Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Новини Шевченківського району

Новини  Шевченківського району з 08.07.2017 по 14.07.2017 року

         10 липня в районній адміністрації відбулось засідання адміністративної комісії, на якому розглянуто 4 адміністративні справи. За результатами роботи комісії на 3 осіб накладені штрафні санкції, відносно 1 особи винесена постанова про закриття справи про адміністративне правопорушення.

12 липня проведено засідання комісії по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування на території району. Розглянуто 12 звернень суб’єктів господарювання, підготовлено 12 розпоряджень.

12 липня у приміщенні районної адміністрації відбулося засідання комісії  з питань призначення (відновлення), припинення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам районної адміністрації Запорізької міської ради  по Шевченківському району. Комісією розглянуто 130 справ в отриманні допомоги на прожиття внутрішньо переміщеним особам. За результатами роботи комісії 103 справи вирішено позитивно, по 27 справам відмова. Робоча група продовжуватиме перевірку фактичного місця проживання заявників для надання соціальних виплат.

         13 липня в районній адміністрації заступник голови районної адміністрації Лимарчук З.М. провела засідання районної комісії по вирішенню питань, пов’язаних з наданням населенню житлових субсидій, пільг та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.  Комісія проведена за участю представників управління праці та соціального захисту населення по Шевченківському району, спеціалістів районної адміністрації. В ході засідання розглянуто 71 заяву мешканців району щодо призначення субсидій, за результатами роботи комісії по всім заявам прийняте рішення про призначення субсидії.

         До відділу адміністративно-правової роботи за звітний тиждень звернулося 5 мешканців району, які отримали необхідні консультації. Розглянуті та підготовлені відповіді на 7 звернень громадян, організацій та підприємств різної форми власності, з них 4 звернення з виїздом на місце конфлікту.

         Спеціалісти відділу прийняли участь у 3-х судових засіданнях.

         Протягом тижня робочою групою з числа представників Шевченківського відділення поліції Дніпровського ВП ГУНП України в Запорізькій області, спеціалістів відділів економічного розвитку та підприємництва, адміністративно-правової роботи, житлово-комунального господарства районної адміністрації проведено рейдову перевірку та перевірено 2 місця незаконної торгівлі по  пр. Моторобудівників (р-н зуп. Міськпаливо), вул. Чарівна, 131.

Створеною робочою групою  під час здійснення рейду  проведена роз’яснювальна робота з незаконно торгуючими про необхідність здійснення торгівлі на зареєстрованих ринках та торговельних майданчиках, вручено 4 попередження та пам’ятки з адресами ринків  району на яких є вільні торгові місця. Рейдова група продовжує патрулювання вулиць Шевченківського району з метою попередження та недопущення незаконної торгівлі.

         За даними Шевченківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України станом на 13.07.2017 року взято на облік 18376 осіб із Донецької та Луганської областей. Виплату отримують (зареєстровані, як внутрішні переселенці) 1116 осіб.


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet