Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Новини Хортицького району

Інформація оприлюднена в газеті «Запорозька Січ» 01.08.2015 №134 (5860)
 
 
ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження голови
районної адміністрації
від 30.07.2015 №351р
 
                               СКЛАД
спостережної комісії при районній адміністрації
 
Крайнов Віталій Петрович
-  заступник голови районної адміністрації, голова спостережної комісії;
 
Коновалова Олена Валеріївна
- головний спеціаліст сектору по культурі та спорту, секретар спостережної комісії.
 
Члени комісії:
 
Дитяткова Алла Григорівна
-    начальник відділу адміністративно-правової роботи;
 
 
Ізбицька Олена Вікторівна
- головний спеціаліст територіального відділу освіти, молоді та спорту Хортицького району (за згодою);
 
Білова Маргарита Вікторівна
- завідувач сектору з реалізації міських соціальних програм управління праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Хортицькому району (за згодою);
 
Мудревська Вікторія Степанівна
- завідувач амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №7 КЗ «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги №5» (за згодою);
 
Коротких Катерина Валеріївна
- заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Правобережного районного центру зайнятості (за згодою);
 
Грінченко Валентина Володимирівна
- заступник начальника Хортицького  районного відділу
у м. Запоріжжя Управління Державної міграційної служби України в Запорізькій області (за згодою);
 
Касьянов Володимир Вікторович
- голова Хортицької районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (за згодою);
 
 
Осауленко Володимир Андрійович
- заступник голови Хортицької районної в м. Запоріжжя первинної ветеранської організації асоціації ветеранів Міністерства внутрішніх справ України (за згодою);
 
Рудакова Світлана Євгенівна
- приватний підприємець (за згодою);
 
 
Макусєєва Лариса Олексіївна
- патронажна сестра Ленінської/Хортицької міжрайонної організації товариства Червоного Хреста України Запорізької обласної організації (за згодою);
 
Яцкова Ірина Вікторівна
- провідний спеціаліст відділу соціальної роботи Запорізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (за згодою);
 
Дергачова Ірина Станіславівна
- представник громадської організації «Міст єдності» (за згодою).

 

Про проведену роботу в Хортицькому районі

з 07.05.2014 по 14.05.2014   

Станом на 14.05.2014 загальна сума заборгованості до ПФУ складає 1997,3 тис. грн. Профінансовано видатки на виплату пенсій та грошової допомоги в сумі 21729,6 тис. грн. Проведено 42 перерахунки пенсій, призначено 7 нових пенсій. На постійно діючу "гарячу" телефонну лінію зателефонувало 25 осіб, надійшло 1 письмове звернення стосовно питань правомірності застосування законодавства при призначення пенсій, перерахунку пенсій за додатково наданими документами.

Районною адміністрацією забезпечено участь ветеранів району у заходах до Дня Перемоги: 07.05.2014 - у телемарафоні «Пам'ять», 09.05.2014 - в урочистій церемонії покладання квітів до меморіалу загиблим на Алеї Бойової Слави.

8 травня 2014 районна адміністрація при підтримці приватних підприємців поздоровили продуктовими наборами та вітальними листівками 89 учасників та інвалідів ВВв.

Протягом 7-8 травня 2014 року проведені тематичні масові заходи за місцем проживання для мешканців прилеглих будинків та ветеранських організацій: святковий концерт «Нехай буде сонце! Нехай буде мирі» (КЩ «Світоч»); конкурс малюнка на асфальті «Радіють сонцю діти» (Центр естетичного виховання), музичний марафон «Пісні про війну» (КШ «Тонус»); зустріч з ветеранами «Ми низько вклоняємось вам!» (КШ «Супутник»); тематичний захід «Склоцімося великим тим рокам» (ДЮК «Стимул»). Для вихованців клубів школярів проведені Уроки Мужності, виховні години, тематичні бесіди по клубам школярів для гуртківців.

У ПК «Хортипький» 06.05.2014 відбувся святковий концерт з нагоди 69-ої річниці Дня Перемоги. У заході брали участь учнівська та студентська молодь району, представники громадських організацій та підприємств. Зі сцени ветеранів та інвалідів війни та праці привітали заступник голови районної адміністрації, голова районної ветеранської організації О.Бондаренко, заступник голови громадської ради при районній адміністрації Ю.Хохлов. Представниками ветеранської організації та Молодіжної асоціації хортичан «МАХ-юніт» урочисто покладено квіти до пам'ятника радянським воїнам, закатованим у концтаборах у 1941-1943 роках, на Мостозагоні.

Протягом тижня управлінням праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Хортицькому району було прийнято 83 пакети документів по всім видам допомоги та 432 пакети документів по субсидії, надано 84 консультації з питання оформлення субсидії, 89 консультацій з питань оформлення всіх видів допомоги, прийнято 4 заяви на виплату матеріальної допомоги. Видано 12 направлень на 50 протезно-ортопедичних виробів; 2 одиниці технічних та інших засобів реабілітації; 20 направлення за індивідуальним замовленням до підприємств для забезпечення громадян технічними та іншими засобами реабілітації; 2 направлення до відділення соціальної реабілітації дітей Хортицького району для проходження курсу реабілітації.

Виплачено разову грошову допомогу до Дня Перемоги 2753 учасникам бойових дій у Великій Вітчизняній війні, інвалідам, членам сімей загиблих на суму 1 494 320,00 грн.

Проведено зустрічі: з головами громадських організацій ветеранів та інвалідів району з нагоди Дня Перемоги; з керівником районного відділення благодійної організації «Міське об'єднання багатодітних сімей» для Інформування про надання одноразової адресної цільової допомоги багатодітним сім'ям, які виховують п'ять та більше дітей в рамках Міської комплексної програми соціального захисту населення міста Запоріжжя. Відбулися засідання комісій: по вирішенню питань, пов'язаних з наданням населенню житлових субсидій, пільг та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям; громадської ради при управлінні праці та соціального захисту населення.

Проведено 5 обстежень матеріально-побутових умов проживання інвалідів та малозабезпечених осіб для надання матеріальної допомоги.

 


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet