Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206Інформація щодо кредитного рейтингу м. Запоріжжя та його боргових зобов'язань

 

Запорізькою міською радою в 2011 році здійснено запозичення до бюджету розвитку шляхом емісії облігацій внутрішньої місцевої позики обсягом 25,0 млн.грн. Запозичення проведено трьома серіями з кінцевим терміном погашення не пізніше 31 серпня 2015 року.

За даними Рейтингового агентства «ІВІ-Рейтинг» місто Запоріжжя характеризується дуже виПротягом звітного періоду забезпечено погашення заборгованості, що мала місце на початок поточного року. Відповідно до звітності про виконання бюджету міста кредиторська заборгованість без врахування видатків за рахунок субвенцій з державного бюджету зменшилась на 16,4 млн.грн. та на кінець звітного періоду становить 3,1 млн.грн.сокою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговим інструментом. Для проведення кредитно-рейтингового аналізу зазначеним агентством були використані матеріали, такі як: казначейська звітність за період 2008-2010 рр. і 9 місяців 2011 року, інформація про випуск облігацій серій І-К, планові показники соціального і економічного розвитку і бюджету міста Запоріжжя. За результатами розгляду зазначених показників місту присвоєний рейтинг uаАА- з прогнозом «стабільний» і означає , що зміна кредитного рейтингу протягом року є малоймовірною.

Присвоєний кредитний рейтинг означає, що показники соціально- економічного розвитку міста вищі за середні по країні, що позитивно впливає на формування доходної частини бюджету.

  

p style=Видатки на виконання заходів міської комплексної програми соціального захисту населення та підтримку ветеранських організацій міста склали 1,3 млн.грн. Виплати грошової компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги проведені в сумі 0,5 млн.грн.p style=text-align: justify;pnbsp;strongtext-align: justify;text-align: justify;/p

Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet