Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206ВІДБУЛОСЯ РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ ГАЛУЗЕВОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ТА МІСЦЕВОЇ РАДИПІДПРИЄМЦІВ З ПИТАНЬ ТОРГІВЛІ

14 грудня 2009 року у приміщенні Запорізької обласної державної адміністрації відбулося об'єднане засідання регіональної та місцевої торговельної ради підприємців за участю заступника Голови Запорізької обласної державної аmso-bidi-font-weight: normal;tr/tbodyдміністрації Сіна Олександра Ченсановича, керівників місцевих рад та підприємців регіону.
Одним з актуальних тем засідання стало питання процедури закриття суб'єктів підприємницької діяльності та зняття з обліку в органах податкової служби, підняте головою ради підприємців Приазовського району Н.Симонен ко.
За результатами жвавого обговорення вирішено звернутися до голови Державної податкової адміністрації в Запорізькій області за наданням роз`яснень щодо строків закриття суб'єктів підприємницької діяльності податківцями у Приазовському районі Запорізької області.
Також підприємцями було розглянуто питання щодо орендної плати за землю під розташування літніх майданчиків у зимовий період. За результатами розгляду даного питання підприємцями ініційовано внести питання щодо зниження орендних ставок на землю у зимовий період до Запор ВИРІШИЛА:/trізької міської ради та звернутися особистонічних клубів, казино, інших закладів грального та шоу-бізнесу; td width=tr до мЄ.Г.Карташов іського голови Є.Г. Карташова з ініціативою підтримати підприємців ради та розробити відповідний проект рішення міської ради.
Під час засідання заступник голови регіональної ради підприємців Р.В.Васильєв розповів членам регіональних та місцевих рад про діяльність галузевої ради, форму її роботи та ряд вирішених радою важливих питань підприємництва.
Серед інших було розглянуто і питання створення галузевої колегії ради підприємців, обрання до її складу уповноважених представників та обрання представників до ради підприємців при Кабінеті Міністрів України.
За результатами обговорення вирішено обрати представниками до галузевої колегії: Яковенка Л.О. – голову регіональної ради підприємців з питань торгівлі, Хоменко Н.П. – голову Запорізької ради підприємців з питань податкової та митної політики, Васильєва Р.В. - голову місцевої ради підприємці/spanmso-bidi-font-weight: normal;p style=/td- tdОдним з актуальних тем засідання стало питання процедури закриття суб'єктів підприємницької діяльності та зняття з обліку в органах податкової служби, підняте головою ради підприємців Приазовського району Н.Симонен ко.в з питань торгівлі.
Представниками до ради підприємців при Кабінеmso-spacerun: yes;td width=ті Міністрів України обр ано Яковенка Л.О. – голову регіональної ради підприємців з питань торгівлі та Хоменко Н.П. – секретаря регіональної ради підприємців з питань торгівлі.
Наприкінці засідання голова регіональної торговельної ради підприємців Леонід Яковенко висловив подяку членам ради підприємців за активну участь у роботі раді та побажав нових досягнень у новому році.


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet