Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206
РАЙОННА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПО ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ РАЙОНУ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної адміністрації
 
02.11.2012                                                                             №1177р
 
Про внесення змін та доповнень до переліку місць для пересувної торговельної мережі та надання послуг поза межами приміщень (терміном функціонування 1 рік), затвердженого розпорядженням голови районної адміністрації від 20.01.2012р. №73р

З метою впорядкування лоткової торгівлі на території району, на підставі протоколу робочої групи з питань розміщення на території Шевченківського району об'єктів ресторанного господарства, торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення від 24.10.2012р. № 31:
1.Внести доповнення до додатку 6 «Перелік місць для розміщення пересувної торговельної мережі з продажу сезонної торгівлі живою рибою (терміном функціонування щорічно з 1 вересня поточного року до 1 травня наступного року)», затвердженого розпорядженням голови районної адміністрації від 20.01.2012р. № 73р «Про затвердження переліку зон для розміщення пересувної торговельної мережі та переліку місць і пунктів з можливою кількістю торгових точок у визначених місцях на території Шевченківського району» пунктами такого змісту:
Кількість № зони торгових точок
14. «вул.Омельченка, 11  -1  1»
 Доручити заступнику голови райадміністрації Маєру Ф.М. в установленному порядку оприлюднити та опублікувати в засобах масової інформації дане розпорядження.
Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови райадміністрації Маєра Ф.М.
 
Голова  райадміністрації                                                              І.О.Бірюков

Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet