Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Новини Олександрівського району

Новини Олександрівського району з 10 по 16 березня 2017 року

13    березня 2017 року проведено засідання районної комісії по вирішенню питань, пов'язаних з наданням населенню житлових субсидій, пільг та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, розглянуто і вирішено позитивно 16 звернень щодо надання субсидій.

14    березня 2017 року районною адміністрацією організовано та проведено святковий захід з нагоди 30-ої річниці з дня утворення громадської організації «Олександрівська районна організація ветеранів України м. Запоріжжя». На заході були присутні керівники районної адміністрації, Запорізької міської організації ветеранів України, управління праці та соціального захисту населення, територіального центру соціального обслуговування. Центру творчості дітей та юнацтва Олександрівського району, депутати Запорізької міської ради, представники медичних закладів, ветерани району та міста. Голова районної адміністрації Валерій Мостовий, за багаторічну працю, особистий вагомий внесок у розвиток ветеранського руху вручив ветеранам району грамоти та пам'ятні подарунки.

15    березня 2017 року в районній адміністрації проведено зустріч з населенням району щодо обговорення питання «Як на вашу думку, територіальна громада міста Запоріжжя мас розпорядитись демонтованими скульптурою В. І. Леніна та скульптурами сталевара, колгоспниці, електрика, інженера-будівельника, що входить до скульптурної композиції з урахуванням обмежень, передбачених Законом України ’Тіро засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» Участь у зустрічі прийняли представники підприємств, установ та організацій району, мешканці району. Під час обговорення присутні висловлювали свої думки щодо подальшої долі вищезазначеної скульптурної композиції. Серед пропозицій, які висловлювали присутні: залишити скульптури на зберіганні; продати скульптури, а вилучені кошти направити на благодійність; продати скульптуру В. І. Леніна, а скульптури сталевара, колгоспниці, електрика, інженера-будівельника залишити і розмістити в одному із парків міста. Також, запропоновано пропозиції надавати в письмовому вигляді і направляти для узагальнення до районної адміністрації.

16    березня 2017 року проведено засідання громадської комісії з житлових питань при районній адміністрації, розглянуто 11 заяв про зняття з квартирного обліку громадян.

Цього ж дня проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини при районній адміністрації, розглянуто 11 питань, а саме: надання суду висновку органу опіки та піклування щодо доцільності позбавлення батьківських прав; розгляд індивідуальних планів соціального захисту підоблікових дітей; подання органом опіки та піклування позовів до суду про позбавлення батьківських прав; призначення опіки над малолітніми дітьми, позбавленими батьківського піклування; захист житлових прав дітей; дозвіл органу опіки та піклування на психіатричне обстеження дитини.

Здійснено організаційні заходи щодо приведення території Олександрівського району до належного санітарного стану. Складено графік проведення робіт з урахуванням строків виконання на період з 07.03.2017 по 31.03.2017.

10 березня 2017 року в Олександрівському районі районною адміністрацією, студентами Запорізького професійного ліцею залізничного транспорту проведено суботник по вул. К. Великого (відкоси вздовж залізничної колії) прибрано майже 2 тис. м2 зеленої зони від вул. Фортечної до станції Запоріжжя-2, зібрано 0,5 тон сміття.

Продовжено роботи по приведенню території Олександрівського району до належного санітарного стану комунальними підприємствами.

За період з 10 по 15 березня 2017 року КП «ЕЛУАШ» виконано прибирання вулиць вздовж бордюру по проспекту Соборному, вулиці Української; вивезено 112 тон сміття та відсіву. Здійснено 248,77 м2 ямкового ремонту асфальтобетоном по проспекту Соборному, вулицях Троїцькій, Українській, Святого Миколая, Прибережній магістралі.

КРБП «Зеленбуд» здійснюється щоденне прибирання скверів району, обрізка дерев кущів та вивезення гілок у скверах біля танкового екіпажу М. Яценко, Олександрівському очищення газонів від листя у скверах Прикордонників, Платонівському.

Вивезено 125,5 тон гілок та листя з прибудинкових територій по Прибережній магістралі, вулицях Глісерній, Святого Миколая, Дніпровській, Поштовій, Шкільній Українській, Жуковського.

Робочою групою з профілактики та запобігання виникнення несанкціонованої (стихійної) торгівлі на території Олександрівського району проведено 2 рейди з ліквідації стихійної торгівлі по вулицям Шкільній, Поштовій, Запорізькій. Серед осіб, які здійснюють незаконну торгівлю проведено роз’яснювальну роботу відносно неприпустимості здійснень торгівлі у невстановлених місцях, порядку здійснення законної торговельної діяльності та адміністративної відповідальності згідно з чинним законодавством.

Експертною групою районної адміністрації щотижнево організовано контроль за ціновою ситуацією на основні продукти харчування у роздрібних підприємствах і на ринках району з 31 найменування. Проведено моніторинг цін на споживчому ринку району на основні сорти хліба та сорти масового вжитку.

Районна адміністрація оперативно реагує на всі звернення регіонального штабу та вимушених переселенців щодо всебічної допомоги у вирішенні їх нагальних потреб.

Станом на 14.03.2017 у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах район) навчаються 162 дитини із числа вимушених переселенців.

До управління Пенсійного фонду України в Олександрівському районі станом на звернулося 3993 громадянина із Донецької та Луганської областей, території Автономної Республіки Крим, м. Севастополь.

Управлінням праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Олександрівському району, згідно з постановою КМУ від 01.10.2014 № 509. станом на  взято на облік 4549 осіб. Крім того, згідно з постановою КМУ від 01.10.201 № 505 управлінням призначено 1554 допомоги.

Загальним відділом районної адміністрації за звітний період здійснено комп'ютерну реєстрацію 66 вхідних та 172 вихідних документів, 19 розпоряджень голови районної адміністрації, 17 звернень громадян. За звітний період розглянуто 19 звернень громадян, 1 інформаційний запит. Відправлено 62 листа організаціям та громадянам.


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet