Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ  
ПО ОРДЖОНІКІДЗЕВСЬКОМУ РАЙОНУ

31.05.2013                                                                                                                № 191р
м. Запоріжжя

 

Про затвердження місць розміщення літніх майданчиків

Керуючись Законамиtoptop України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про благоустрій населених пунктів”, “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму”, враховуючи вимоги «Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, зал 84/p функціону-вання262ізничних переїздів, правил користування ними та охорони», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30.03.1994  № 198, та «Правил роботи дрібно роздрібної торговельної мережі», затверджених наказом Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України від 08.07.1996 № 369, на підставі рішення Запорізької міської ради від 27.03.2013 № 19 “Про порядок відведення місць для розміщення засобів пересувної дрібно роздрібної торговельної мережі та сфери послуг”, з метою забезпечення порядку на території об’єктів благоустрою Орджонікідзевського району:
1. Затвердити перелік зон розміщення пересувних тимчасових споруд (літніх майданчиків для харчування) на території Орджонікідзевського району згідно з додатком.
2. Відділу економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації міської ради забезпечити підготовку проектів розпоряджень на розміщення літніх майданчиків за кожною адресою окремо.
3. Встановити для сезонних літніх майданчиків щорічний термін функціонування – протягом сезону з 1 квітня до 1 листопада, з режимом роботи з 08-00 до 22-00, продовжені режими роботи для літніх майданчиків з 22-00 до 08-00 не встановлюються.
4. Відділу організаційної та кадрової роботи районної адміністрації міської ради оприлюднити дане розпорядження в газеті «Запорозька Січ» та на офіційному порталі Запорізької міської ради протягом 10 днів з дати підписання.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної адміністрації міської ради Демчевського Є.І.

 

Голова районної
адміністрації                                                                                                З.М. Лимарчук

Додаток

Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet