Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206ЗАПОРІЗЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
23.12.2009 №44

Про надання пільг щодо орендної плати

Керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою зменшення впливу кризових явищ на суб'єк lang= тів господарської діяльності, які є орендарями комунального майна, Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Встановити, що з 01.01.2010 по 01.07.2010 орендні ставки, які затвердженні рішенням Запорізької міської ради від 28.04.2007 №31, рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 28.02.2006 №63 застосовуються у розмірі 65 відсотків встановленого обсягу.
2. Встановити, що:
2.1. Пільги з орендної плати не поширюються на об'єкти права комунальної власності визначені в додатку до цього рішення, та не надаються орендарям комунального майна, які не уклали додаткові угоди до діючих договорів оренди щодо перерахунку розміру орендної плати з урахуванням ставок, затверджених рішенням міської ради від 28.04.2007 №31.
2.2. Після набрання чинності даним рі(  text-align: center;шенням при проведенні конкурсів на право оренди об'єктів права комунальної власності застосовувати, як стартові ставки, які затвердженні рішенням Запорізької міської ради від 28.04.2007 №31 з урахуванням встановлених цим рішенням пільг.
2.3. У випадку, якщо переможцем конкурсу в й4.5. Розгляд та підготовка пропозицій щодо створення фінансово-економічних умов розвитку малого п lang=MsoNormalp style=ідприємництва в місті;/pspan style=/span  ого конкурсній пропозиції було запропоновано більший розмір орендної ставки, ніж передбачений умовами конкурсу, то при укладанні договору оренди застосовується орендна ставка у розмірі запропонованій переможцем конкурсу.
3. Доручити підготовку відповідних додаткових угод до чинних договорів оренди комунального майна:
- управлінню комунальної власності Запорізької міської ради щодо договорів оренди майна, яке перебуває у віданні управління;
- бюджетним установам, закладам, оbr /рганізаціям та комунальним підприємствам щодо договорів оренди майна, яке перебуває в їх оперативному управлінні або господарському віданні (на балансі).
4.  Управлінню з питань внутрішньої політики  Запорізької міської ради  оприлюднити в газеті “Запорозька Січ” та розмістити на WEB сайті Запорізької міської ради дане рішення.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гриценка В.В., Дорофеєва О.М. та постійну комісію міської ради з п p style=strongp style= итань комунальної власност(пастеризоване, фасоване у плівку)і, ресурсів, приватизації та земельних відносин (Таран Р.О.). /ptext-align: justify;text-align: justify;Севастопольськійtable border=ЗАТВЕРДЖЕНО 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гриценка В.В., Дорофеєва О.М. та постійну комісію міської ради з п p style=strongp style= итань комунальної власност(пастеризоване, фасоване у плівку)і, ресурсів, приватизації та земельних відносин (Таран Р.О.).

Міський голова Є.Г.Карташов

  Додаток
до рішення міської ради
23.12.2009_№_44______

Перелік
об'єктів комунального майна за цільовим призначенням, на які не поширюються пільги з орендної плати

 

Використання орендарем нерухомого майна за цільовим призначенням

 

Розміщення:

1.

нічних клубів, казино, інших закладів грального та шоу-бізнесу;

2.

пунктів продажу лотерейних білетів, пунктів обміну валюти;

3.

фінансових установ, ломбардів, бірж, брокерських, дилерських, маклерських, брокерських і рієлторських контор (агентств неруp class=text-align: justify; text-indent: 35.45pt;span style= lang=br / valign=хомості), комерційних банків, банкоматів;

4.

ювелірних майстерень, торговельних об'єктів з продажу ювелірних виробів, виробів з дорогоцінних металів та дорогоцінного каміння, антикваріату, зброї;

5.

операторів телекомунікації, які надають послуги з рухомого (мобільного) зв'язку, операторів та провайдерів телекомунікації, які надають послуги з доступу до Інтернет.


Секретар ради Ю.В.Каптюх

Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet