Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206 

 

До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

Державна податкова служба України, керуючись ст.ст. 2 та 8 Закону України від 4 грудня 1990 року № 509 «Про державну податкову службу в Україні» та враховуючи тези виступу Президента України В.Ф.Януковича 21 березня 2011 року на засіданні Керуючої ради Комітету економічних реформ, лист Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики від 18.03.2011 № 04-39/38, з метою забезпечення сприятливих умов для платників податків при поданні податковими агентами Податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб (далі - Декларація), повідомляє таке.

Відповідно до п.п. «д» п. 176.2 ст. 176 Податкового кодексу України (далі - Кодекс) особи, які мають статус податкових агентів, зобов'язані подавати до органу державної податкової служби за місцем реєстрації податкову декларацію за базовий податковий період, що дорівнює календарному місяцю, про загальні суми доходів, нараховані (виплачені, надані) на користь платників податку, і загальні суми податку на доходи фізичних осіб, утримані з цих доходів, а також обсяги перерахованого податку до бюджету.

Згідно з п. 18.1 ст. 18 Кодексу податковим агентом є особа, на яку Кодексом покладається обов'язок з обчислення, утримання з доходів, що нараховуються (виплачуються, надаються) платнику, та перерахування податків до відповідного бюджету від імені та за рахунок коштів платника податків.

З метою уникнення можливої соціальної напруги, додаткового навантаження на платників податків, а також витрат часу, пов'язаних із заповненням та поданням звітності у подальшому, податкові агенти, які не мають найманих працівників та не проводять нарахування (надання, виплати) доходів фізичним особам у звітному місяці, можуть не подавати до податкового органу таку декларацію за відповідний звітний період.

 

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо скасування відповідальності за провадження господарської діяльності із застосуванням принципу мовчазної згоди

Верховна Рада України постановляє:

1. В абзаці першому ча 1.1. Додаток 1 доповнити  пунктом  9 такого  змісту:quot;;стини першої статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984р., додаток до № 51, ст. 1122) слова «чи без одержання дозволу» замінити словами «а так само без одержання дозволу», а після слів «передбачене законом» доповнити словами «(крім випадків застосування принципу мовчазної згоди)».

2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Президент України                                                                                                 В.ЯНУКОВИЧ

 

м. Київ  17 лютого 2001 року    № 3046-VI

 


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet