Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206На засіданні міської координаційної ради з питань розвитку підприємництва 21.03.2013 обговорювалося питання щодо недопущення розповсюдження «графіті» на вулицях міста.

За результатами обговорення було прийнято рішення:

- рекомендувати суб’єктам господарювання встановити камери спостереження на власних об’єктах задля фіксування фактів правопорушень;

- звернутися до суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють торгівлю аерозольними фарбами, з проханням не здійснювати їх реалізацію неповнолітнім та розмістити на їхніх торговельних місцях табличок з написами типу «Я не здійснюю продаж аерозольних фарб неповнолітнім».

У ході обговорення питання громадська організація «Професійна спілка підприємців» висловила свою готовність у разі проведення конкурсу на кращий малюнок у стилі «графіті» придбати подарунки для його переможців.

Крім того, департаменту архітектури та містобудування міської ради було запропоновано вивчити питання щодо можливості нанесення малюнків у стилі «графіті» на огородження слідчого ізолятору у м.Запоріжжі.


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet