Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206РАЙОННА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ПО ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ РАЙОНУ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної адміністрації

 

     05.06.2013                                  м. Запоріжжя                                       № 336 р

 

Про визначення зон для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг на території Шевченківського району

Відповідно до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, «Про благоустрій населенних пунктів», на виконання рішення Запорізької міської ради від 27.03.2013 №19 «Про порядок відведення місць для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг» :
1. Визначити та затвердити перелік зон для розміщення засобів  пересувної торговельної мережі на території району (додаток №1).
2. В/strong br / td rowspan=br //phr /изначити та затвердити перелік зон для розміщення тимчасових споруд (літніх майданчиків для харчування) з терміном функціонування з 01 квітня до 01 листопада на території району  (додаток №2).
3. Визначити розміщення зон у відповідності до схематичних графічних планів (додаток №3).
4. Відділу економічного розвитку та підприємництва адміністрації забезпечити підготовку документів, як передбачено рішенням Запорізької міської ради від 27.03.2013 №19 «Про порядок відведення місць для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг» на розгляд комісії по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування
5. Доручити заступнику голови адміністрації Маєру Ф.М. в установленому порядку оприлюднити та опублікувати дане розпорядження в засобах масової інформації згідно додаp style= p прохолоджуючими напоями/pтків №1,2.
6. Контроль за  виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови адміністрації Маєра Ф.М.

 

Голова адміністрації                                                                           І.О.Бірюков

Додатки

Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet