Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Новини Шевченківського району

                                                                                                      Новини  Шевченківського району  з  13.05.2017 по 19.05.2017 року                                                                                                                                           

        

15 травня  в районній адміністрації відбулось засідання адміністративної комісії, на якому розглянуто одну адміністративну справу. За результатами роботи комісії на правопорушника накладено штрафні санкції.

16 травня відбулась передача відремонтованого дитячого садочка №100 «Гармонія», по вул. Харчова, 15. В заході прийняли участь міський голова Володимир Буряк, голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль, генеральний консул Німеччини Вольфганг Мессінгер, представники Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку ФРГ, Німецького товариства міжнародного співробітництва, керівництво районної адміністрації.

16 травня у приміщенні районної адміністрації відбулося засідання комісії  з питань призначення (відновлення), припинення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам районної адміністрації Запорізької міської ради по Шевченківському району. Комісією під керівництвом заступника голови районної адміністрації Лимарчук З.М. розглянуто 248 справ в отриманні допомоги на прожиття внутрішньо переміщеним особам. За результатами роботи комісії 139 справ вирішено позитивно, по 109 справам відмова у зв’язку з не підтвердженням факту проживання. Робоча група продовжуватиме перевірку фактичного місця проживання заявників для надання соціальних виплат.

17 травня проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини при районній адміністрації Запорізької міської ради по Шевченківському району. Під час роботи комісії розглянуто 16 питань, які пов’язані із захистом інтересів дітей.   

18 травня в районній адміністрації відбулось засідання районної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших видів соціальних виплат та засідання районної робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. На засідання запрошено 8 підприємств з питань мінімізації виплати заробітної плати. Заслухано 7 представників підприємств. Надано відповідні протокольні доручення.

18 травня в районній адміністрації проведено засідання комісії з питань безпечної життєдіяльності населення під головуванням заступника голови районної адміністрації Лимарчук.З.М. Під час роботи комісії розглянуто питання: про стан травматизму невиробничого характеру за І квартал 2017 рік; про стан виробничого травматизму і професійних захворювань за І квартал 2017 рік за даними Фонду соціального страхування від нещасних випадків; про протипожежний водозабезпечення району; розглянуто аналіз стану з пожежами та загиблими на них по м.Запоріжжю за два місяці 2017 року ЗМУ ГУ ДСНС України в Запорізькій області; про підготовку в літній період місць відпочинку дітей, а саме, пришкільних таборів. За результатами роботи комісії були надані протокольні доручення.

18 травня у приміщенні районної адміністрації відбулась консультативно-правова зустріч з мешканцями району. У зустрічі взяли участь представники управління праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Шевченківському району, спеціалісти районної адміністрації. В ході зустрічі громадяни отримали консультації, роз’яснення, відповіді на поставлені запитання.

На підприємствах, в установах та організаціях району проведений Єдиний день інформування населення до Дня Європи в Україні та набуття чинності угоди про безвізовий режим між Україною та ЄС. В обговорюванні питання прийняли участь 5218 громадян.

До відділу адміністративно-правової роботи за звітний тиждень звернулося 6 мешканців району, які отримали необхідні консультації. Розглянуті та підготовлені відповіді на 4 звернення громадян, організацій та підприємств різної форми власності. Спеціалісти відділу прийняли участь у 4 судових засіданнях.

 Протягом тижня робочою групою з числа представників Шевченківського відділення поліції Дніпровського ВП ГУНП України в Запорізькій області, спеціалістів відділів економічного розвитку та підприємництва, адміністративно-правової роботи, житлово-комунального господарства районної адміністрації проведено рейдову перевірку. Перевірено два місця незаконної торгівлі по вул. Чарівна, 121, 131.

Створеною робочою групою  під час здійснення рейду проведена роз'яснювальна робота з незаконно торгуючими про необхідність здійснення торгівлі на зареєстрованих ринках та торговельних майданчиках. Під час бесіди вручено одне попередження та пам’ятки з адресами ринків району на яких є вільні торгові місця. Рейдова група продовжує патрулювання вулиць Шевченківського району з метою попередження та недопущення незаконної торгівлі.

За даними Шевченківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України станом на 18.05.2017 року взято на облік 17530 осіб із Донецької та Луганської областей. Виплату отримують (зареєстровані, як внутрішні переселенці) 866 осіб.


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet