Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Новини Заводського району

Про стан справ у Заводському районі
з 13.02.2017 до 17.02.2017

 

16 лютого 2017 року головою районної адміністрації було прийнято участь в апаратній нараді міського голови.
За період з 13.02.2017 до 17.02.2017 керівництвом районної адміністрації проводились прийоми громадян згідно з графіком. До районної адміністрації надійшло 4 звернення від громадян, з них: колективних – 1, через державні органи – 1. Переважною більшістю є питання комунального господарства, сім’ї, дітей, молоді.
З питання розгляду звернень надіслано 12 листів, отримано 3 листа. Всього звернулось до районної адміністрації 9 громадян.
До чергової служби за телефоном звернулось 16 громадян, усім було надано консультації та роз’яснення.
Головою районної адміністрації прийнято 14 розпоряджень.
Загальним відділом районної адміністрації отримано та відправлено 121 документ, з них: вхідних – 59, вихідних – 62. Взято на контоль – 1.
На веб-сайті районної адміністрації розміщується актуальна інформація щодо новин, заходів, які проводяться в місті та районі, зокрема: про день вшанування учасників бойових дій на території інших держав; про проведення громадських слухань в районній адміністрації; про відключення електроенергії на території району у зв’язку із ремонтом електричних мереж; про відключення теплоносія на території району у зв’язку із ремонтом труби на тепловому каналі.
Спеціалістами відділу організаційної та кадрової роботи за звітний період виконано наступну роботу:
надіслано факсограми на комунальні підприємства району щодо проведення хвилини мовчання при проведенні заходів до Дня Героїв Небесної Сотні;
ведеться підготовка до урочистих зборів працівників району до Міжнародного жіночого дня;
організовано громадські слухання з питання: «Скасування рішення Запорізької міської ради від 28.09.2016 № 60 «Про упорядкування питань щодо встановлення будинкових (загальнобудинкових) вузлів обліку природного газу», упорядкування питань встановлення вузлів обліку природного газу в місті Запоріжжя та взаємовідносин ПАТ «Запоріжгаз»;
проведено звірку щодо кількості договорів на вивіз ТПВ між керівниками органів самоорганізації населення та ТОВ «УМВЕЛЬТ-ЗАПОРІЖЖЯ»;
проведено зустрічі керівників органів самоорганізації населення,
ТОВ «УМВЕЛЬТ-ЗАПОРІЖЖЯ» з мешканцями приватного сектору району;
постійно надавались консультації керівникам органів самоорганізації населення;
проведено моніторинги отримання сміттєвих пакетів головами квартальних комітетів від ТОВ «УМВЕЛЬТ-ЗАПОРІЖЖЯ»;
постійно проводився контроль за строками виконання розпоряджень голови районної адміністрації (узагальнення інформації щодо виконання розпоряджень, підготовка аналітичних довідок);
зібрано інформацію щодо виконання листків-доручень міського голови з метою подальшого узагальнення;
постійно ведеться робота щодо організації прийому депутатів різних рівнів.
14 лютого 2017 року відбулось засідання районної комісії по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування району, на якому розглянуто 7 заяв від суб’єктів господарювання щодо розміщення торгових об’єктів на території району, закріплення та утримання об’єктів благоустрою, щодо розірвання договору на право користування місцем для розташування засобу дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг у зв’язку з припиненням державної реєстрації фізичної особи – підприємця.
16 лютого 2017 року відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто 6 питань (1 – влаштування сироти до державного закладу; 1 – житлове питання; 1 – самостійне отримання пенсії по втраті годувальника; 3 - затвердження індивідуальних планів дітей: сиріт, позбавлених батьківського піклування, які опинилась в складних життєвих обставинах).
16 лютого 2017 року відбулось засідання комісії з питань призначення (відновлення), припинення соціальних виплат внутрішньо переселеним особам у районі, на якому розглянуто 60 подань (36 - соціальні виплати, 24 – пенсійні виплати).
16 лютого 2017 року відбулось засідання комісії по вирішенню питань, пов’язаних з пільгами, призначенням та наданням населенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, на якому розглянуто 29 питань (28 - призначення житлових субсидій; 1 - соціальна допомога малозабезпеченій сім’ї).
16 лютого 2017 року відбулось засідання ради опіки та піклування, на якому розглянуто 3 питання (2 - призначення опікуна; 1 – зняття повноважень з опікуна).
17 лютого 2017 року відбулось засідання комісії з розслідування нещасних випадків невиробничого характеру у районі, на якому розглянуто 24 повідомлення про випадки невиробничого травматизму.
Районною адміністрацією тримаються на постійному контролі питання відпрацювання резервних місць для тимчасового поселення вимушених переселенців та надання їм допомоги. Щотижнево оновлюється інформація щодо кількості вимушених переселенців: на території району, станом на 17.02.2017 проживає 183 особи, з яких: 32 – у гуртожитку по вул.Історичній, буд.106; 36 – у гуртожитку по вул.Фільтровій, буд.2, 115 – у квартирах та у приватному секторі.
Станом на 17.02.2017 управлінням праці та соціального захисту населення району зареєстровано, згідно постанови КМУ №509, 844 родини.
Згідно постанови КМУ №505 за адресною допомогою для покриття витрат на проживання звернулося 1476 родин, призначено допомогу – 834 сім’ям.
За інформацією управління Пенсійного фонду України станом на 17.02.2017 всього до управління звернулось 4404 громадянина, взято на облік – 4399 громадян, знято з обліку – 2744 громадянина.
За інформацією територіального відділу освіти району станом на 17.02.2017 кількість дітей, які відвідують дошкільні навчальні заклади району – 13, школи – 66.
За інформацією КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги №4» та КУ «Центральна клінічна лікарня №4» станом на 17.02.2017 з початку року обстежено 51 дитину та проконсультовано 277 громадян (доросле населення) - всім надано медичну допомогу.
Відділом економічного розвитку та підприємництва:
14 лютого 2017 року проведено моніторинг цін продовольчих товарів роздрібної торговельної мережі та моніторинг цін продовольчих товарів на продовольчих ринках.
15 лютого 2017 року проведено моніторинг щодо наявності в торгівельній мережі масових сортів хліба та цінової ситуації на них.
17 лютого 2017 року проведено моніторинг на території району з питання встановлення нових тимчасових споруд в рамках проекту «Купуй Запорізьке – обирай своє».
Укладено 1 договір на право користування місцем для розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності та визначення розміру плати за цим договором.
Укладено 3 договори на право користуванням місцями для розташування засобів пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі та сфери послуг та визначення розміру плати за цими договорами.
Здійснено 2 самостійних рейди з метою перевірки прилеглих територій до об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, надання послуг щодо неухильного виконання п.п.5.22.2 Правил благоустрою території м.Запоріжжя, а також щодо виявлення можливих осередків незаконної торгівлі. За результатами проведеної роботи порушень не встановлено. 
Проведено засідання тендерного комітету районної адміністрації.
Ведеться підготовка тендерної документації для проведення відкритих торгів на закупівлю паливо – мастильних матеріалів.
Внесено зміни до річного плану на 2017 рік.
Спеціалістами відділу житлово-комунального господарства районної адміністрації за звітний період:
проводився збір інформації від комунальних підприємств району щодо роботи для подальшого узагальнення;
надано консультації по створенню ОСББ;
щоденно здійснювався збір інформації про виконання робіт  на території району підприємствами;
підготовлено інформацію на виконання протокольних доручень голови
районної адміністрації, міського голови та заступників міського голови;
здійснено 10 рейдів  щодо перевірки на  утримання   території   району   у
належному санітарному стані, за результатами рейду надано 2 попередження.
Комунальним ремонтно-будівельним підприємством «Зеленбуд» за період з 10.02.2017 по 16.02.2017 проведено та виконано: збір випадкового сміття, прибирання урн, збір гілля, посипання доріжок відсівом, обрізання дерев з землі, формування крон дерев, вивіз сміття, вивіз зрізаного гілля, очищення доріжок від снігу та інші види робіт.
Комунальним підприємством «ЕЛУАШ» за період з 10.02.2017 по 16.02.2017 проведено та виконано: прибирання урн згідно закріплення вздовж вулично-шляхової мережі, прибирання зупинок громадського транспорту від сміття, механізоване згрібання снігу та підмітання на зупинках, очищення зупинок, тротуарів від щільного снігу, влаштування брущатки, очищення тротуарів від льоду, посипку доріг, тротуарів під час ожеледиці, вивезення снігу, збір випадкового сміття; видалення листівок, очищення зливової каналізації від снігу та наледі та інші види робіт.
Комунальним підприємством «Запоріжремсервіс» за період з 10.02.2017 по 16.02.2017 виконано розчищення внутрішньоквартальних доріг від снігу.
Комунальним підприємством «Запоріжміськсвітло» за період з 10.02.2017 по 16.02.2017 виконано поточний огляд точок, поточний ремонт, ремонт світильників, заміну світильників, усунення КЗ на ВЛ, заміну електричних ламп, вивезення гілля.
Протягом тижня сектором по культурі та спорту було організовано та проведено:
В КЗ ПК «Заводський»:
13, 14 лютого 2017 року виставку творчих робіт студії образотворчого мистецтва «Палітра», присвячену Дню Святого Валентина;
17 лютого 2017 року інформаційну годину «Як діяти у разі виявлення підозрілих людей та предметів?»;
18 лютого 2017 року вечір «Солдат завжди в строю».


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet