Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206Розпорядження
голови районної адміністрації Запорізької міської ради
по Заводському району

 

06.06.2013                                                                                                               № 262р

 

Про зони для розміщення засобів
пересувної дрібнороздрібної
торговельної мережі  та сфери послуг
у Заводському районі

 

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи вимоги «Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30.03.94 № 198 та «Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі», затверджених наказом Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України від 08.07.96 № 369, керуючись рішенням міської ради від 27.03.2013 № 19 «Про порядок відведення місць для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг» та з метою забезпечення порядку на території об'єктів благоустрою Заводського району:
1. Визначити зони для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг на території району згідно з додатком.
2. Затвердити зони для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг відповідно схематичних графічних планів (додається).
3. Відділу організаційної та кадрової роботи районної адміністрації оприлюднити дане розпорядження в газеті «Запорізька Січ», на офіційному порталі Запорізької міської влади та на веб-сайті районної адміністрації.
4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної адміністрації Волошину О.Б.

 

Голова районної
Адміністрації                                                                                               О.І.Бірюк

Додаток

Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet