Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206РАЙОННА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ПО ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ РАЙОНУ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної адміністрації

18.05.2012               м. Запоріжжя             № 469р

 

Про внесення доповнень до переліків 2,8 розпорядження голови районної адміністрації від 20.01.2012р. № 73р «Про затвердження переліку зон для розміщення пересувної торговельної мережі та переліку місць і пунктів з можливою кількістю торгових точок у визначених місцях на території Шевченківського району»

 

З метою впорядкування лоткової торгівлі на території району, на підставі протоколу засідання робочої группи з питань розміщення на території  Шевченківського району об'єктів ресторанного господарства, торговельного, побутового, соціально - культурного та іншого призначення від 25.04.2012р. 
№ 14:
1.Внести зміни та доповнення до додатку 2 «Перелік  місць для пересувної торговельної мережі та  надання п ослуг поза межами приміщень  (терміном функціонування 1 рік), затвердженого розпорядженням голови районної адміністрації від 20.01.2012р. № 73р  «Про затвердження переліку зон для розміщення пересувної торговельної мережі та переліку місць і пунктів з можливою кількістю торгових точок у визначених місцях на території Шевченківського району» та викласти пункти в такій редакції:      
                                                                                     Кілtext-align: center;/strong/span/p ькість        № зони
   text-align: center;strong/td td width= 1 п.6.вул.Авраменка(р-н буд.№13)p                                                                                 торгових 
                                                                                      точок
п.75.вул.Червона (р-н буд.3-а                                           - 1                   1
  р-н  буд.20-а)                                                                 - 2                   1»
  2.Внести зміни та допЗ метою забезпечення потреб населення: p/p«п.4.вул.Авраменка (р-н буд.№ 5 top0topовнення до додатку 8 «Перелік  місць для розміщення пересувних паркових атракціонів (терміном функціонування з 1 травня до 1 листопада), затвердженого розпорядженням голови районної адміністрації від 20.01.2012р. № 73р  «Про затвердження переліку зон для розміщення пересувної торговельної мережі та переліку місць і пунктів з можливою кількістю торгових точок у визначених місцях на території Шевченківського району» та викласти п valign=span style=mso-spacerun: yes;quot;; mso-ansi-language: RU; mso-fareast-language: RU; mso-bidi-language: AR-SA; ункти в такій редакції:

                                                                                      Кількість        № зони
                                                                                     торгових 
                                                                                        точок
п.75.вул.Вороніна (р-н буд.9                                            - 2                   4
  р-н  буд.13)                                                                   - 1                   4»
3.Доручити заступнику голови райадміністрації-начальнику відділу економічного розвитку та підприємництва Ковпаку В.М. в установленому порядку оприлюднити та опублікувати в засобах масової інформації дане розпорядж/spanp class=№ 544р/tr valign= trення.text-align: center;0 3.Доручити застtext-align: center;/span p style=0/p valign=упнику голови p style=/p valign=райадміністрації-начальнику відділу економічного розвитку та підприємництва Ковпаку В.М. в установленому порядку оприлюднити та опублікувати в засобах масової інформації дане розпорядження.
4.Контроль за  виконанням даного розпорядження покласти на застmso-spacerun: yes;458упника голови райадміністрації-начальника відділу економічного розвитку та підприємництва Ковпака В.М.

 

Голова райадміністрації                                                               І.О.Бірюков             

Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet