Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206РАЙОННА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ПО ОРДЖОНІКІДЗЕВСЬКОМУ РАЙОНУ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної адміністрації

07.06.2013                                         м. Запоріжжя                                    №203р

                                                                                                                     
Про затвердження переліку зон для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг на території Орджонікідзевського району

 

Керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про благоустрій населених пунктів”, “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму”, постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 № 833 “Про затвердження порядку провадження торговельної діяльності і правил торговельного обслуговування населення”, Правилами побутового обслуговування населення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 16.05.1994 № 313, Правилами роботи дрібнороздрібної торговельної мережі, затверджених наказом Міністерства зовнішніх економічних зв”язків і торгівлі України від 08.07.1996 № 369, «Єдиними правилами ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиц, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30.04.1994 № 198, рішенням Запорізької міської ради від 27.03.2013 № 19 “Про порядок відведення місць для розміщення засобів пересувної дрібно роздрібної торговельної мережі та сфери послуг” з метою забезпечення порядку на території об'єктів благоустрою:
1. Затвердити перелік зон для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг на території Орджонікідзевського району згідно з додатком.
2. Відділу економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації міської ради забезпечити підготовку проектів розпоряджень голови районної адміністрації про відведення місць для розміщення засобів пересувноp style=37 ся /p грудня;text-align: justify;ї мережі та сфери послуг за кожною адресою окремо.
3. Відділу організаційної та кадрової роботи районної адміністрації міської ради оприлюднити дане розпорядження в газеті «Запорозька Січ» та на офіційному порталі Запорізької міської ради протягом 10 днів з дати підписання.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної адміністрації міської ради Демчевського Є.І.

 

Голова районної
адміністрації                                                                                                З.М. Лимарчук

Dodatok

Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet