Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

  ГОЛОВИ РАЙОННОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 
ПО ОРДЖОНІКІДЗЕВСЬКОМУ РАЙОНУ

30.03.2012                                                                                  № 215р
м. Запоріжжя

 

Про внесення змін та доповнень до дислокації зон для розміщення на території Орджонікідзевського району об’єктів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та об’єктів з надання послуг поза приміщеннями та затвердження місця розміщення літнього майданчику

 

Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про благоустрій населених пунктів”, “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму”, постанови Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 № 833 “Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів”, Правил побутового обслуговування населення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 16.05.1994 № 313, Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі, затверджених наказом Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України від 08.07.1996 № 369, керуючись рішенням Запорізької міської ради від 22.06.2011 № 49 “Про порядок розміщення на території м. Запоріжжя об’єктів ресторанного господарства, торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення” внести зміни до розпорядження голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Орджонікідзевському району від 21.07.2011 № 144р “Про затвердження дислокації зон для розміщення на території Орджонікідзевського району об’єктів  пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та об’єктів з надання послуг поза приміщеннями”:
1 Доповнити додаток до розпорядження зонами для розміщення на території Орджонікідзевського району об’єктів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та об’єктів з надання послуг поза приміщеннями згідно з додатком.
2 Відділу економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації міської ради забезпечити оформлення договорів на розміщення на території об’єктів благоустрою засобів дрібнороздрібної торговельної мережі та об’єктів з надання послуг поза приміщеннями відповідно до внесених змін та доповнень до затвердженої дислокації.
3 Відділу економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації міської ради затвердити місце розташування літнього майданчику за адресою: м. Запоріжжя, сквер ім. 50 річчя СРСР на перехресті вул. Сорок років Радянської України та вул. Лермонтова, враховуючи звернення фізичної особи підприємця, забезпечити оформлення договору на розміщення на території об’єктів благоустрою літнього майданчику.
4 Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної адміністрації міської ради Огородову Т.М.

 

Зp class=аступник голови
районної адміністрації                                                                                            В.І. Хоцький

Додаток до розпорядження

Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet