Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Новини Олександрівського району

Новини Олександрівського району з 07 по 13 квітня 2017 року

 

12 квітня 2017 року в районній адміністрації проведено засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Того ж дня проведено засідання районної робочої групи для забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати - представники 6 підприємств інформували про стан дотримання мінімальних  державних гарантій в оплаті праці.

Під час засідань представники: управління праці та соціального захисту населення, Пенсійного фонду України, податкової інспекції, департаменту фінансової та бюджетної політики Запорізької міської ради, Держпраці, центру зайнятості, профспілок та роботодавців обговорили питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати, зі сплати єдиного соціального внеску на підприємствах району, про необхідність дотримання мінімальних державних гарантій для працюючих.

На засіданні керівники та представники трудових колективів 9 підприємств поінформували присутніх про хід погашення заборгованості з виплати заробітної плати та єдиного соціального внеску, про стан дотримання мінімальних  державних гарантій в оплаті праці.

Роботодавців попереджено щодо необхідністі своєчасної виплати заробітної плати працівникам з дотриманням строків, передбачених чинним законодавством і в розмірах не нижче мінімальних державних гарантій із забезпеченням працівників повною зайнятістю; керівників підприємств боржників попереджено про особисту відповідальність за порушення законодавства з оплати праці та рекомендовано погасити заборговану заробітну плату та забезпечити своєчасну виплату поточної заробітної плати.

Також 12 квітня 2017 року проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини при районній адміністрації, розглянуто 20 питань: надання суду висновків органу опіки та піклування щодо доцільності позбавлення батьківських прав і про можливість вирішення спору між батьками щодо виховання дитини; розгляд індивідуальних планів соціального захисту підоблікових дітей; захист житлових і майнових прав дітей, згода органу опіки та піклування на психіатричне обстеження дітей

13 квітня 2017 року проведено засідання районної комісії по вирішенню питань, пов’язаних з наданням населенню житлових субсидій, пільг та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, розглянуто і вирішено позитивно 21 звернення щодо надання субсидій, 1 звернення щодо надання пільг.

Районною адміністрацією продовжено роботи по приведенню території Олександрівького району до належного санітарного стану.

Організовано роботу з підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності, які розташовані на території району по дотриманню Правил благоустрою території міста Запоріжжя, затверджених рішенням Запорізької міської ради від 22.06.2011 № 41 (із змінами). Проведено обхід всієї території району, вручені попередження кожному суб’єкту господарювання про необхідність утримання в належному санітарному стані об’єктів благоустрою, що перебувають у власності або користуванні, а також прилеглу до цих об’єктів територію.

Згідно розпорядження міського голови від 27.02.2017 № 63р «Про проведення загальноміських суботників і Дня довкілля» в у районі складено графік проведення суботників відповідно якого підприємства, установи та організації приймуть участь у наведенні належного естетичного та санітарного стану території Олександрівського району.

Районною адміністрацією по Олександрівському району організовано та проведено більше 20 суботників, в яких прийняли участь представники районної адміністрації, комунальних підприємств, митрополит Запорізький і Мелітопольський Високопреосвященнійший Лука, представники Запорізької єпархії УПЦ, мешканці району, волонтери «Школи волонтерів», депутати Гурська Н., Чумаченко І., Володьков М., партійна організація «Опозиційний блок», та інші.

Станом на 13 квітня поточного року на території району 62 підприємствами, установами та організаціями району проведено 112 суботників, в яких взяли участь 2800 представників трудових колективів, учнівської та студентської молоді.

Робочою групою з профілактики та запобігання виникнення несанкціонованої (стихійної) торгівлі на території Олександрівського району проведено 2 рейди з ліквідації стихійної торгівлі по вулицям Шкільній, Поштовій, Запорізькій. На порушників складено 5 протоколів про адміністративне правопорушення. Серед осіб, які здійснюють незаконну торгівлю проведено роз’яснювальну роботу відносно неприпустимості здійснення торгівлі у невстановлених місцях, порядку здійснення законної торговельної діяльності та адміністративної відповідальності згідно з чинним законодавством.

Експертною групою районної адміністрації щотижнево організовано контроль за ціновою ситуацією на основні продукти харчування у роздрібних підприємствах і на ринках району з 31 найменування. Проведено моніторинг цін на споживчому ринку району на основні сорти хліба та сорти масового вжитку.

Районна адміністрація оперативно реагує на всі звернення регіонального штабу та вимушених переселенців щодо всебічної допомоги у вирішенні їх нагальних потреб.

Станом на 10.04.2017 навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах та відвідують дошкільні заклади району 162 дитини вимушених переселенців.

До районного управління Пенсійного фонду України всього станом на 13.04.2017 звернулося 3993 громадянина із Донецької та Луганської областей, території Автономної Республіки Крим, м. Севастополь, впродовж тижня не звернулось жодного громадянина.

Управлінням праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Олександрівському району, згідно з постановою КМУ від 01.10.2014 № 509, станом на 13.04.2017 взято на облік 4598 осіб, у тому числі за звітний період – 13 осіб. Крім того, повідомляємо, що згідно з постановою КМУ від 01.10.2014 № 505 управлінням призначено 1587 допомог, впродовж звітного тижня - 12 допомог.

Загальним відділом районної адміністрації за звітний період здійснено комп’ютерну реєстрацію 77 вхідних та 207 вихідних документів, 18 розпоряджень голови районної адміністрації, 19 звернень громадян. Розглянуто 14 звернень громадян. Відправлено 89 листів організаціям та громадянам.


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet