Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206 
ЗАПОРІЗЬКА МІСЬКА РАДА
 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Голови районної адміністрації по Хортицькому району
 
   08.08.2011                                                                                         №276р
 
 
Про затвердження зон для розміщення на території району засобів пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі, об’єктів з надання послуг населенню поза приp class=Про розміщення на території району пересувної роздрібної торговельної мережі та об’єктів з надання послуг поза приміщеннями/td міщенням
 
 
На виконання рішення Запорізької міської ради від 22.06.2011 № 49 «Про порядок розміщення на території м. Запоріжжя об’єктів ресторанного господbr /tr-/pарства, торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення», розпорядження голови районної адміністрації від 28.07.2011   № 259р «Про створення робочої групи по визначенню на території району зон для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі, об’єктів з надання послуг населенню поза приміщенням» та інших нормативних документів:
1 Затвердити на території району зони для розміщення:
1.1 сезонної виїзної торгівлі живою рибою із спеціалізованих машин
(термін функціонування: щорічно з 1 вересня поточного року до 1 травня наступного року) згідно з додатком 1.
1.2 сезонної td width=виїзної торгівлі плодоовочевою продукцією та картоплею з машин (термін функціонування: щорічно  з 1 червня до 1 грудня) згідно з додатком 2.
1.3 сезонної виїзної торгівлі баштанними культурами зі спеціалізованого обладнан 3.1. Основні критерії, за якими проводиться оцінювання конкурсною комісією:td width=a href=ня (термін функціонування: щорічно  з 1 червня до 1 жовтня) згідно з додат/spanstrong valign= br / /p/strongком 3.
1.4 весняно-літньої виїзної торгівлі морозивом, прохолоджуючими напоями (термін функціонування: щорічно  з 1 травня до 1 жовтня) згідно з додатком 4.
1text-align: justify;text-align: justify;p/td/p.5 виїзної торгівлі ялинками (термін функціонування: щорічно  з 1 грудня до 1 січня) згідно з додатком 5.
1.6 паркових атракціонів (термін функціонування: щорічно  з 1 травня до 1 листопада) згідно з додатком 6.
1.7 пересувної торговельної мережі та об’єктів з надання послуг поза межами приміщень (термін функціонування: цілорічно) згідно з додатком 7.
1.8 пересувних пунктів скупки скляної тари та вторинної сировини (терміном функціонування: цілорічно) згідно з додатком 8.
2 Відділу економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації забезпечити попередню підготовку документів для укладання  договорів на розміщення на території району комунальної форми власності об’єктів благоустрою літніх майданчиків, засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та об’єктів з надання послуг поза приміщеннями.
3 Рекомендувати Хортицькому РВ ЗМУ ГУМВС   України   в   Запорізькій   області (Дерев’янку В.В.), державній податковій інспекції у Хортицькому районі (Волошину С.К.), Хортицькій райСЕС м. Запоріжжя (Моргуну А.М.) вжити заходів по припиненню торгівлі без відповідних документів в затверджених місцях та на іншій території району.
4 Оприлюднити дане розпорядження в засобах масової інформації.
5 Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.
                                                               
Заступник голови
районної адміністрації                                                                       М.В.Піпенко
 

Додатки

 


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet