Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Новини Шевченківського району

 Новини  Шевченківського району  з  17.03.2017 по 23.03.2017 року

 

        

         17 березня на базі Запорізької загальноосвітньої школи № 12 проведено районний етап ХХІІІ Всеукраїнського Фестивалю дружин юних пожежних серед закладів освіти Шевченківського району. В районному заході прийняли участь понад 100 школярів району - 8 команд  шкільних Дружин юних пожежних НВЗ № 18, 60, 63, 65, 77, 93, 95, «Вибір». Переможцями районного етапу ХХІІІ Всеукраїнського Фестивалю дружин юних пожежних стали: І місце – отримали 2 команди:  Запорізька спеціалізована школа фізичної культури №18 (керівник команди Прохоренко С.В.); Запорізька загальноосвітня школа № 77 (керівник команди Деркач Т.В.); ІІІ місце – ЗНВК «Вибір» (керівник команди Ярова О.В.). Переможці районного етапу були нагороджені грамотами територіального відділу освіти Шевченківського району та пам’ятними подарунками.

         17 березня на підприємствах, в установах та організаціях району проведений Єдиний день інформування населення щодо утворення 17.03.2017 року Української Центральної Ради - першого українського парламенту, головою якого було обрано М.Грушевського. В обговорюванні питання прийняли участь 1818 громадян.

         21 березня у приміщенні районної адміністрації відбулося засідання комісії  з питань призначення (відновлення), припинення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам районної адміністрації Запорізької міської ради  по Шевченківському району. Комісією під керівництвом заступника голови районної адміністрації Лимарчук З.М. розглянуто 102 справи в отриманні допомоги на прожиття внутрішньо переміщеним особам. За результатами роботи комісії 53 справи вирішено позитивно, по 49 справам відмова у зв’язку з не підтвердженням факту проживання. Робоча група продовжуватиме перевірку фактичного місця проживання заявників для надання соціальних виплат.

         22 березня представники районної адміністрації, територіального відділу освіти, управління державного казначейства, торгової мережі разом з  комунальниками привели в порядок територію, розташовану по вулиці Чаривній. Фахівці КРБП «Зеленбуд» виконали обрізку і видалили поросль дерев. Прибрано від сміття газони і доріжки. КП «ЕЛУАД» продовжує прибирати від відсіву та сміття дороги, чистити зливову каналізацію, двірники КП «Титан» і фахівці КП «Запорожремсервис» приводять у порядок внутрішньодворові території. Працівники КРБП «Зеленбуд» обрізали більше 3300 дерев та 1000 кущів, видалили 24 старих аварійних дерева. Ведуться роботи з благоустрою зелених зон вулиць, парків і скверів. Електромонтери КП «Запорожгорсвет» забезпечують роботу мереж зовнішнього освітлення, також комунальники очищають електроопори від листівок. До Дня пам'яті приводяться в належний санітарний стан, і виконується ремонт доріг, які ведуть до кладовищ.

         22  березня проведено засідання комісії по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування на території району. Розглянуто 3 звернення суб’єкта господарювання щодо погодження  виїзної торгівлі в районі.

         23 березня в районній адміністрації заступник голови районної адміністрації Лимарчук З.М. провела засідання районної комісії по вирішенню питань, пов’язаних з наданням населенню житлових субсидій, пільг та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.  Комісія проведена за участю представників управління праці та соціального захисту населення по Шевченківському району, спеціалістів районної адміністрації.

         В ході засідання розглянуто 230 заяв мешканців району щодо призначення субсидій, за результатами роботи комісії по 228 заявам прийняте рішення про призначення субсидії, відмовлено двом заявникам щодо призначення субсидії.

         Протягом тижня робочою групою з числа представників Шевченківського відділення поліції Дніпровського ВП ГУНП України в Запорізькій області, спеціалістів відділів економічного розвитку та підприємництва, адміністративно-правової роботи, житлово-комунального господарства районної адміністрації проведено 5 рейдових перевірок. Перевірено 4 місця незаконної торгівлі: вул. Авраменка (район ринку “Сокіл”); вул. Маковського - Завади (кінцева зупинка міського транспорту).

     Створеною робочою групою  під час здійснення рейду проведена роз'яснювальна робота з незаконно торгуючими про необхідність здійснення торгівлі на зареєстрованих ринках та торговельних майданчиках. Під час бесіди вручені 4 попередження та пам’ятки з адресами ринків району на яких є вільні торгові місця. Рейдова група продовжує патрулювання вулиць Шевченківського району з метою попередження та недопущення незаконної торгівлі.

         За результатами щотижневого моніторингу цін на основні продукти харчування на 2-х ринках та 4-х крамницях встановлено: підвищення ціни в роздрібній торгівлі на яйце куряче; на ринках підвищення ціни на молоко розливне,  зниження ціни - на моркву.

         До відділу адміністративно-правової роботи за звітний тиждень звернулось 8 мешканців району, які отримали необхідні консультації. Розглянуті та підготовлені відповіді на 4 звернення громадян, організацій та підприємств різної форми власності.  Спеціалістами відділу прийнято участь в 3-х судових засіданнях.

         Робочою групою проведена перевірка місць реалізації м’яса та  м’ясних продуктів в районі. Станом на 22.03.2017 року перевірено 10 об’єктів торгівлі. З керівниками підприємств, що здійснюють обіг м’яса проведена бесіда щодо постійного контролю за виконанням заходів щодо ліквідації та недопущення розповсюдження захворювання африканської чуми свиней на території м. Запоріжжя.

         За даними управління Пенсійного фонду України в Шевченківському районі  станом на 23.03.2017 року взято на облік 17901 особу із Донецької та Луганської областей. Виплату отримують (зареєстровані, як внутрішні переселенці) 1078 осіб.


    Новини  Шевченківського району  з  10.03.2017 по 17.03.2017 року

         14 березня у приміщенні районної адміністрації відбулося засідання комісії  з питань призначення (відновлення), припинення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам районної адміністрації Запорізької міської ради  по Шевченківському району. Комісією під керівництвом заступника голови районної адміністрації Лимарчук З.М. розглянуто 162 справи в отриманні допомоги на прожиття внутрішньо переміщеним особам. За результатами роботи комісії 114 справ вирішено позитивно, по 68 справам відмова у зв’язку з не підтвердженням факту проживання. Робоча група продовжуватиме перевірку фактичного місця проживання заявників для надання соціальних виплат.

         15 березня проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини при районній адміністрації Запорізької міської ради по Шевченківському району. Під час роботи комісії розглянуто 12 питань, які пов’язані із захистом інтересів дітей.

         16 березня в районній адміністрації відбулося засідання районної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших видів соціальних виплат. На засідання запрошено 10 підприємств з питань мінімізації виплати заробітної плати. Заслухано 7 представників підприємств. Надано відповідні протокольні доручення.

         16 березня в районній адміністрації  відбулось апаратне навчання посадових осіб місцевого самоврядування районної адміністрації Запорізької міської ради по Шевченківському району з питань:  застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції», профілактика адміністративних правопорушень, доповідач: начальник відділу адміністративно-правової роботи районної адміністрації Онищенко Л.А.; стан контрольної діяльності в районній адміністрації, доповідач: начальник загального відділу районної адміністрації Івченко Г.М.; організація проведення громадського обговорення, пов’язанного з подальшим розпорядженням бронзовою скульптурою В.І. Леніна та бронзовими скульптурами сталевара, колгоспниці, електрика, інженера-будівельника,  доповідач: начальник відділу організаційної та кадрової роботи районної адміністрації Болобченкова А.В.

         16 березня в районній адміністрації проведено перше засідання робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати в Шевченківському районі, під час якого визначені основні цілі та завдання.

         16 марта у приміщенні районної адміністрації відбулась консультативно-правова зустріч з мешканцями району. У зустрічі взяли участь представники управління праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Шевченківському району, Управління Пенсійного фонду України в Шевченківському районі, спеціалісти районної адміністрації. В ході зустрічі громадяни отримали консультації, роз’яснення, відповіді на поставлені запитання.

         17 березня у районній адміністрації відбувся урочистий захід, присвячений Дню працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Зі словами привітань до працівників комунальної сфери району звернувся заступник голови районної адміністрації Олександр Руденок, який подякував їм за самовіддану працю, щоденну роботу по наведенню чистоти і порядку на ввіреній території. Напередодні професійного свята кращих у своїй професії нагородили Почесними грамотами районної адміністрації та Подячними листами. Вихованці дитячої школи мистецтв №4 подарували всім присутнім свою творчість.

         17 березня заступник голови районної адміністрації Руденок О.П. провів оперативну нараду за участю заступників голови та керівників відділів районної адміністрації з питань: приведення території району до належного санітарного стану, посилення контролю за вивозом стихійних звалищ та з ліквідації стихійної торгівлі, проведення суботників; дотримання виконавчої дисципліни та термінів розгляду звернень громадян; підготовки та відзначення 30-ї річниці утворення організації ветеранів України в Шевченківському районі та інше.

         Протягом тижня робочою групою з числа представників Шевченківського відділення поліції Дніпровського ВП ГУНП України в Запорізькій області, спеціалістів відділів економічного розвитку та підприємництва, адміністративно-правової роботи, житлово-комунального господарства районної адміністрації проведено рейдову перевірку. Перевірено 4 місця незаконної торгівлі: вул. Чарівна, 42, вул. Чарівна, 121, вул. Чарівна,  131, вул. Чарівна, 58 (прилегла територія до ринку КП «Запоріжринок»).

     Створеною робочою групою  під час здійснення рейду проведена роз'яснювальна робота з незаконно торгуючими про необхідність здійснення торгівлі на зареєстрованих ринках та торговельних майданчиках. Під час бесіди вручені 4 попередження та пам’ятки з адресами ринків району на яких є вільні торгові місця. Рейдова група продовжує патрулювання вулиць Шевченківського району з метою попередження та недопущення незаконної торгівлі.

         За результатами щотижневого моніторингу цін на основні продукти харчування на 2-х ринках та 4-х крамницях встановлено: підвищення ціни в роздрібній торгівлі на яблуко, зниження ціни — на яйце куряче; на ринках підвищення ціни на яблуко,  зниження ціни — на сметану домашню.

         З метою відстеження цінової ситуації на хліб масових сортів проведено моніторинг цін сортів соціального хліба на 3 підприємствах роздрібної торгівлі району.  За період з 09.03.2017 року по 15.03.2017 року підвищення ціни на вищезазначені сорти хліба не було.

         До відділу адміністративно-правової роботи за звітний тиждень звернулось 6 мешканців району, які отримали необхідні консультації. Розглянуті та підготовлені відповіді на 4 звернення громадян, організацій та підприємств різної форми власності.  Спеціалістами відділу прийнято участь в 2 судових засіданнях.

         Робочою групою проведена  перевірка місць реалізації м’яса та та м’ясних продуктів в районі. Станом на 15.03.2017 року перевірено 14 об’єктів торгівлі. З керівниками підприємств, що здійснюють обіг м’яса проведена бесіда щодо постійного контролю за виконанням заходів щодо ліквідації т а недопущення розповсюдження захворювання африканської чуми свіней на території м. Запоріжжя.

         За даними управління Пенсійного фонду України в Шевченківському районі  станом на 16.03.2017 року взято на облік 17897 осіб із Донецької та Луганської областей. Виплату отримують (зареєстровані, як внутрішні переселенці) 1038 осіб.


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet