Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

 

Від Львівської міськp style=ої ради надійшла пропозиція щодо започаткування співпраці між підприємцями міст Львова та Запоріжжя по питаннях організації їх участі у виставково-ярмаркових заходах, промоції продукції вітчизняних товаровиробників, розвитку інноваційних форм підприємництва.

З 2009 року реалізовується промоційна кампанія «Купуй Львівське!». Розроблено єдиний логотип місцевих товаровиробників, який розміщено по місту на біл-бордах та сіті-лайтах.

На офіційній сторінці Львівської міської ради: www.city-adm.lviv.ua в розділі «Каталог підприємств» розміщено детальну інформацію про товари та послуги цих та інших підприємств міста Львова, їх контакти для потенційних клієнтів та партнерів.

В розділі «Економіка. Інновації» розміщено електронні версії:

- довідника «Львівська інноваційна система», в якому подано контактну інформацію та короткий опис діяльності підприємств, установ, організацій м. Львова, що приймають участь у інноваційному житті міста;

- каталогу «Львівська інноваційна система, проекти», в якому розміщено 23 проекти в галузі нанотехнологій, біотехнологій та інформаційно-комунікаційних технологій;

- каталогу «Центри передового досвіду (весна 2010)» та «Центри передового досвіду (осінь 2010)»;

-посібника «Від ідеї до продукту», який видано спеціально для підприємців, новаторів та просто людей з новими та цікавими ідеями;

- посібника «Від ідеї до впровадження», що описує основні етапи і стадії інноваційного процесу, юридичні та економічні аспекти інтелектуальної власності та авторського права, бізнес-планування, створення та проведення ефективної презентації.

На сайті «Інноваційне підприємництво: Львів, Україна»: www.cstei.lviv.ua розміщено довідкову інформацію з питань інтелектуальної власності, наявні інноваційні проекти, Віртуальну виставку інновацій.

Крім того, працює дискусійний форум «Інновації і бізнес на Львівщині» та є можливість пода/pти інформацію до каталогу інноваційних пропозицій.

Запрошуємо Вас ознайомитися із зазначеними ресурсами та використовувати їх для встановлення корисних ділових контактів, підвищення професійного рівня підприємців та покращання якості їх бізнесу.

Контактна інформація:

адреса: 79008, м. Львів, пл. Ринок, 1, к. 429 Управління економіки департаменту економічної політики Львівської міської ради

тел.: (032) 297-57-64, (032) 297-58-47

факс: (032) 235-42-26

e-mail: bis@city-adm.lviv.ua

 


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet