Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Новини Шевченківського району

                                                      Новини  Шевченківського району  з  09.09.2017 по 15.09.2017 року                                                                                                                                              
 
11 вересня заступник голови районної адміністрації О.П.Руденок провів оперативну нараду за участю заступників голови та керівників відділів районної адміністрації з питань: забезпечення неухильного додержання посадовими особами трудової та виконавської дисципліни; підготовки до опалювального сезону 2017-2018 року; контролю за епідемічною ситуацією із захворюваності на ВГА; проведення підготовки до Дня міста та участі району у Покровському ярмарку; приведення території району в належний санітарний стан, проведення заходів з ліквідації стихійної торгівлі та інших. 
 
12 вересня у приміщенні районної адміністрації відбулося засідання комісії  з питань призначення (відновлення), припинення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам районної адміністрації Запорізької міської ради по Шевченківському району. Комісією під керівництвом заступника голови районної адміністрації Лимарчук З.М. розглянуто 182 справи в отриманні допомоги на прожиття внутрішньо переміщеним особам. За результатами роботи комісії по 152 справам вирішено позитивно, по 30 справам відмова у зв’язку з не підтвердженням факту проживання. Робоча група продовжуватиме перевірку фактичного місця проживання заявників для надання соціальних виплат.
 
13 вересня під головуванням заступника голови районної адміністрації, голови комісії Лимарчук З.М., відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дітей при районній адміністрації.  Комісія розглянула 6 питань, пов'язаних із захистом інтересів дітей, а саме: про призначення і зняття опіки; щодо захисту житлових прав дітей та інше. Комісія прийняла рішення в інтересах дітей.
 
13 вересня проведено засідання комісії по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування на території району. Розглянуто 1 звернення суб’єкту господарювання.
14 вересня в районній адміністрації Запорізької міської ради по Шевченківському району відбулося засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та районної робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. Були заслухані та прийняті до уваги членами комісії пояснення керівників  4-х підприємств району, які мінімізують заробітну плату, мають заборгованість з виплати заробітної плати, з платежів до Пенсійного фонду України, податків. Також заслухані звіти представників Пенсійного фонду та Державної фіскальної служби про проведену роботу з підприємствами району щодо підвищення рівня мінімальної заробітної плати.
14 вересня в районній адміністрації заступник голови районної адміністрації Лимарчук З.М. провела засідання районної комісії по вирішенню питань, пов’язаних з наданням населенню житлових субсидій, пільг та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.  Комісія проведена за участю представників управління праці та соціального захисту населення по Шевченківському району, спеціалістів районної адміністрації. В ході засідання розглянуто 137 заяв мешканців району щодо призначення субсидій, за результатами роботи комісії по 135 заявам прийняте рішення про призначення субсидії, відмовлено  2 заявникам. 
 
До відділу адміністративно-правової роботи за звітний тиждень звернулося 17 мешканців району, які отримали необхідні консультації. Розглянуті та підготовлені відповіді на 19 звернень громадян, організацій та підприємств різної форми власності. Спеціалісти відділу прийняли участь у 2 судових засіданнях.
 
Протягом тижня робочою групою з числа представників Шевченківського відділення поліції Дніпровського ВП ГУНП України в Запорізькій області, спеціалістів відділів економічного розвитку та підприємництва, адміністративно-правової роботи, житлово-комунального господарства районної адміністрації проведено рейдову перевірку та перевірено 2 місця незаконної торгівлі по вул. Чарівна, 121, 131.
Під час здійснення рейду  проведена роз'яснювальна робота з незаконно торгуючими про необхідність здійснення торгівлі на зареєстрованих ринках та торговельних майданчиках. Під час бесіди вручено 8 попереджень та пам’ятки з адресами ринків району на яких є вільні торгові місця.
Рейдова група продовжує патрулювання вулиць Шевченківського району з метою попередження та недопущення незаконної торгівлі.
За даними Шевченківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України станом на 14.09.2017 року взято на облік 18413 осіб із Донецької та Луганської областей. Виплату отримують (зареєстровані, як внутрішні переселенці) 1112 осіб.

Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet