Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Новини Олександрівського району

Новини Олександрівського району з 28 вересня по 05 жовтня 2017 року

 

У Запорізькому обласному театрі ляльок територіальним відділом освіти Олександрівського району проведено захід з нагоди Дня працівників освіти. На заході були присутні голова районної адміністрації Мостовий Валерій Олександрович, керівники та працівники районної адміністрації, депутати Запорізької міської ради Васильчук Г.М., Володьков М.М., Гурська Н.М., Наумов Г.Б. Представники влади нагородили почесними грамотами, сертифікатами та пам’ятними подарунками освітян Олександрівського району за різними номінаціями. Голова районної адміністрації Мостовий Валерій Олександрович привітав всіх присутніх зі святом, нагородив почесними грамотами найкращих працівників освіти за номінацією «Лідери якісної освіти», побажав присутнім творчої наснаги, успіхів та подякував вчителям за їх працю.

За сприяння районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району, під патронатом Запорізької обласної державної адміністрації у спортивному клубі «Бойові рукавички» проведено урочисте відкриття 41-го міжнародного турніру з боксу серед чоловіків, присвяченого Дню визволення міста від фашистських загарбників, Дню захисника України та пам’яті героя М. Яценка та приурочений до 50-ї річниці ювілею клубу . На заході були присутні: голова районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району Валерій Олександрович Мостовий, керівники Запорізької міської ради, депутати, представники Запорізької обласної ради, жителі міста та прихильники боксу. Цього року змагання матимуть статус міжнародних - на рингу спортивного клубу «Бойові рукавички» зустрінуться боксери України, Білорусі, Грузії та Ізраїлю.

До Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана в Олександрівському районі проведено ряд заходів, а саме: 28 вересня святковий захід для ветеранів Олександрівського району проведено у Запорізькому колегіумі № 98, голова районної адміністрації В.О. Мостовий привітав присутніх з цим святом та вручив ветеранам пам’ятні подарунки, 29 вересня 2017 року до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана за ініціативою районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району у загальноосвітній школі № 5 проведено святкову зустріч ветеранів Олександрівського району з керівництвом районної адміністрації.

Робочою групою з профілактики та запобігання виникнення несанкціонованої (стихійної) торгівлі на території Олександрівського району проведено 1 рейд з ліквідації стихійної торгівлі по проспекту Соборному та вулиці Запорізькій. Серед осіб, які здійснюють незаконну торгівлю проведено роз’яснювальну роботу відносно неприпустимості здійснення торгівлі у невстановлених місцях, порядку здійснення законної торговельної діяльності та адміністративної відповідальності згідно з чинним законодавством.

КРБП «Зеленбуд» продовжено роботи по утриманню зелених насаджень на території району. Підприємством видалено 10 аварійно-небезпечних дерев у сквері Театральному та біля будинку 35 по вулиці Слобідській.

Розпочаті роботи по очищенню газонів від сміття та опалого листя в скверах на майдані Волі, Платонівському, Прикордонників, Університетському загальною площею    8500 м2 , на полігон ТПВ вивезено 1 тону сміття.

За звітний період КП «ЕЛУАШ» виконано очищення лоткової частини дороги під бордюром від наносного ґрунту та бруду на вулично-шляховій мережі району, механізоване прибирання підмітально-прибиральними машинами проведено на всій вулично-шляховій мережі району.

Продовжено роботи другого етапу ремонту внутрішньо квартальних доріг. Відповідно проведеної тендерної процедури буде заасфальтовано 7020 м2  внутрішньо квартальних доріг району.

За звітний період проведено роботи по проспекту Соборному біля будинків 148, 150, 150б, 152а,б, 154 а,б, вулицях К Великого 16, Першої ливарної 46, Залізничної 20, загальною площею 2582,8 м2.

В Олександрівському  районі розпочато роботи по заміні пошкодженого тротуарного покриття на тротуарну плитку. Наразі ведуться роботи по проспекту Соборному на ділянці від вулиці Фортечній до вулиці Слобідської. Всього заплановано замінити близько 10 тис. м2 тротуарного покриття.

Районна адміністрація оперативно реагує на всі звернення регіонального штабу допомоги вимушеним переселенцям при ДУ ДСНС України в Запорізькій області щодо всебічної допомоги у вирішенні їх нагальних потреб.

Станом на 05 жовтня 2017 року навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах та відвідують дошкільні заклади району 147 дітей вимушених переселенців.

До районного управління Пенсійного фонду України всього станом на 14.09.2017 звернувся 3991 громадянин із Донецької та Луганської областей, території Автономної Республіки Крим, м. Севастополь, впродовж тижня не звернулось жодного громадянина.

Управлінням праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Олександрівському району, згідно з постановою КМУ від 01.10.2014 № 509, станом на 14.09.2017 взято на облік 4847 осіб, у тому числі за звітний період – 19 осіб. Крім того, повідомляємо, що згідно з постановою КМУ від 01.10.2014 № 505 управлінням призначено 1678 допомог.

Загальним відділом районної адміністрації за звітний період здійснено комп’ютерну реєстрацію 69 вхідних та 145 вихідних документів, 16 розпоряджень, 35 звернень громадян. Розглянуто 13 звернень громадян. Відправлено 74 листів організаціям та громадянам.

 


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet