Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Новини Дніпровського району

Новини Дніпровського району
10.02.2017
 
З метою приведення території району до належного санітарного стану впродовж тижня комунальними підприємствами виконані такі роботи:
Проведено обрізування крон дерев (310 шт.), та кущів (44 шт) формування крон (74  шт).
 Заміна 95 ламп по вулицях: Талалихіна, Рельєфній, Череповецькій, Портовій, Миргородській, Столєтова, Дніпровські пороги, Ярославській, Іскри, Вітряній, Трипільській,Пирогова, Алма-Атинській, Трегубенка, в/к вул. Професора Толока.
На території району для очищення доріг та тротуарів  задіяно:
-10 од. спеціалізованої техніки та 37 чол. підприємств, установ району;
- 9 од. КП «ЕЛУАШ»  використано  508,4 т протиожеледних матеріалів;
- 1 од. -  КП Зеленбуд;
Для очищення тротуарів та прибудинкових територій задіяно 184 двірника КП «Титан» та 4 од. МКП «Основаніє». 
 
Відділом економічного розвитку та підприємництва протягом тижня направлені листи до:
- департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва  Запорізької міської ради щодо встановлених тимчасових споруд «Купуй Запорізьке – обирай своє»; моніторинг цін на продукцію товарів «Купуй запорізьке – обирай своє»; моніторинг цін на соціально значущі продукти харчування та хліб; «Про надання інформації щодо підприємств харчової та переробної промисловості»;
- департаменту архітектури та містобудування про укладені договори на право користування місцем для розташування тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності з власниками ТС; про надання кандидатури для включення до складу робочої групи;
- Дніпровському відділу поліції головного управління Національної поліції в Запорізькій області, Інспекції з благоустрою міської ради щодо вжиття заходів зі знесення причепу типу «Купава», самовільно розміщеного на пр. Металургів, 16; для вжиття заходів на звернення гр. Фоменко В.Ф. щодо благоустрою зупинки.
Надано консультації 12 суб`єктам господарювання: щодо укладення договорів про право користування місцем – 6 суб`єктам господарювання; встановлення режиму роботи - 3 суб`єктам господарювання, розміщення засобу пересувної торговельної мережі - 2 суб`єктам господарювання, з інших питань – 1 суб`єкту господарювання.
Підготовлено та видано 2 документи про встановлення продовженого режиму роботи: магазин «Шашлична Хата» за адресою: вул. Дніпровське шосе, 14 та магазин продуктів «Мрія» за адресою: пр. Соборний, 232.
Підготовлено та проведено комісію по упорядкуванню об’єктів сфери обслуговування, де розглянуто 5 питань – колективна скарга, звернення суб’єктів господарювання щодо внесення нових місць до дислокації району, два встановлення продовженого режиму роботи.
Підготовлено 2 проекти розпоряджень голови районної адміністрації щодо встановлення продовжених режимів роботи об’єктам торгівлі та сфери послуг.
Підготовлено 2 відповіді на звернення суб’єктів підприємницької діяльності щодо внесення нових місць до дислокації району.
Щоденно проводяться рейди з ліквідації стихійної торгівлі на пр. Металургів відповідно до Плану координації заходів щодо ліквідації несанкціонованої торгівлі на пр. Металургів з 8-00 до 10-00 та з 16-00 до 18-00.
Щоденно здійснюється обстеження району з виїздом, про що складаються відповідні довідки. Обстежено 84 об’єкти, в тому числі: торговельно-зупинкові комплекси, стаціонарні об’єкти, пересувна торговельна мережа, тимчасові споруди.
Відповідно до рішення ЗМР від 25.08.2016 №52 укладено 3 договори на право користування місцем для розташування тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності з фізичними особами-підприємцями та юридичними особами.
Протягом тижня проведені обстеження району з питання моніторингу та фотофіксації рекламних засобів розміщених на території району.
Протягом тижня продовжувалась робота щодо інформування власників\ орендарів торговельно-зупинкових комплексів щодо розчищення територій зупинок від снігу та льоду з використанням протиожеледних матеріалів.
Підготовлено відповідь для узагальнення до відділу житлово-комунального господарства на звернення гр. Фоменко В.Ф. щодо благоустрою зупинки, зазначеної в зверненні, на пр. Металургів (кінцева зупинка маршрутного таксі №65), фактично по пр. Соборному, 222.
03.02.2017 – опубліковано 7 закупівель додатку до річного плану на 2017 рік в електронній системі.
06.02.2017 – засідання тендерного комітету щодо затвердження додатку до річного плану на 2017 рік (20 закупівель).
08.02.2017 – опубліковано 15 закупівель додатку до річного плану на 2017 рік в електронній системі.
09.02.2017 – опубліковано 5 закупівель додатку до річного плану на 2017 рік в електронній системі.
03.02.2017-09.02.2017 – продовжується робота з формування додатку до річного плану на 2017 рік та підготовці тендерної документації для проведення відкритих торгів.
 
Управлінням праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Дніпровському району з метою визначення складу сім'ї, ступеню нужденності та можливостей знаходження додаткових джерел для існування сім'ї впродовж тижня проведено обстеження умов життя 301 заявника, які звернулись за призначенням соціальної допомоги.
До управління звернулось 14 осіб за засобами реабілітації і протезно-ортопедичними виробами.  Видано 24 направлення на отримання технічних, протезно-ортопедичних виробів та інших засобів реабілітації.
Прийнято 471 заяву на призначення усіх видів допомог, 462 заяви на призначення субсидії за новим порядком. Розглянуто 95 справ на комісії по субсидіях.
Видано 1 посвідчення «дитина з багатодітної сім’ї». Продовжено термін дії посвідчення «багатодітна сім’я» - 1, посвідчення «дитина з багатодітної сім’ї» - 2.
Прийнято заяв на адресну допомогу ВПО – 24.
Видано 5 путівок на санаторно-курортне лікування.
Видано компенсацію витрат, пов’язаних з оформленням землі 1 воїну АТО на суму 1656 грн.
Направлено на психологічну реабілітацію 3 воїнів АТО.
 
Впродовж тижня відділом по Дніпровському району служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради проведено 14 рейдів з метою обстеження житлово-побутових умов дітей, які перебувають на обліку через перебування під опікою та піклуванням, осіб, які бажають оформити опіку/піклування над дитиною, обстеження житла яке знаходиться в Дніпровському районі, право користування та власниками якого є діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Складено 21 акт. За результатами обстежень взято на облік СЖО 4 дітей.
Спеціалістами відділу взято участь у житловій комісії 10.02.2017 та участь в комісії департаменту освіти і науки Запорізької міської ради  щодо застосування психологічного та фізичного насильства відносно дитини педагогічними працівниками ДНЗ № 83 «Чижик».
Надано 27 консультацій відвідувачам.
 

Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet