Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206Оприлюднено у газеті "Запорозька Січ" 29.03.2014

Інформація
Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені доp/td проведення незалежної оцінки об’єктів права комунальної власності м. Запоріжжя:

1) Назва об’єкта: частина нежитлового приміщення № 147 підвалу площею 87,4 кв.м (літ.А-5, 6).
Місцезнаходження об’єкта: 69035, м. Запоріжжя, пр. Леніна, 186.
Мета проведення оцінки: укладання договору оренди.
Запланована дата оцінки – 28.02.2014.
2) Назва об’єкта: три частини навісу (літ.А-1) площею 2,25 кв.м, 2,25 кв.м та 3,00 кв.м (загальною площею 7,50 кв.м).
Місцезнаходження об’єкта: 69006, м. Запоріжжя, вул. Валерія Лобановського, 21.
Мета оцінки: оренда.
Орендодавець: КП «Центральний стадіон»,
Запланована дата оцінки – 28.02.2014.
3) Назва об’єкта: об’єкт права комунальної власності у складі майна причалу № 9: майстерня (літ. Б) площею 21,4 кв. м; сторожка (літ. В), блоки човнових боксів (256 од.).
Місцезнаходження об’єкта: 69118, Запоріжжя, вул. Чубанова, 4-в.
Знаходиться у віданні департаменту комунальної власності та приватизації ЗМР.
Мета оцінки: встановлення вартості наявного майна, його технічного стану, вартості пошкодженого та знищеного майна та продовження строку дії договору оренди.
Запланована дp style=p style=/tdата оцінки – 31.03.2014.
4) Назва об’єкта: частина нежитлового приміщення №132 першого поверху (літ. А) загальною площею 62,00 кв.м. у складі: торгівельного залу №2 площею 59,7 кв.м. та тамбуру №1 площею 2,3 кв.м. 
Місцезнаходження об’єкта: 69069, м. Запоріжжя, Дніпропетровське шосе, 48.
Мета оцінки: оренда.
Запланована дата оцінки – 31.03.2014.
5) Назва об’єкта: нежитлове приміщення першого поверху (літА-9  ) загальною площею 49,8 кв.м.
Місцезнаходження об’єкта: 69096, м. Запоріжжя, вул. Бородінська, 5.
Мета оцінки: (Продовження строку дії договору оренди від 22.01.1999 №137 ПАТ «Укртелеком»).
Запланована дата оцінки – 31.01.2014.
6) Назва об’єкта: нежитлове приміщення № ІХ першого поверху (літА-3) площею 143,1 кв.м.
Місцезнаходження об’єкта: 69037, м. Запоріжжя, вул. 12 Квітня, 11.
Мета оцінки: укладання договору оренди.
Запланована дата оцінки – 15.04.2014.
Наявність об’єктів, що містять державну таємницю, у складі вищенаведених об’єктів комунальної власності, відсутні.
Конкурсний відбір буде здійснюватись відповідно до вимог Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 12.06.2012 за № 206
Претендентам потрібно подати до департаменту комунальної власності та приватизації Запорізькоїbr / міської ради конкурсну документацію у запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться у конверті (з поміткою: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності»), а саме:
- заяву на участь у конкурсі за встановленою формою;
- копію установчого документа претендента;
- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі претендента та копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде додатково залучено до проведення оцінки, підписання звіту про оцінку майна та висновку про його вартість (кваліфікаційне посвідчення, свідоцтво про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до Порядку реєстрації фізичних осіб (оцінювачів) у Державному реєстрі оцінювачів, затвердженого наказом ФДМУ від 19.12.2001 № 2355, посвідчення про підвищення кваліфікації оцінювачів за відповідними напрямами);
- письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна, підписання звіту про оцінку та висновку про вартість майна, завірені їхніми особистими підписами;
- копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
- інформацію про претендента (документ, який повинен містити відомості про претендента щодо його досвіду з оцінки подібного майна, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі, проходження ними підвищення кваліфікації, та кваліфікації оцінювачів, які додатково залучаються ним до проведення незалежної оцінки, у тому числі подібного майна тощо);
- перелік оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звітів про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна.
Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, строк виконання. Пропозиції щодо строку виконання робіт слід зазначати в єдиній одиниці виміру – календарних днях.
Під час обрання переможця конкурсу комісією буде враховуватись запропонована учасником конкурсу ціна виконання робіт в порівнянні із звичайною ціною послуг з оцінки подібного майна щодо окремих груп об’єктів, затверджених наказом ФДМУ від 09.08.2013 №  1589.
До участі в конкурсі можуть бути допущені суб’єкти оціночної діяльності:
- які діють на підставі сертифікатів суб’єктів оціночної діяльності, виданих ФДМУ відповідно до Закону України “Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні”, якими передбачено здійснення практичної діяльності з оцінки майна за напрямом - “Оцінка об’єктів у матеріальній формі” спеціалізації 1.1 “Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі експертна грошова оцінка земельних ділянок”, мають практичний досвід у проведенні оцінки об’єктів нерухомості;
- у їх складі працюють оцінювачі, які будуть залучатись до виконання незалежної оцінки майна, мають чинні кваліфікаційні документи оцінювачів за напрямом - “Оцінка об’єктів у матеріальній формі” спеціалізації 1.1 “Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі експертна грошова оцінка зе Мета оцінки: встановлення вартості наявного майна, його технічного стану, вартості пошкодженого та знищеного майна та продовження строку дії договору оренди.мельних ділянок”, свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до Порядку реєстрації фізичних осіб (оцінювачів) у Державному реєстрі оцінювачів, затвердженого наказом ФДМУ від 19.12.2001 № 2355.
У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі у конкурсі не допускається.
Конкурсна документація подається до адміністративного відділу департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради за адресою: 69037, м. Запоріжжя, вул. 40-років Радянської України, 60-б, каб. № 105 до 15 45  08 квітня 2014 року включно.
Конкурс відбудеться 14 квітня 2014 року о 10-тій годині у приміщенні департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради за адресою: 69037, м. Запоріжжя, вул. 40-років Радянської України, 60-б, каб. 413, телефон для довідок: 2132492.


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet