Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

Державною організацією «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області» за підтримки Запорізької обласної державної адміністрації, оголошується обласний КОНКУРС ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ.
МЕТОЮ КОНКУРСУ є відбір проектів регіонального розвитку, спрямованих на досягнення цілей Стратегії регіонального розвитку Запорізької област і на період до 2015 року та реалізацію заходів, передбачених Комплексною програмою розвитку малого підприємництва в Запорізькій області на 2009-2010 роки.
ЗАВДАННЯ КОНКУРСУ:
- розвиток співпраці органів місцевого самоврядування, суб'єктів підприємницької діяльності, громадських організацій у розробленні та реалізації прибуткових проектів регіонального розвитку;
- підтримка перспективних проектів;
- узагальнення та поширення досвіду з реалізації проектів, спрямованих на регіональний розвиток;
- удосконалення комунікаційної стратегії з питань регіонального розвитку.
НАПРЯМИ, ЗА ЯКИМИ РОЗРОБЛЯЮТЬСЯ ПРОЕКТИ ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ:
- залучення інвестицій та впровадження інноваційних технологій;
- розвиток сфери послуг та виробництва місцевої продукції;
- розвиток туристичної інфраструктури.
ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ НЕОБХІДНО:
В строк до 1 грудня 2009 р. від імені суб'єкта господарської діяльності надати заяву та інвестиційний проект (зразки знаходяться на web-сайті: www.rbc.zp.ua) на отримання фінансової допомоги в електронному вигляді за адресою rfpp@rambler.ru, або в паперовому вигляді за адресою: м. Запоріжжя, вул. 40 Років Радянської України, 90, оф.27.
Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області здійснює техніко-економічне обґрунтування бізнес-планів, аналіз кредитоспроможності, ступеня ризику надання фінtd width=p style=ансової підтримки, оцінює заставне майно та приймає рішення відповідно до Положення про порядок використання коштів, отриманих на розвиток та підтримку підприємництва (www.rbc.zp.ua) про можливість або неможливість фінансування на зворотній основі бізнес-планів учасниківspan/tr /p конкурсу. Рішення про переможців конкурсу буде прийматися Інвестиційною радою Фонду.
Для одержання додаткової інформації щодо умов проведення конкурсу учасники можуть звертатися до Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області (061 2130457 Малий В.М.).


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet