Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206ЗАПОРІЗЬКА МІСЬКА РАДА
шостого скликання
____________ сесія

Р І Ш Е Н Н Я

27.06.2014                                                                                                                           №  23
м. Запоріжжя

Про затвердження переліку
об’єктів комунальної власності
м. Запоріжжя, що підлягають
приватизації

 

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», «Про приватизацію державного майна» та Програмою приватизації об’єктів комунальної власності м. Запоріжжя, затвердженою рішенням Запорізької міської ради від 05.11.2011 № 83 (зі змінами та доповненнями), Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити перелік об’єктів комунальної власності м. Запоріжжя, що підлягають приватизації шляхом викупу, згідно з додатком.
2. Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради продовжити підготовку до приватизації шляхом викупу об’єктів комунальної власності:
закладу (будівлі) (літ. В) площею 166,3 кв.м на вул. Кірова, 79 (орендар, покупець – ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «МУЗИЧНИЙ ПРОМІНЬ»), затвердженого рішенням міської ради від 28.11.2012 № 56 у переліку об’єктів, що підлягають приватизації;
нерухомого та окремого індивідуально визначеного майна бази футболістів на вул. Ленській, 2-В (орендар, покупець – товариство з обмеженою відповідальністю «Професійний клуб «Металург-Запоріжжя»), затвердженого рішенням міської ради від 13.06.2007 № 38 у переліку об’єктів, що підлягають приватизації.
3. Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради здійснити заходи, які передбачені чинним законодавством, щодо підготовки до приватизації та продажу об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації.
4. Зобов’язати управління внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради забезпечити оприлюднення даного рішення у засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням рішення міської ради покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Еделєва В.Г. та на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин (Полюсов В.В.).

 

Міський голова                                                                                                                                       О.Ч.Сін

 

Додаток
до рішення міської ради
27.06.2014 № 23

Перелік
об’єктів комунальної власності м. Запоріжжя,
що підлягають приватизації шляхом  викупу

 

                                                                      
Примітка. Встановити, що площа об’єкта приватизації може бути змінена під  час підготовки об’єкта до продажу на підставі даних технічного паспорту та свідоцтва про право власності на нерухоме майно об’єкта, за умови, що різниця площі становить не більш десяти відсотків від площі об’єкта приватизації, яка визначена даним рішенням міської ради.

 

Секретар міської ради                                             Р.О. Таран


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet