Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206ЗАПОРІЗЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
23.12.2009 №53

Про упорядкування торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та пивом на території м. Запоріжжя

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», кер/span/span /pуючись Законами України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення», постановами Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 № 854 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями», від 11.05.2006 № 623 «Про затвердження державної програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2006-2010 роки», від 29.06.2004 № 823 «Про затвердження Порядку забезпечення громадського порядку та б  езпеки під час проведення футбоp class=mso-spacerun: yes;льних матчів» та від 27.08.2008 № 753 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 18.12.1998 № 2025 і від 29.06.2004 № 823», з метою впровадження державної політики щодо попередження вживання серед населення алкогольних напоїв та тютюнових виробів і впорядкування продажу цих товарів, Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
1.  Заборонити роздрібну торгівлю алкогольними напоями та пивом:
1.1. На об'єктах торгівлі та ресторанного господарства, розташованих в радіусі 50 метрів від меж земельних ділянок (огородження) навчальних та дитячих лікувальних закладів.
1.2. В місцях надання комп'ютерних послуг та послуг мережі Інтернет.
1.3. В об'єктах ресторанного господарства, які безпосередньо входять до складу зупинкових комплексів.
1.4. В день проведення спортивних змагань на стадіонах, в Палаці спорту «Юність», «Дніпроспецсталь», виставковому центрі «Козак-Палац», інших місцях провеfont-size: 12.0pt; mso-ansi-language: UK;/spanmso-spacerun: yes;strong style=/td/tr29дення таких заходів та на прилеглих до них територіях.
1.5. З 23.00. до 8.00. в закладах торгMsoNormalівлі та ресторанного господарства, вбудованих в житлові будинки та розташованих в парках культури і відпочинку.
2. Заборонити роздрібну торгівлю тютюновими виробами:
2.1. На об'єктах торгівлі та ресторанного господарства, розташованих в радіусі 50 метрів від меж земельних ділянок (огородження) навчальних та дитячих лікувальних зак/tdладів.
2.2. В місцях надання комп'ютерних послуг та послуг мережspan style= (ЗП України, 1996 р.,і Інтернет.
2.3. В день проведення спортивних змагань на стадіонах, в «Палаці спорту «Юність», інших місцях проведення таких заходів та на прилеглих до них територіях.
2.4. В закладах торгівлі, що розташовані в парках культури і відпочинp style=ку.
3. Заборонити в день проведення футбольниКеруючись Законом України х матчів реалізацію пива, а також безалкогольних напоїв у скляній тарі на стадіонах та на прилеглих до них територіях.
4. Заборонити під час проведення масових громадських заходів:
4.1. Рекламу алкогольних напоїв, пива та тютюнових виробів.
4.2. Реалізацію напоїв в скляній тарі.
5. Рекомендувати Регіональному управлінню Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів державної податкової адмінна продовольчіРІШЕННЯ text-align: center;614істрації України в Запорізькій області:
5.1. При видачі ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами керуватись цим рішенням.
5.2. Проводити моніторинг дотримання вимог на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.
6. Рекомендувати Державному закладу «Запорізька міська санітарно-епідеміологічна станція Запорізької області Міністерства охорони здоров'я України» переглянути асортиментні переліки та не узгоджувати для реалізації алкогольні напої та тютюнові вироби на об'єктах, що підпадають під дію цього рішення.
7. Рекомендувати міському управлінню УМВС України в Запорізькій області забезпечити контроль за виконанням суб'єктами господарювання вимог цього рішення.
8. Доручити заступникам міського голови Гриценку В.В. та Кузьміну О.С. підготувати звернення міської ради до Верховної Ради Україp class= ни, Президента Україниtext-align: justify;mso-spacerun: yes; та Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до Кодексу України про адміністративні порушення про посилення відповідальності за розпивання спиртних напоїв на вулицях, на стадіонах, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту та в інших громадських місцях.
9. Оприлюднити дане р– забезпечує скликання членів Координаційної ради на засідання ради.  замінити словами width=ішення в газеті «Запорозька Січ» та на офіційному веб-сайті виконавчого комітету Запорізької міської ради.
10. Дане рішення набуває чинності з дня його опублікування в газеті «Запорозька Січ».
11. Вважати таким, що втратило чинність рішення міської ради від 30.09.2009 № 37 «Про упорядкування торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та пивом на території м. Запоріжжя».
12. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гриценка В.В., керуючого справами виконкому ради Семенкова Є.О., голову по lang=text-align: justify; text-indent: 35.45pt;абзац тридцять/tbody br /стійної комісії міської ради з питань розвит  mso-spacerun: yes;mso-spacerun: yes;/tdbr /ку підприємництва, торгівлі, побутового обслуговування та захисту прав споживачів Котова В.І. та голову постійної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, регламенту, законності і правопорядку Гунько В.В.

/td
Міський голова Є.Г.Карташов

Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet