Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Новини Олександрівського району

Новини Олександрівського району з 28 квітня по 11 травня 2017 року

03 травня 2017 року у приміщенні Обласного театру ляльок до 72-ої річниці Перемоги проведено міський фестиваль серед творчих колективів позашкільних навчальних закладів «Пам'ять поколінь – безмежна». На фестивалі були присутні: голова районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району Валерій Олександрович Мостовий, представники департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, ветерани Війни та інші почесні гості. У фестивалі взяли участь творчі колективи з позашкільних закладів районів міста.

05 травня 2017 року у Олександрівському районі на майдані Університетському проведено мітинг з нагоди Дня пам'яті та примирення і 72-ої річниці Перемоги над нацизмом у Європі. У мітингу прийняли участь представники трудових колективів підприємств, установ та організацій району, депутати Запорізької міської ради, учнівська молодь.

Того ж дня, за ініціативою районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району, в ресторані «Парадіз на Троїцькій» проведено святковий захід для ветеранів району, під час якого шановних запрошених теплими словами привітали керівники районної адміністрації та депутати міської ради. Ветеранам вручено подарунки.

Районною адміністрацією організовано та проведено привітання подарунками від міської ради 158 ветеранів району із Днем Перемоги. До привітання залучено депутатів міської ради та працівників Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

11 травня поточного року проведено засідання комісії по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування на території Олександрівського району міста Запоріжжя, на якій розглянуті заяви фізичних осіб-підприємців щодо можливості розміщення засобів пересувної дрібно роздрібної торговельної мережі та сфери послуг. За підсумками розгляду звернення прийняті відповідні рішення.

Згідно графіку проведення суботників на території Олександрівського району підприємства, установи та організації прийняли участь у приведенні до належного естетичного та санітарного стану території Олександрівського району.

Районною адміністрацією по Олександрівському району організовано та проведено 24 суботники, в яких прийняли участь представники районної адміністрації, студенти Запорізького Національного університету, Запорізького національного технічного університету, торгового коледжу Запорізького національного університету, Запорізького коледжу радіоелектроніки, Запорізького центру професійно-технічної освіти водного транспорту, Запорізького професійного ліцею залізничного транспорту, Запорізького професійного торгово-кулінарного ліцею, учнівська молодь, мешканці району, волонтери «Школи волонтерів», депутати Гурська Н., Чумаченко І., Володьков М., Константинов О., партійна організація «Опозиційний блок», метрополіт Запорізький та Мелітопольський Високопреосвященійший Лука, громадськість району, представники комунальних підприємств, комерційних та підприємницьких структур.

Учасниками суботників ліквідовані звалища по вулиці Арочній та по  вулиці Гончарова; приведені у належний естетичний вигляд сквери біля торгівельного коледжу, станції Запоріжжя-2, ЗЦНТІ, сквери Пушкіна, Індустрія, Олександрівській, парк Студентський; здійснено прибирання території парку «Перемоги» вздовж річки Суха Московка та прибережної смуги річки Дніпро за торговельними центрами «Сити Мол» та «Епіцентр»; прибудинкової території КП «Наше місто», ОСББ, відкоси залізниці по вулицях Арочній, Гончарова, К. Великого, зелена зона вздовж залізниці від вантажного порту до мосту через річку Мокра Московка.

Станом на 10 травня поточного року на території району 162 підприємствами, установами та організаціями проведено 198 суботників по наведенню порядку на закріпленій та відведеній території, в яких взяли участь близько 3200 представників трудових колективів, учнівської та студентської молоді.

Проведені роботи з обрізки дерев, вивезення сміття, гілля, побілки дерев та бордюрів, посадки рослин, чагарників, кущів, очищення стовпів від паперової реклами. На полігони твердих побутових відходів вивезено близько 150 т сміття.

Висаджено 189 дерев та 911 кущів, квітів на площі 3495 м2.

Станом на 11 травня 2017 року з території Олександрівського району вивезене опале листя в повному обсязі. Вивіз гілля з території району здійснюється відповідно графіку.

В районній адміністрації проведено роботу по підготовці до покосу трави. Відпрацьовано карту покосу, на якій нанесено зони відповідальності за проведення робіт КРБП «Зеленбуд», КП «Наше місто», КР «ЗРС», установи та організації району.

Станом на 11 травня 2017 року проведено покіс трави  по проспекту Соборному, Прибережній магістралі, у скверах району, по вулицях Українській, Поштовій, Запорізькій, Гліссерній, Дніпровській, Першотравневій. Розпочато роботи по покосу трави на внутрішньо будинкових територіях.

Робочою групою з профілактики та запобігання виникнення несанкціонованої (стихійної) торгівлі на території Олександрівського району проведено 4 рейди з ліквідації стихійної торгівлі по вулицям Шкільній, Поштовій, Запорізькій. На порушників складено 3 протоколи про адміністративне правопорушення. Серед осіб, які здійснюють незаконну торгівлю проведено роз’яснювальну роботу відносно неприпустимості здійснення торгівлі у невстановлених місцях, порядку здійснення законної торговельної діяльності та адміністративної відповідальності згідно з чинним законодавством.

Районна адміністрація оперативно реагує на всі звернення регіонального штабу та вимушених переселенців щодо всебічної допомоги у вирішенні їх нагальних потреб.

Станом на 25.04.2017 навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах та відвідують дошкільні заклади району 162 дитини вимушених переселенців.

До районного управління Пенсійного фонду України всього станом на 11.05.2017 звернулося 3993 громадянина із Донецької та Луганської областей, території Автономної Республіки Крим, м. Севастополь, впродовж тижня не звернулось жодного громадянина.

Управлінням праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Олександрівському району, згідно з постановою КМУ від 01.10.2014 № 509, станом на 11.05.2017 взято на облік 4637 осіб, у тому числі за звітний період – 5 осіб. Крім того, повідомляємо, що згідно з постановою КМУ від 01.10.2014 № 505 управлінням призначено 1598 допомог, впродовж звітного періоду - 1 допомога.

Загальним відділом районної адміністрації за звітний період здійснено комп’ютерну реєстрацію 66 вхідних та 215 вихідних документів, 15 розпоряджень голови районної адміністрації, 21 звернення громадян. Розглянуто 12 звернення громадян. Відправлено 62 листа організаціям та громадянам.


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet