Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206
Інформація
про роботу районної адміністрації
Запорізької міської ради по Хортицькому району
за І квартал 2017 року

 

Районна адміністрація протягом звітного періоду здійснювала свою діяльність згідно з чинним законодавством України, нормативно-правовими документами органів влади вищого рівня, планами роботи районної адміністрації.

Керівництво районної адміністрації постійно приділяло увагу актуальним питанням: ремонт житлового фонду, погашення заборгованості із заробітної плати, благоустрій та приведення території району до належного санітарного стану, ліквідація стихійної торгівлі, своєчасне реагування на звернення громадян.

Постійно проводилася робота щодо реалізації державної політики, спрямованої на збереження, підтримку і розвиток вітчизняних товаровиробників у галузях і виробництвах, що забезпечують життєві інтереси району та соціальний і культурний рівень життя населення.

У районній адміністрації проведено роботу щодо забезпечення планування роботи районної адміністрації з різних напрямків, ведення кадрового діловодства та кадрового резерву, підвищення кваліфікації посадових осіб, інших організаційних заходів.

Протягом звітного періоду прийнято на роботу 2 особи, підвищено кваліфікацію 5 осіб, підготовлені документи щодо проведення конкурсу на заміщення 2 вакантних посад. Забезпечено подання на офіційному веб-сайті Національного агентства за 2016 рік е-декларацій 40 осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та осіб, які припинили в 2016 році свою діяльність.

З метою підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування проведено 3 заняття апаратного навчання, на яких надавалися роз’яснення щодо окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно фінансового контролю, консультації з питань заповнення е-декларацій, проінформовано про роботу зі зверненнями громадян в районній адміністрації за підсумками 2016 року та вдосконалення відповідної роботи та інші питання.

У І кварталі 2017 року підготовлені документи для проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами районної адміністрації покладених на них обов’язків і завдань. У лютому поточного року щорічну оцінку пройшли 31 посадова особа.

Протягом звітного періоду організовано роботу серед установ та підприємств району щодо проведення 4 днів інформування населення та громадських обговорень з питань подальшого розпорядження бронзовою скульптурою В.І.Леніна та скульптурами сталевара, колгоспниці, електрика, інженера-будівельника.

У березні надано допомогу органу самоорганізації населення по бул. Будівельників, 10 в підготовці документів про внесення змін до Положення про будинковий комітет з питань неприбутковості та проведено нараду з головами будинкових комітетів з питань роботи на поточний рік.

Загальним відділом забезпечено виконання роботи щодо розгляду звернень громадян, питань діловодства, контрольної діяльності. За звітний період до районної адміністрації надійшло 115 звернень від 434 громадян, з них 110 – письмових, 5 – з особистого прийому голови районної адміністрації, 23 колективних. У зверненнях порушено 115 питань. Найбільшу кількість становлять питання житлового господарства – 45, комунального і дорожнього господарства, благоустрою – 28,  науки, освіти, виховання і навчання дітей, роботи навчально-виховних закладів - 19, соціального захисту – 11 та торгівлі і громадського харчування – 9 та інш. Розглянуто і опрацьовано 4 запити на інформацію.

За І квартал 2017 року загальним відділом зареєстровано 738 документів вхідної службової кореспонденції, на контроль поставлено 118, надано відповіді на 203 контрольних документа, відправлено 655 листів, видано 218 розпоряджень голови районної адміністрації.

Загальним відділом проведена робота щодо укладання 22 договорів стосовно матеріально-технічного обслуговування районної адміністрації та проведено допорогову закупівлю бензину через електронну систему закупівель «ProZorro». Зареєстровано 30 договорів про закупівлю товарів, виконання робіт та послуг.

Спеціалістами відділу адміністративно-правової роботи було забезпечено представництво районної адміністрації у 28 судових засіданнях, в яких районна адміністрація та Запорізька міська рада виступають відповідачем, третьою особою щодо справ з житлових відносин та успадкування.

Спеціалісти відділу взяли участь у 44 засіданнях комісій, підготовлено 22 відповіді на контрольні документи, 11 відповідей на звернення громадян та підприємств, 9 запитів про надання інформації та 4 проекти господарських договорів, позовну заяву до Господарського суду Запорізької області. Надано консультації з правових питань 10 мешканцям району.

У І кварталі проведено 5 засідань адміністративної комісії, протягом звітного періоду надійшло 15 протоколів про адмінпорушення, оформлено 12 постанов, закрито 6 адміністративних справ, оформлено 6 листів з повідомленням. Рішенням комісії накладено штрафів на суму 2907,0 грн., стягнуто – 1207,0 грн., за грудень 2016 року - 4845,0 грн. Правопорушникам відправлено 6 постанов, для примусового стягнення штрафу відправлено до ВДВС 10 постанов адміністративної комісії. За 2016 рік згідно з актами ВДВС стягнуто 4760, 0 грн.

Протягом І кварталу 2017 року відділом ведення Державного реєстру виборців опрацьовано 1785 записів з 39 відомостей, отриманих від суб’єктів подання інформацій. За даний період проведено 95 наказів, з них: за зверненнями АІТС ДРВ (16), внесення змін до персональних даних виборців (41), внесення запису до бази даних (17), знищення запису (21).

Сформовано та надіслано 32 запити до суб’єктів подання відомостей щодо 846 осіб: підтвердження факту реєстрації виборців (37), уточнення ідентифікаційних даних виборців (537), підтвердження факту громадянства (2), уточнення факту смерті виборців (5), підтвердження недієздатності виборців (3).

Надано 40 відповідей на запити виборців щодо надання персональних даних, які містяться у Державному реєстрі виборців. Проаналізовано стан 24 виборців в Реєстрі, які вибули з військових частин та установ відбування покарань, попередня адреса яких в межах Хортицького району.

Сформовані запити на 245 осіб за результатами візуального контролю «схожих» прізвищ в межах виборчої адреси. Опрацьована геоінформації в підсистемі «Державний реєстр виборців» щодо зовнішніх границь території району, меж виборчих дільниць.

З метою вжиття заходів із запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з несприятливими погодними умовами районним штабом організована чітка робота з прибирання снігу, ліквідації ожеледиці і посипці спеціальними сумішами шляхів та тротуарів. В зимовий період забезпечено безаварійний рух транспортних засобів по вуличним мережам, посипано автошляхи, тротуари, зупинки протиожеледною сумішшю в кількості 151,1 т, розчищено 32,73 км доріг, 88,578 тис. м2 тротуарів.

З метою дотримання підприємствами, установами, організаціями, суб’єктами підприємницької діяльності вимог Правил благоустрою працівниками відділу житлово-комунального господарства щотижнево проводяться обстеження території району. У разі виявлення порушень терміново вживаються заходи щодо усунення виявлених недоліків. 

Працівниками КРБП «Зеленбуд» виконані роботи з прибирання 476,86 га територій від випадкового сміття, очищення 65,110 м2 газонів від опалого листя, обрізки 2271 дерева та 1390 кущів, зі звалювання 151 дерева, навантаження 23 т опалого листя, навантаження та вивозу 25 т гілля.

Відділом житлово-комунального господарства організовано вивезення КП «Запоріжремсервіс» 382,5 т опалого листя з прибудинкових територій.

На виконання розпорядження міського голови від 23.11.216 №565р «Про створення робочої групи щодо перевірки рекламних засобів, розміщених в         м. Запоріжжя» проводиться робота з моніторингу рекламних засобів на території району, за результатами якої виявлено 473 рекламних засоби. Взято участь у знесенні незаконно розміщеної рекламної конструкції по вул. Рубана, 13.

Виконані роботи з ліквідації аварійно небезпечних ділянок вулично-шляхової мережі на площі 686,41 м2 (вул. Хортицьке шосе, вул. Новгородська, вул. Рубана, вул. Курузова, пр.Ювілейний, вул. Козака Бабури, вул. Запорозького козацтва, вул. Воронезька, вул. Чотирнадцятого жовтня, вул. Василя Сергієнка, вул. Героїв 93-ї бригади, пр. Інженера Преображенського, дорога по 2-му мосту ім. Преображенського, вул. Лахтінська, вул. Ентузіастів).

Підрядними організаціями за дорученням КП «Управління капітального будівництва» виконана І черга робіт з реконструкції бул. Будівельників (влаштування асфальтобетонного покриття внутрішньо-квартальної дороги, побудовані сходи, тротуарні доріжки від вул. Маршала Судця, 1 до бул. Будівельників, 19), влаштоване освітлення, виконані роботи з озеленення, розпочата ІІ та ІІІ черга робіт. Продовжено реконструкцію скверу по пр. Ювілейному (на 2 доріжках укладено тротуарну плитку).

На виконання рішення Запорізької міської ради від 21.12.2016 №25 «Про затвердження Програми «Фінансування заходів з дератизації відкритих стацій та дезинсекції анафелогенних водоймищ м. Запоріжжя» районною адміністрацією укладені договори з дератизації відкритих стацій загальною сумою 29737,05 грн. та дезинсекції анафелогенних водоймищ (Солов’їний гай) загальною сумою 27000,0 грн.

На виконання Програми розвитку інфраструктури та комплексного благоустрою м. Запоріжжя на 2017-2019 роки відділом житлово-комунального господарства підготовлена інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмету закупівлі та кваліфікаційні критерії до учасників закупівлі для оголошення відкритих торгів з проведення поточного ремонту внутрішньоквартальних проїздів (доріг) загальною сумою 2682733,66 грн., послуг з ліквідації амброзії полинолистої (хімічним методом) загальною  сумою 741825,0 грн., поточного ремонту внутрішньоквартальних проїздів (доріг) по вул. Героїв 93-ї бригади, вул. Воронезькій, вул. Василя Сергієнка загальною сумою 195121,95 грн. Крім того, районною адміністрацією укладені договори на надання послуг з поточного ремонту колесовідбійного брусу по пр. Інженера Преображенського на суму 35446,99 грн., по вул. Світла на суму 42968,96 грн., по вул. Воронезька на суму 31112,55 грн.

Проведено 5 засідань комісії з питань присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна та об’єктам незавершеного будівництва, розглянуто 55 звернень підприємств та 2 звернення громадян, видано 55 розпоряджень голови районної адміністрації.

З питань приватизації житла звернулось 225 громадян. Приватизовано 48 квартир загальною площею 2070,46 м2, оформлено 50 свідоцтв про право власності на житло. На квартирний облік прийнято 4 сім’ї: 1 – одинока мати, 3 – на загальних підставах.

У І кварталі 2017 року робота відділу економічного розвитку та підприємництва направлена на виконання завдань Програми економічного і соціального розвитку м. Запоріжжя на 2017 рік, завдань, спрямованих на збереження та зміцнення економічного потенціалу району, розвиток збалансованої мережі об’єктів роздрібної торгівлі та побутового обслуговування, реалізацію програми розвитку підприємництва, на насичення споживчого ринку району товарами місцевих товаровиробників.

В районі діють 4 ринки та 2 торговельних комплекси, 197 підприємств роздрібної торгівлі, 68 підприємств ресторанного господарства, 120 підприємств по наданню послуг населенню, 305 тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, з них: 23 торговельно-зупинкових комплекси (у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року кількість підприємств роздрібної торгівлі зменшилась на 8 об’єктів, ресторанного господарства - на 4 об’єкти, з надання послуг населенню - на 17 об’єктів. Кількість тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності збільшилася на 12 об’єктів, з них кількість торговельно-зупинкових комплексів - на 5 од.).

Станом на 30.03.2017 мобільною робочою групою по координації роботи з упорядкування стихійної торгівлі проведено 38 спільних рейдів, під час яких були перевірені вул. Новгородська, вул. Героїв 93-ї бригади, пр. Ювілейний, вул. Лахтінська, вул. Ентузіастів та інші. За вищезазначений період встановлено 12 правопорушень, за якими складені адміністративні протоколи за ст. 156, 160, 164 КУпАП та направлені до Хортицького районного суду. У І кварталі ліквідована «стихійна» торгівля на асфальтовому майданчику по пр. Ювілейному, 27в, територія якого використовується для безкоштовної автомобільної стоянки.

Станом на 30.03.2017 надійшло 2 повідомлення на «гарячу лінію» з питань, які пов’язані з несанкціонованою торгівлею в районі.

Представниками мобільної групи по впорядкуванню несанкціонованої торгівлі постійно проводиться роз’яснювальна робота серед населення про наслідки «стихійної» торгівлі, видано громадянам більше 350 попереджень.

В лютому проведена робота із суб’єктами господарювання щодо участі в загальноміському святі «Масляна», яке відбулося 26.02.2017 на площі Маяковського. Хортицький район був представлений продукцією бджільництва ФОП Агакішиєв Рашад Ісмі огли, товарообіг склав 7300 грн.

У І кварталі 2017 року спеціалістами відділу економічного розвитку та підприємництва надано відповіді на 11 письмових скарг та звернень мешканців району, в тому числі на 1 звернення депутата та 1 інформаційний запит, на 27 усних звернень від громадян щодо порушення суб’єктами господарювання Правил торгівлі та інших питань. Складено 26 довідок щодо обстеження об’єктів сфери торгівлі, побутового обслуговування та ресторанного господарства з питань дотримання Правил благоустрою м. Запоріжжя.

У І кварталі 2017 року в районній адміністрації проведено: 5 засідань комісії по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування, розглянуто 14 питань; 23 засідання тендерного комітету, розглянуто 56 питань.

Спеціалістами відділу забезпечено попередню підготовку документів та видано 7 режимів роботи на об’єкти торгівлі, ресторанного господарства, сфери послуг.

На виконання рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 25.08.2016 № 52 укладено 10 договорів на право користування місцем для розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності, 18 договорів – для засобів дрібно-роздрібної торговельної мережі та сфери послуг, підготовлено 8 розпоряджень про відведення місця для розміщення засобів пересувної мережі та визначені розміри плати за договорами. Оновлено дислокацію розміщення сезонної пересувної торговельної мережі, відведено 16 місць для реалізації продукції, присвяченої Великодню та поминальним дням.

Сформовано загальну дислокацію тимчасових споруд учасників меморандуму «Купуй Запорізьке - обирай своє» в кількості 11 од. В рамках проекту «Купуй Запорізьке - обирай своє» щомісячно проводиться моніторинг цін та асортименту товару в 8 тимчасових спорудах. Крім того, щотижнево проводиться моніторинг цін на основні продовольчі товари на 5 підприємствах роздрібної торгівлі і на 2 ринках та цін на соціальні сорти хліба та хліба масового вжитку на 3 підприємствах торгівлі району.

Представникам сфери торгівлі, побутового обслуговування та ресторанного господарства видано 25 попереджень щодо утримання прилеглих територій у належному санітарно-технічному стані.

З метою надання безкоштовної правової допомоги населенню району у І кварталі поточного року проведені 3 консультативно-правові зустрічі, в яких взяли участь представники районної адміністрації, спеціалісти управлінь та комунальних служб району, юристи різних галузей права. За консультаціями звернулось 16 громадян. З усіх порушених питань були надані відповідні роз’яснення та консультації. 

Протягом І кварталу забезпечено проведення запланованих масових заходів патріотичного, культурологічного, розважального напрямків.

Протягом першої декади січня в КЗ «ПК «Хортицький» у клубах школярів та бібліотеках району проводились новорічні та різдвяні заходи для мешканців району та дітей прилеглих будинків.

До Дня Св. Валентина в КЗ «ПК «Хортицький» проведено традиційну молодіжну конкурсно-розважальну програму «Кохання двох сердець». У заході брали участь 6 пар учнівської, студентської та робітничої молоді району.

З нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав районною адміністрацією спільно із закладами освіти та районною організацією ветеранів Афганістану в актовій залі спеціалізованої школи №40 16.02.2017 відбувся урочистий захід з нагоди вшанування воїнів-афганців.

20.02.2017 спеціалістами сектору по культурі та спорту проведено мітинг-реквієм за участю керівництва районної адміністрації, Хортицького районного військового комісаріату, протоієрея релігійної громади при храмі Святого Миколая УПЦ Київського патріархату, учнів Запорізької гімназії №45, районних громадських організацій з урочистим покладанням квітів до меморіальної дошки Василя Сергієнка (вул. Василя Сергієнка,15).

На майданчику біля зупинки громадського транспорту «Вул. Лахтінська» для мешканців району за ініціативою релігійної громади при Ново-Свято-Успенському Храмі Запорізької єпархії УПЦ м. Запоріжжя 26.02.2017 проведено свято Масляна, в якому взяли участь творчі колективи Центру естетичного виховання, ветеранської організації, школярі та мешканці району.

До Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у всіх навчальних та культурологічних закладах району проводились виховні години, мітинги, зустрічі з учасниками АТО та волонтерами.

Районною адміністрацією організовано привітання зі 100-літнім ювілеєм мешканки району Мандаліни М. А.

В рамках відзначення річниці народження Шевченка Т.Г. 06.03.2017 в ЗОШ №49 проведені Шевченківські читання для школярів 1-4 класів шкіл району. У традиційному фестивалі «Шевченківська весна», який відбувся 10.03.2017 в актовій залі ЗОШ №51, брали участь учні середніх та старших класів. У бібліотеках району пройшли тематичні години, читання, бесіди, оформлені тематичні куточки.

До Міжнародного жіночого дня 8 Березня районною адміністрацією організовано та проведено 06.03.2017 святковий концерт «Світ – у долонях Жінки» для жінок-керівниць закладів та установ, представниць підприємств, громадських організацій району. Жінкам, які народилися 8 Березня, вручені подарунки від депутатів міської ради від Хортицького району, 3-х представниць закладів, установ та підприємств Хортицького району нагороджено грамотою районної адміністрації.

27-28 березня 2017 року проведено Першість з волейболу серед учнівської молоді району на Кубок голови районної адміністрації, в якому брали участь по 4 команди юнаків та дівчат. Кубки вибороли команди Запорізького багатопрофільного навчально-виховного комплексу №106 (юнаки) та Запорізької гімназії  №45 (дівчата).

У І кварталі 2017 року продовжено співпрацю з учнівським  самоврядуванням. Спеціалісти сектору брали участь у роботі журі конкурсу проектів серед школярів району «Район моєї мрії». Найкращий проект, підготовлений учнями ЗГ №45, представляв Хортицький район на міському конкурсі. Для представників учнівських парламентів Запорізького колегіуму «Мала гуманітарна академія» та Запорізької гімназії №45 14.02.2017 та 17.03.2017 організовано та проведено в районній адміністрації  День відкритих дверей.

Спеціалісти сектору по культурі та спорту брали участь у роботі журі районного фестивалю шкільних театральних колективів «Березіль-2017».

Для організації якісного проведення районних заходів спеціалістами сектору по культурі та спорту підготовлені та підписані договори з постачальниками товарів на отримання продукції (квітів, грамот та дипломів, нагородної продукції, косметичних товарів) та послуг (транспортні перевезення призовників).

Згідно з планом роботи сектору по культурі та спорту проводився прийом громадян з питань опікунської ради та спостережної комісії. Секретарем опікунської ради проведено 3 обстеження житлово-побутових умов осіб,  справи яких розглядались у суді про визнання недієздатності, 1 – про призначення помічника дієздатній особі. З метою забезпечення соціального захисту самотнього літнього мешканця організовано медичний огляд та підготовлені документи для подання заяви до суду від імені опікунської ради на визнання його обмежено дієздатним, встановлення піклування та призначення піклувальника.

У КЗ «ПК «Хортицький» відбулася районна молодіжна конкурсно-розважальна шоу-програма «Хортичаночка-2017», в якій взяли участь 8 представниць навчальних закладів району. Переможницею конкурсу «Міс «Хортичаночка-2017» стала учениця ЗОШ №91 Будасова Валерія.

 

 

 

 

 


 Яндекс.Метрика
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet