Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206 
 
ЗАПОРІЗЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Голови районної адміністрації по Комунарському району 
  
18.07.2011                                                                                                         № 272р
  
Про порядок розміщення на території району пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та об’єктів з надання послуг поза приміщеннями
  
             На виконання рішення  Запорізької strongp class=міської ради від 22.06.2011 № 49 «Про порядок розміщення на території м. Запоріжжя об’єктів ресторанного господарства, торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення», розпорядження голови районної адміністрації від 14.07.2011 № 257р «Про комісію з питань  розміщення на території району об’єктів ресторанного господарства, торговельного, побутоquot;Times New Romanquot;Arial Unicode MSвого, соціально-культурного та іншого призначення» та інших   нормативних документів:
            1 Затвердити  на території району зони для розміщення:
            1.1 сезонної виїзної торгівлі живою рибою із спеціалізованих машин (термін функціонування - з 1 вересня поточного року до 1 травня наступного року) згідно з додатком 1.
          1.2 сезонної виїзної торгівлі  плодоовочевою продукцією та картоплею з машин (термін функціонування - з 1 червня до 1 грудня) згідно з додатком 2.
          1.3 сезонної виїзної торгівлі баштанними культурами (термін функціонування - з 1 червня до 1 жовтня)  згід Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я br /span style=но з додатком 3.
          1.4  весняно-літньої  виїзної торгівлі прохолоджуючими напоями (термін функціонування - з 1 травня до 1 жовтня)  згідно з додатком 4.
          1.5  виїзної торгівлі ялинками (термін функціонування - з 1 грудня до 1 січня)  згідно з додатком 5.
          1.6  паркових атракціонів (термін функціонування - з 1 травня до 1 листопада)  згідно з додатком 6.
          1.7 пересувної торговельної мережі та об’єктів з надання послуг поза межами приміщень (термін функціонування - цілорічно) згідно з додатком 7:
  font-family:         1.8  пересувних пунктів скупки скляної тари та вторинної сировини (термін функціонування - цілорічно) згідно з додатком 8.
          2 Відділу економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації забезпечити попередню підготовку докуменtr91quot;;MsoNormalтів для видачі  договорів на розміщення на території об’єктів благоустрою літніх майданчиків, засобів /td br /UKspan style=пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та об’єктів з надання послуг поза приміщеннями.
          3 Надати повноваження щодо підпису договорів на розміщення на території об’єктів благоустрою літніх майданчиків, засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та об’єктів з надання послуг поза приміщеннями заступнику голови районної адміністрації з питань сфери економічного та соціального розвитку району.
          4 Рекомендувати інспекції по благоустрою міської ради (Черленюх    Л.В.), РВ ЗМУ УМВС України в Запорізькій області (Дорофеєву О.М.), державній податковій інспекції Комунарського району (Матвійчуку О.А.), районній санітарно-епідеміологічній станції (Гайдаєву А.Ю.) вжити заходів по припиненню торгівлі без відповідних документів в затверджених місцях та інших територіях району.
          5 Відділу організаційної та кадрової роботи районної адміністрації оприлюднити дане розпорядження в засобах           span style=масової інформації.
            6 Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної адміністрації Позднякова О.О.
 
 
Голова районної адміністрації                       Ю.Г.Пелих
 

 


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet