою обласною державною адміністрацією, Асоціацією громадських організацій Запорізької області «Агенція регіонального розвитку «Пріоритет», оголошується КОНКУРС БІЗНЕС - ПРОЕКТІВ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТА, НАПРАВЛЕНИХ НАРЕГІОНАЛЬНИЙ РОЗВИТОК.

МЕТОЮ КОНКУРСУ Є відбір бізне valign=246text-align: center;text-align: justify;с-проектів регіонального розвитку, спрямованих на реалізацію пріоритетних напрямів розвитку територій та пріоритетних напрямів розвитку підприємництва в Запорізькій області на 2011- 2012 роки.

ЗАВДАННЯ КОНКУРСУ:

            розвиток співпраці органів місцевої виконавчої влади, місцевого самоврядування, суб’єктів малого та середнього бізнесу, громадських організацій у розробленні та реалізації прибуткових проектів регіонального розвитку;

            підтримка перспективних проектів;

            узагальнення та поширення досвіду з реалізації проектів, спрямованих на регіональний розвиток;

            покращення знань і вмінь суб’єктів малого та середнього підприємництва розробляти та впроваджувати бізнес-проекти у відповідності до світових стандартів.

НАПРЯМИ, ЗА ЯКИМИ РОЗРОБЛЯЮТЬСЯ БІЗНЕС - ПРОЕКТИ Д/p#xa;font-fam246ily:ЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ:

            розвиток територій області;

            залучення інвестицій та впровадження інноваційних технологій;

розвиток виробництва місцевої продукції;

розвиток туристичної інфраструктури;

впровадження енергозберігаючих технологій.

            ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ НЕОБХІДНО в строк до 1 липня 2011 р. від імені суб’єкта підприємницької діяльності надати заповнену АНКЕТУ бізнесp valign=/pbr /-проекту за встановленою формою разом із відповідним Бізнес-проектом (концепцію) на участь у Конкурсі за адресою:

____________________________________________________________________

(вказати ад td width=pресу відпо КОНКУРС БІЗНЕС - ПРОЕКТІВ СУБ’ЄКТІВ МА aCxSpMiddleЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТА, НАПРАВЛЕНИХ НА#xa;normalвідної райдержадміністрації або міськвиконкому міста обласного значення)

           

           

 

КОНКУРС БУДЕ ПРОВЕДЕНО У ДВА ЕТАПИ:

;НА ПЕРШОМУ ЕТАПІ

До 1 серпня 2011 року в ____________ райдержадміністрації / міській раді відбудеться відбір Бізнес-проектів (концепцій), кращі з яких будуть подані на обла#xa;line-height:115%;font-family:сний Конкурс.

          НА ДРУГОМУ ЕТАПІ  

            Протягом вересня – жовтня 2011 року Асоціація громадських організацій Запорізької області «Агенція регіонального розвитку «Пріоритет» проводить навчання щодо розробки та впровадp/ptd width=ження проектів у відповідності до світових стандартів.

            У листопаді 2011 року Запорізькою обласною державною адміністрацією будуть відібрані кращі Бізнес-проекти, які отримають фінансову допомогу з Запорізького обласного бюджету у 2012 році.

            Для одержання додаткової інформації щодо проведення конкурсу учасники можуть звертатися в управління регуляторної політики та підприємництва Головного управління економіки обspan style=лдержадміністрації:

            061 2246047 Кругляк Світлана Вікторівна;

   td width=01.110.01- 01.110.09 valign= valign=          061 2390449 Фосхєєва Алла Мінзагировна.

 

  

 

До уваги суб'єктів господарювання об'єднань роботодавців, споживачів, відповідної райдержадміністрації або міськвиконкому міста за адресою щодо розробки та впровадження проектів у відповідності до світових стандартів. харчових отруєнь пов'язані з вживанням молочних, 28% - м'ясних, 12,5% - рибних продуктів, більшість з яких була придбана громадянами на стихійних ринках, де продукти харчування реалізуються в антисанітарних умовах, без дотримання належних правил зберігання та реалізації, без документів, які б засвідчували їх якість. У зв'язку з вищевикладеним вважаємо за необхідне настійно рекомендувати громадянам уникати купівлі товарів в місцях стихійної торгівлі. Приймаючи до уваги, що місця розповсюдження стихійної торгівлі є осередками злочинів – крадіжок, обманів споживачів, а незаконна торгівля несе загрозу здоров'ю громадян та є причиною значних ненадходжень до бюджету, рішенням міськвиконкому від 8.12.2008 № 539 затверджено комплекс заходів, спрямованих на ліквідацію незаконної торгівлі. На нижніх поверхах таких торговельних підприємств у вітринах і на стендах можуть розташовуватися муляжі побутових піротехнічних виробів, які не мають усередині піротехнічного складу. обласного значення  в ____________ райдержадміністрації / міській раді відбудеться відбір Бізнес-проектів (конце7.1. Продаж побутових піротехнічних виробів здійснюється через спеціалізовані підприємства торгівлі та спеціалізовані відділи (секції) підприємств з універсальним асортиментом непродовольчих товарів, приміщення яких обладнані згідно з вимогами охорони праці, пожежної безпеки та відповіда-ють технічним, санітарно-гігієнічним, технологічним нормам і правилам. пцій), кращі з яких будуть подані на обласний Конкурс. Не дозволяється зберігати в місцях продажу побутові піротехнічні вироби неякісні (забраковані), з простроченими термінами придатності або простроченими гарантійними термінами. та специфічних питань з реалізації, зберігання та поводження з побутовими піротехнічними виробами, про що робиться позначення у відповідних журналах.color:black  Зазначені норматив но-правові документи розміщені на офіційному веб-сайті облдержадміністрації –www.zoda.gov.ua/ua/200.html Працівники суб'єкта господарювання, які зд ійснюють продаж виробів піротехнічних побутових, повинні знати інструкції із застосування (експлуатації) та вимоги безпеки при зберіганні наявних у продажу виробів, проходити спеціальне навчання, перевірку знань та інструктажі з питань пожежної безпеки (Типове положення про інструктажі, спеціальне навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки на підприємствах, в установах та організаціях України)


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet