Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206Звіт про роботу Комунарської районної адміністрації

Про роботу районної адміністрації у вересні 2017 року

 

Діяльність районної адміністрації здійснювалась згідно з планом міськвиконкому та районної адміністрації в межах компетенції, визначеної Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” та Положенням про районну адміністрацію.

         З метою вдосконалення роботи з громадськими організаціями  та з нагоди Дня ветерана та людини похилого віку в районній адміністрації організовано розширену зустріч з представниками ГО «Комунарська районна організація  ветеранів України». Заступник голови районної адміністрації В.І.Кузьменко привітав активістів ветеранського руху з Днем ветерана,  подякував за активну життєву позицію та нагородив грамотами, квітами та пам’ятними  сувенірами. Учні гімназії №8 підготували святкове музичне привітання та подарунки для учасників зустрічі.

         До 76- й річниці трагедії в Бабиному яру  проведено траурний мітинг біля меморіалу «Братська могила жертвам фашизму» на вул. Очаківській. Саме тут за часів фашистської окупації в Запоріжжі з 1941 по 1943 рік було розстріляно близько 36 тисяч чоловік, з яких 20 тисяч – євреїв. На згадку про загиблих представники районної адміністрації,  громадських і ветеранських організацій, учні та вчителі гімназій №6,8, ЗОШ №38 поклали квіти  до монументу і запалили свічки пам'яті.

         Протягом вересня  в районній адміністрації проводились засідання, наради тощо:

         з керівниками комунальних служб району. Підводились підсумки роботи за попередній тиждень та обговорювались обсяги робіт на поточний тиждень;

         7 засідань тендерного комітету. Проведено процедури відкритих торгів на закупівлю послуг «Проведення робіт по відновленню асфальтового покриття прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів»,  на закупівлю робіт «Капітальний ремонт адміністративної будівлі по вул. Чумаченка, 32». Розпочато процедуру відкритих торгів на закупівлю робіт «Облаштування спортивного майданчика по вул. Автозаводській в місті Запоріжжі»;

         1 засідання спостережної комісії. Розглянуто 2 повідомлення про звільнення 2 громадян від відбування покарання;

         консультативно-правова зустріч. За консультацією звернулося 4 особи з питань призначення та перерахування  пенсії, невчасного отримання відповіді від компетентних органів, щодо конфліктної ситуації з сусідами. Надані консультації та роз’яснення;

         проведено нараду з головами квартальних комітетів за участю представників  інспекції з благоустрою міської  ради, ТОВ «Умвельт Запоріжжя», управління праці та соціального захисту дітей, служби у справах дітей, районного військкомату.

         проведено  2 засідання    районної    комісії   по упорядкуванню роботи об'єктів сфери обслуговування, на якому  розглянуто   2 звернення: 1 -   щодо розміщення засобів пересувної мережі,  закріплення та утримання в належному стані території, виділеної  для розміщення  засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг і укладання договору на право користування місцем і 1 - щодо внесення нового місця для розміщення  засобу пересувної мережі.

            У вересні проводився щоденний моніторинг кількості прибувших та вибувших тимчасово переміщених осіб, які компактно проживають на території Комунарського району. Станом на 07.10.2017 в гуртожитку КП «Наше місто», за адресою вул. Дослідна станція,74 перебуває 79 осіб з числа ВПО, у містечку модульного типу по вул. Стешенка,18 перебуває 356 осіб; 

Узагальнено інформацію про кількість внутрішньо переміщених осіб та результати вжитих заходів для забезпечення їх прав станом на 03.10.2017

№ з/п

Найменування показника

 

Звернулося до місцевих органів влади для вирішення проблем:

Всього, осіб

Забезпечено потреб, осіб

1.

Кількість ВПО, у тому числі:

4433

-

1.1

Особи працездатного віку

1144

1144

1.2

Непрацездатного віку

2184

2184

1.3

Особи з інвалідністю

134

134

1.4

Діти

971

971

2.

Тимчасового розміщення, у тому числі у місцях компактного проживання

436

436

3.

Тимчасової реєстрації місця проживання

100

100

4.

 

 

 

5.

Виплати пенсії

5960

5960

6.

Отримання соціальних виплат, матеріальних допомог

1541

1541

7.

Призначення допомоги по безробіттю

 

-

8.

Працевлаштування

 

 

9.

Доступ до освітніх послуг, у тому числі:

 

 

9.1

У дошкільних закладах

94

94

9.2

Шкільних навчальних закладах

218

218

9.3.

Вищих навчальних закладах

11

11

9.4.

Професійно-технічних закладах

7

7

10.

Відновлення втрачених документів та видача нових

111

111

Проводиться робота щодо моніторингу потреб учасників АТО та їх сімей. Станом на 05.10.2017 в Комунарському районі зареєстровано 637 осіб - учасників АТО, 8 військовослужбовців, які постраждали під час проведення АТО та 13 сімей загиблих у АТО. 626 осіб зазначеної категорії отримали разову адресну цільову допомогу в розмірі 3000 грн. 18 сімей загиблих в АТО отримують щомісячну допомогу на ЖКГ. 42 особи пройшли курси психологічної реабілітації, 27 осіб – водійські курси за рахунок державного бюджету. З питання щодо виділення житла до районної адміністрації звернулося 25 осіб з числа демобілізованих учасників АТО. Їм були надані роз’яснення та запропоновано стати на квартирний облік. На теперішній час поставлено на квартирний облік 24 особи зазначеної категорії.

          Станом на 05.10.2017 в Південному районному центрі зайнятості                                       м. Запоріжжя на обліку перебуває 70 осіб з числа учасників АТО.    Протягом 2017 року працевлаштовано 30 учасників АТО. В вересні 2017 року проведений інформаційний семінар для військовослужбовців – учасників АТО, в якому взяли участь 33 особи.

         Проведено Єдиний день інформування за темою «Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2017 році». У обговоренні прийняли участь понад 1000 мешканців району.

В рамках громадського бюджету м. Запоріжжя за 2017 рік організовано пункт голосування для збору голосів за проекти, який працював протягом вересня. Всі бюлетені передано до Координаційної ради з питань громадського бюджету м. Запоріжжя. Зібрано та опрацьовано 3050 бланків голосування.

         Вживались заходи по виконанню Закону України „Про Державний реєстр виборців”. Протягом вересня на підставі відомостей, наданих суб’єктами подання інформації для проведення періодичного поновлення бази даних Реєстру та в порядку уточнення персональних даних виборців було опрацьовано 916 записів про виборців. Видано 66 наказів про внесення змін та доповнень до бази даних Реєстру. Направлено 37 запитів до суб’єктів подання відомостей про уточнення персональних даних 380 виборців.

          Проведено певну роботу з кадрових питань. У КП «Охорона праці» прийняли участь в навчаннях 2 посадові особи районної адміністрації з питань охорони праці та пожежної безпеки. 4 посадові особи районної адміністрації у МВК підвищили кваліфікацію за програмою навчання користувачів Запорізької міської влади роботи з системою електронного документообігу «Megapolis.Docnet». У департаменті фінансової та бюджетної політики міської ради 2 посадовці прийняли участь у апаратному навчанні за темою «Складання бюджетних запитів за допомогою програмного продукту ЕІСУБ». У Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій 1 посадовець прийняв участь у роботі постійно діючого семінару «Чинне законодавство України: новації, зміни та практика застосування».  

          Осіб, щодо яких прийнято рішення суду про заборону займати посади в державних органах або звільнених на підставі рішення суду не було. Також, фактів вчинення корупційних діянь або порушення спеціальних обмежень посадовими особами районної адміністрації за звітний період не виявлено.

         Районна адміністрація постійно вживає заходи щодо поліпшення торговельного обслуговування населення. З метою забезпечення населення віддалених місць району  продуктами харчування та плодоовочевою продукцією 23 вересня організовано та проведено  районний ярмарок на Дослідній станції. В заходах прийняло участь 5 суб’єктів господарювання. Було реалізовано  плодоовочевої продукції - 0,8 т  та інше. Товарообіг склав 21,9 тис. грн.

          Вжиті організаційні  заходи щодо проведення Покровського ярмарку на Прибережній магістралі 7 жовтня 2017 року:

        розроблено районний план організаційних заходів щодо участі та проведення «Покровського ярмарку – 2017»;

         визначено перелік учасників;

          розроблено схему розміщення торгових об'єктів на виділеній району території;

        проведено роботу з підприємцями - учасниками Покровського ярмарку з метою регулювання цін на товари та продукцію, що будуть представлені на ярмарку;

        проведено нараду з суб’єктами господарювання, які приймуть участь у   Покровському ярмарку на Прибережній магістралі. Розглянуті організаційні заходи та вирішені всі питання щодо розміщення об’єктів та підключення до електромережі;

        проведено виїзну нараду на Прибережній магістралі. Суб’єктам господарювання, які приймають участь у проведенні ярмарку надані листи погодження та перепустки, вказані місця для розміщення об’єктів на виділеній району території, згідно затвердженої схеми.

         Продовжується  робота з суб’єктами підприємницької діяльності - власниками тимчасових споруд  з питання необхідності оформлення паспортів прив’язки ТС  та укладання договорів на право користування місцями для розташування тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.

Проведено аналіз внесених змін до Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в місті Запоріжжі згідно з рішенням міськвиконкому від 11.08.2017 № 427«Про внесення змін та доповнень до Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в місті Запоріжжі та їх архітектурних типів, затвердженої рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 24.01.2014 «17, зі змінами та доповненнями».

        У зв’язку з незадовільним утриманням кіосків, які раніше були власністю КП «Преса», а на сьогодні знаходяться у господарському віданні КП «Водоканал», направлено листа першому заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради з проханням надати відповідні доручення щодо утримання цих споруд та прилеглих територій у належному стані, або щодо демонтажу ТС. Також, генеральному директору КП ”Водоканал” направлено лист з питання приведення кіосків «Преса» до належного санітарно-технічного стану. На сьогодні 10 із 12 тимчасових споруд, більшість з яких розташовані на центральних вулицях міста, знаходяться вкрай незадовільному стані. Фасади споруд розписані та обклеєні рекламними об’явами, прилегла до них територія засмічена та не прибирається, а це викликає скарги мешканців району та негативно впливає на зовнішній вигляд та імідж  нашого міста.         На сьогодні розпочата робота щодо ремонту кіосків, вже прибрано 4 споруди.

        Здійснено аналіз стану розрахунків СПД по договорах за користування місцем для розміщення тимчасових споруд та об’єктів пересувної мережі. З                   8 суб’єктами господарювання, які не сплатили нараховані суми за серпень поточного року, проведено роботу щодо сплати ними заборгованності по договорах за користування місцем для розміщення тимчасових споруд та об’єктів пересувної мережі. По 6 договорах нарахована пеня за несвоєчасну оплату.

        

Розглянуто звернення:

        громадської організації «Хелпер Запоріжжя» щодо неналежного стану зупинкового комплексу по вул. Новокузнецькій, 28-А. З суб’єктом господарювання проведена робота щодо утримання території та здійснення ремонту навісу, направлено листа;

        народного депутата України щодо заборони гастрольних видовищно - публічних  заходів з використанням тварин. Підготовлено та надано відповідь;

        запит на отримання публічної інформації щодо виконання вимог Національної поліції України щодо демонтажу ТС по вул. Юності, 26 -В. Підготовлено та надано обґрунтовану відповідь;

Проведено  2 сумісних рейди з представниками районного відділення поліції Дніпровського відділу поліції ГУ Національної поліції в Запорізькій області та інспекції з благоустрою міської ради. Обстежені вул. Європейська, Космічна, Водограйна, Чумаченка та Ситова з питання недопущення незаконної торгівлі. Серед торгуючих у невстановлених місцях проводилась роз’яснювальна робота, незаконна торгівля припинялась. 

        Одночасно продовжуються щоденні чергування з метою недопущення незаконної торгівлі по вул. Ситова, 4-6, Новокузнецькій, 12 – 16 та Європейській.     Проведено моніторинг цін та асортименту товарів в об’єктах фірмової торгівлі під знаком «Купуй запорізьке – обирай своє». У порівнянні до серпня в мережі «Мелітопольський м’ясокомбінат» підвищились ціни на власну продукцію  частково на 8-20% свинина, 2-8% частини птиці, ковбаси -2-16%, консерви м’ясні – 4-9%, але одночасно знизились ціни на елітну свинину (балик, вирізка) – 4-15%, птицю – 18%, куряче стегно, гомілку - 2-3%. В фірмовій мережі «Бердянські ковбаси» спостерігається  підвищення  цін на ковбаси  варені                    1 гатунку  власного виробництва – 5%, варено-копчені 35%, сиро-в’ялені на 2%, консерви м’ясні – 8-22%, молоко (Вільнянськ) - 50%, масло тваринне – 13, яйця – 64%, крупи – 18-22%, але одночасно знизились ціни на цукор – 1%, олію – 9%, макаронні вироби – 23%, гречку – 18%.  В торгових об’єктах «Молочне подвір’я» ТОВ «Ауторія-груп»  підвищились ціни на молоко розливне – 11% та 4% на згущене, сир – 3-9%,  кисломолочну продукцію – 8-9% масло тваринне на 2%, в асортименті з’явилася продукція торговельної марки «Злагода».

        Проводився щотижневий моніторинг цін на основні продукти харчування   в    торговельній    мережі   та   на     ринках   району. Спостерігається підвищення цін на молоко – 8-11%, сир – 10-12%, а також зниження цін в супермаркетах на цукор-3%.

         На виконання листа управління розвитку підприємництва та дозвільних послуг міськради від 06.02.2015 №02/102 щотижнево проводився моніторинг роздрібних цін на соціальні сорти хліба на підприємствах торгівлі району. Ціни залишаються в основному без змін,  лише в мережі «Економ ­+» підвищилась ціна на 3% на хліб «Приморський подовий» 3х/з та знизилась ціна на хліб «Білий пшеничний» різаний  1 ґатунку на 12%. 

Пріоритетними напрямками діяльності районної адміністрації є створення комфортних умов життя мешканців району, його благоустрій. Щотижнево проводились спільні наради з керівниками комунальних  служб району: КП «ЕЛУАШ», КП «Водоканал», ФК «МТМ», ПАТ «СМЕП «Символ», КП «Запоріжміськсвітло», КРБП «Зеленбуд», КП «Запорізькі міські електричні мережі», МКП «Наше місто», де визначались плани  робіт підрозділів, контроль районної адміністрації за роботою комунальних служб в забезпеченні життєдіяльності району.

            У вересні прийнято 15 заяв на приватизацію житла. Видано  12 свідоцтв про право власності на житло. Прийнято14 розпоряджень на приватизацію житла. Комісією по встановленню фактичного проживання громадян в гуртожитку обстежено 11 приміщень (кімнат) в гуртожитку, складені акти про фактичне проживання громадян для можливості подальшої приватизації. Надано 16 згод  щодо зміни умов договорів  найму. Прийнято та проконсультовано  12  громадян з питання постановки на квартирну чергу на отримання житла.

          Проведено обстеження житлових умов громадян за адресами: вул. Магара, 3, Космічна, буд.118а, пр. 40 річчя Перемоги, 67, Дослідна станція 74, Привокзальна, 7, Технічна, 34, вул. Вузькоколійна, 54 для можливості постановки їх на квартирну чергу.          Прийнято 4 розпорядження з питання постановки на квартирну чергу.

          Працівниками відділу житлово-комунального господарства районної адміністрації  разом з  керівництвом  КП «Наше місто»  перевірені будинки щодо забезпечення закриття на замки вхідних дверей горищ, підвалів та технічних приміщень, їх опечатування.

          На виконання доручення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради розглянуто і прийнято до уваги лист регіональної компанії «Запоріжгаз». У разі виникнення проблемних питань районною адміністрацією планується направляти представника для врегулювання питань забезпечення доступу до встановлення загально будинкового ВОГ.

          Вжиті заходи по прибиранню прибережної смуги річки Дніпро та виходу до неї з боку бази відпочинку «Корсар».

          Проведено комісійне обстеження  Привокзальної  площі щодо прибирання сміття власниками кіосків своєї  прилеглої  території .

          26.09.2017 року розглянуто заяву громадянина Лєтова С.І. щодо отримання дозволу на відключення від мереж централізованого опалення, гарячого водопостачанняя та улаштування автономного опалення житлового будинку №80 по вул.Космічній. Районною адміністрацією разом з представниками інспекції філії концерну «Міські теплові мережі», представником Комунарської служби обслуговування житлового фонду КП «Наше місто», головою правління ОСББ «Заможніст-2009», головним спеціалістом відділу планування та забудови Департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради, а також з представником відділу по координації дій районів міста управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення проведено засідання районної постійно діючої комісії для розгляду питань відключення окремих житлових будинків від централізованого теплопостачання. Складено протокол. Вирішено надати дозвіл на відключення від мереж централізованого опалення.

          28.09.2017 року разом з представником КП «ЕЛУАШ» проведено комісійне обстеження вул. М.Ласточкіна, вул.Чубанова, вул.Привокзальній, Прибрежної магістралі, Автозаводська, Радгоспна щодо проведення ямкового ремонту.

          Виконано ремонтні роботи (асфальтування) магістральних доріг за адресами:

                                                                Заплановано, кв.м     Виконано, кв.м

Вул. Луганська                                                  2700.0                      2700.0

Вул. Привокзальна                                            6630.0                      6630.0

                                                                             9330.0                     9330.0

Внутрішньоквартальні дороги:

Всього з початку року проведено ремонт:

№з/п

Адреса об’єкту

Заплановано, кв.м

Виконано, кв.м

1

вул.Чумаченка, 34,34А

1 300,0

2332,17

2

вул. Чумаченка, 25а,25,25Б

800,0

1201,63

3

вул.Європейська,12,14,16,18

3 000,0

1052,47

4

вул.Космічна, 118г (ЖБК)

500,0

458,31

5

вул.Космічна, 106а,108а,108б

1 300,0

509,42

6

вул.Космічна, 7 (ОСББ)

700,0

342,35

7

вул.Європейська,34

700,0

706,95

8

вул.Новокузнецька,18

500,0

919,70

9

вул. Новокузнецька, 19,19а,21

2 000,0

1936,45

11

вул.Космічна,78А

465,0

877,48

12

вул.Магара,6А

600,0

344,37

13

вул.Ситова,5

600,0

907,29

14

вул.О.Говорухи,28а

100,0

976,41 

15

вул. Космічна 100,100А,100Б

850,0

700,00

16

вул. Водограйна 10,16

2700,00

1400,00

17

вул. Космічна,3,5,7

150,0

 

18

вул. Автозаводська,42,44 (вирізано фрізою)

2520,0

900,00

19

вул. Новокузнецька,34,34А

1140,0

 

    20

вул. Парамонова 8,10

 

700,00

 

Всього

19 925,00

16 265,0

 

Тротуари:

Всього з початку року виконано наступні роботи з ремонту тротуарів:

№з/п

Адреса об’єкту

Заплано-вано, кв.м

Виконано кв.м

1.

вул. Європейська,7,11

1 000,0

1005,0

2.

вул. Чумаченка

900,0

1400,0

 

плитка

 

750,0

3.

Космічна (зупинка "Візус")

1 200,0

 

4.

Ситова

1 100,0

 

5.

Олімпійська

450,0

 

6.

пр .Соборний

400,0

 

7.

вул. Музична-Біломорська

 

450,0

8.

Вул.Новокузнецька,4

120,0

134,0

 

Всього

5 170,0

3 739,0

Дороги приватного сектору (з початку року).

- з твердим покриттям:

№з/п

Адреса об’єкту

Заплано-вано, кв.м

Виконано кв.м

1.

вул. Авіаційна

1200,0

2035,0

2.

вул. Таманська

200,0

 

 3.

вул. Біломорська

500,0

800,0

4.

вул. Музична

540,0

 

5.

вул. Степова

540,0

 

6.

вул. М. Ласточкіна

450,0

 

7.

вул. О. Говорухи/Святоволодимирська

400,0

 

 

Всього

3830,0

2835,0

 

відсипка:

№з/п

Адреса об’єкту

Заплано-вано, кв.м

Виконано кв.м

1.

вул. Чкалова

600,0

470,0

2.

вул. Очаківська

750,0

 

3.

вул. Павлоградська

750,0 

1750,0

4.

вул. Дніпровська

550,0

   270,0 

5.

вул. Культурна

 

1018,0

6.

вул. Ак.Карпинського

 

  779,0

 

Всього

2650,0

4287,0

 

          Ліквідовані сміттєзвалища по вул. М. Ласточкіна-(4тонни), на 5-му Південному мікрорайоні, (5тонн), вул. Комарова, 6, (5тонн).

          Проведено покіс зелених зон на загальній площі 147804 кв.м.

          ТОВ «СфераПлюс» у  виконано роботи з реконструкції парку ім.Гагаріна:

          встановлено 78 лавок та 58 урн;

          встановлено 6 засобів  для запобігання проїзду транспорту на території  парку;

          проводяться земляні роботи по проведенню комунікацій для встановлення громадського туалету.

          Пофарбовано 3 дитячих майданчика та 2 альтанки.

          Протягом вересня до районної адміністрації надійшло 98 письмових звернень від громадян, з них 5 – електронною поштою, на особистих прийомах головою районної адміністрації прийнято 3 громадянина. У порівнянні з  аналогічним періодом 2016 року: письмових звернень – 341,  на особистих прийомах голови РА – 2.

          Основні питання, з яких письмово звертались громадяни у вересні

 

2017

2016

Питання землекористування та сільського господарства

-

-

Питання житлового господарства

30

48

Питання комунального і дорожнього господарств, благоустрою

42

268

Питання торгівлі і громадського харчування

-

5

Питання науки, освіти, виховання і навчання дітей, роботи навчально-виховних закладів

16

10

Питання соціального захисту населення

7

4

Питання забезпечення законності та охорони правопорядку

2

-

Інші питання

1

6

Всього письмових питань

98

341

 

          Кількість письмових звернень у вересні з питань житлового господарства  у порівнянні з вереснем 2016 року зменшилась на 37,5%  – 30 звернень проти 48. Основні питання стосуються експлуатації та ремонту житла (7), приватизації кімнат у гуртожитках, надання дублікатів на право  власності на житло (7), продажу житла (5), зміни умов договору найму житла (4). Що стосується звернень з питань санітарного стану, благоустрою прибудинкових територій, будівництва та ремонту доріг, їх кількість у порівнянні з минулорічним періодом значно зменшилась та складає 42 звернення проти 268 у минулорічному періоді. Основні питання – ремонт доріг (19), санітарний стан, благоустрій прибудинкових територій  – (9), надання допомоги у забезпеченні дровами на опалювальний період (4). Кількість звернень з  питань науки, освіти, виховання та навчання дітей дещо збільшилась у порівнянні з вереснем 2016 року та складає 16 звернень, проти 10. За звітній період надійшло 7 звернень з питань соціального захисту населення,  в 2016 році таких звернень також було 4.

           Станом на 02.10.2017 року 10 звернень громадян (10,2%), що надійшли у вересні 2017 року задоволено, на 53 надано роз’яснення (54,08%),  решта знаходиться на розгляді.

          За зверненнями громадян у вересні прийнято та отримано громадянами 2 розпорядження з питань вчинення дії з власністю від імені неповнолітніх,  2- присвоєння поштової адреси та відчуження частини домоволодіння.

          Станом на 01.09.2017 у відділі організаційної та кадрової роботи знаходилось на контролі виконання 136 документів, які надійшли від вищих органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування.

            Протягом вересня:

            взято на контроль – 5 документів;

            відправлено – 101 інформацію на виконання цих довгострокових контрольних документів.

             Надання інформації на виконання контрольних документів було здійснено без порушення терміну виконання.

          Станом на 01.10.2017 у відділі організаційної та кадрової роботи знаходиться на контролі виконання 141 документів, які надійшли від вищих органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування.

          Проаналізовано роботу з документами в районній адміністрації. У вересні   опрацьовано 443 документи, видано 65 розпоряджень голови районної адміністрації. 


 

Про роботу районної адміністрації у серпні  2017 року

 

Діяльність районної адміністрації здійснювалась згідно з планом міськвиконкому та районної адміністрації в межах компетенції, визначеної Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” та Положенням про районну адміністрацію.

З нагоди відзначення Дня Державного прапора України районною адміністрацією проведено низку заходів.     На адміністративних будівлях, будівлях установ, організацій, підприємств району усіх форм власності встановлено Державні прапори України. Оновлено  Державний прапор України та прапор міста Запоріжжя на в’їзді в місто з боку траси Харків-Сімферополь. Проведено роботу щодо святкового оформлення вітрин торговельних закладів району. Керівництво району прийняло участь у урочистих заходах на підприємствах та установах району та у міських та обласних урочистих заходах.

До  26-ї річниці Незалежності України:

         організовано святкове прикрашання головних магістральних вулиць  району  різнокольоровими прапорцями за участю КП «Запоріжелектротранс»;

21.08.2017 організовано покладання квітів до стенду Пам’яті загиблих воїнів в зоні АТО;

         24.08.2017 організовано святкову концертну розважальну програму для мешканців району в парку ім. Ю. Гагаріна;

 проведено 3 зустрічі з військовослужбовцями в/ч 3026, в/ч3033, демобілізованими військовослужбовцями – учасниками АТО з метою привітання з річницею незалежності та інформування про діючі державні та місцеві програми соціального захисту учасників АТО. За інформацією управління праці та соціального захисту населення по Комунарському району адресна допомога, передбачена обласною програмою «Назустріч людям», у серпні надана 18 інвалідам з числа учасників АТО. На санаторно-курортне лікування направлено 3 учасника АТО (на сьогодні в районі зареєстровано 791 учасник бойових дій та 20 інвалідів війни із числа учасників АТО).

На виконання листа Запорізької обласної державної адміністрації проведено роботу щодо розповсюдження підписних листів на підтримки проекту «Напиши листа світові».

         Протягом серпня  в районній адміністрації проводились засідання, наради тощо:

         9 засідань тендерного комітету. Розпочато процедури відкритих торгів на закупівлю товарів «Мережеве обладнання для організації комп’ютерної мережі», на закупівлю послуг «Проведення робіт по відновленню асфальтового покриття прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів», на закупівлю робіт «Капітальний ремонт адміністративної будівлі»;

         1 засідання спостережної комісії. Розглянуто 2 повідомлення про звільнення 2 громадян від відбування покарання;

          консультативно-правова зустріч за участю представників районної адміністрації, Шевченківського об’єднаного управління Пенсійного фонду, управління праці та соціального захисту населення по Комунарському району, головного територіального  управління юстиції у запорізькій області, Другого Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. За консультацією звернулося 7 осіб з питань укладання договору дарування, надання пільг інвалідам загального захворювання, оскарження дій голови  ЖБК та визнання рішення загального збору кооперативу, повернення вкладу, отримання безкоштовних ліків, працевлаштування, стягнення аліментів. За всіма зверненнями громадянам надані консультації та роз’яснення;

          засідання адміністративної комісії,  на якому розглянуто 15 матеріалів, з них 5 за ст.152 КУпАП. За результатами розгляду матеріалів прийнято рішення стягнути суму штрафу 5134 грн. 3 справи  закрито. Інші перенесені на наступне засідання адміністративної комісії;

         засідання    районної    комісії   по упорядкуванню роботи  об'єктів сфери  обслуговування,  на  якому  розглянуто звернення суб’єктів підприємницької діяльності щодо  внесення нових місць для розміщення пересувної мережі по реалізації живої риби та  звернення суб’єктів підприємницької діяльності щодо розміщення засобів пересувної мережі,  закріплення та утримання в належному стані території, виділеної  для розміщення  засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг і укладання договору на право користування місцем.         

            Протягом серпня проводився щоденний моніторинг кількості прибувших та вибувших тимчасово переміщених осіб, які компактно проживають на території Комунарського району (Дослідна станція, 74 та Стешенка, 18). Станом на 01.09.2017 у гуртожитку на Дослідній станції, 74 проживає 77 осіб ( в т.ч. 33 дитини). У містечку модульного типу проживає 359 осіб (в т.ч. 89 дітей).

         Проведено роботу з родинами  трьох   учасників АТО – мешканців району, які загинули в 2017 році  для організації в подальшому  увічнення їх пам’яті шляхом встановлення меморіальних дошок.

         Проведено перевірку стану облаштування приміщень, що надаються дільничним виборчим комісіям для забезпечення їх роботи, та приміщень, що використовуються для голосування, з урахуванням можливості безперешкодного доступу до них осіб з інвалідністю (55 дільниць). Результати перевірки стану облаштування приміщень, що використовуються для голосування, були відображені в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі «Державний реєстр виборців».

Вживались заходи по виконанню Закону України „Про Державний реєстр виборців”. Протягом липня на підставі відомостей, наданих суб’єктами подання інформації для проведення періодичного поновлення бази даних Реєстру та в порядку уточнення персональних даних виборців було опрацьовано 791 запис про виборців. Видано 64 накази про внесення змін та доповнень до бази даних Реєстру. Направлено 26 запитів до суб’єктів подання відомостей про уточнення персональних даних 321 виборця.

          Проведено певну роботу з кадрових питань. Проведено конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства. Проведено стажування спеціаліста 1 категорії на вакантну посаду головного спеціаліста відділу економічного розвитку та підприємництва

          Осіб, щодо яких прийнято рішення суду про заборону займати посади в державних органах або звільнених на підставі рішення суду не було. Також, фактів вчинення корупційних діянь або порушення спеціальних обмежень посадовими особами районної адміністрації за звітний період не виявлено.

Районна адміністрація постійно вживає заходи щодо поліпшення торговельного обслуговування населення.

На виконання факсограми міського голови від 08.06.2017 щодо  вжиття заходів з профілактики захворювань на ботулізм у серпні комісійно обстежено   18 об'єктів торгівлі.  Встановлено, що:

в 2 магазинах надані всі необхідні документи на рибну продукцію, декларація виробника про якість продукції знаходиться на видному місці вітрини. Температурний режим реалізації  риби дотримується;

в 4 магазинах на момент перевірки документи на рибну продукцію не представлені, у зв’язку з відсутністю керівника підприємства, не дотримується температурний режим в холодильній вітрині. Суб’єктів господарювання запрошено з документами до Управління Держпродспоживслужби в м.Запоріжжі;

в 2 магазинах продукцію знято з реалізації у зв’язку з порушеннями чинного законодавства;

в 9 магазинах   в продажу відсутня риба та  рибна продукція.

Проведено моніторинг цін та асортименту товарів в об’єктах фірмової торгівлі під знаком «Купуй запорізьке – обирай своє». У порівнянні до липня підвищились ціни на власну продукцію  в мережі «Мелітопольський м’ясокомбінат»: на 2-8% свинина, 5-8% птиця. В фірмовій мережі «Бердянські ковбаси» спостерігається зниження цін на: ковбаси варено-копчені власного виробництва до 22% та 18% українських виробників. Одночасно підвищились ціни на ковбаси  сиро-в’ялені, м’ясні делікатеси на 4-18%, сметану - 4%  В торгових об’єктах «Молочне подвір’я» ТОВ «Ауторія-груп» ціни в основному залишились без змін, окрім підвищились на масло тваринне на 6-8%, в асортименті з’явилася продукція торговельної марки «Ферма». Інформацію про результати надано департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва міськради.

Проведено 4 сумісних рейди з представниками районного відділення поліції Дніпровського відділу поліції ГУ Національної поліції в Запорізькій області. Обстежені вул. Чумаченка, Ситова, Європейська та Космічна з питання недопущення незаконної торгівлі. Серед торгуючих у невстановлених місцях проводилась роз’яснювальна робота, незаконна торгівля припинялась.

Одночасно продовжуються щоденні чергування з метою недопущення незаконної торгівлі по вул. Ситова, 4-6 та Новокузнецькій, 12 - 16.

Продовжується  робота з суб’єктами підприємницької діяльності - власниками тимчасових споруд  з питання необхідності оформлення паспортів прив’язки ТС  та укладання договорів на право користування місцями для розташування тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.

Пріоритетними напрямками діяльності районної адміністрації є створення комфортних умов життя мешканців району, його благоустрій. Щотижнево проводились спільні наради з керівниками комунальних  служб району: КП «ЕЛУАШ», КП «Водоканал», ФК «МТМ», ПАТ «СМЕП «Символ», КП «Запоріжміськсвітло», КРБП «Зеленбуд», КП «Запорізькі міські електричні мережі», МКП «Наше місто», де визначались плани  робіт підрозділів, контроль районної адміністрації за роботою комунальних служб в забезпеченні життєдіяльності району.

            Щоденно проводився об’їзд території району щодо виявлення територій, які засмічено випадковим сміттям, ведеться робота з контролю виконання робіт з асфальтування доріг, покосу трави та карантинних рослин та інше.

          Постійно проводиться робота з користувачами ТС (тимчасові споруди), з користувачами засобів пересувної торгівлі, з підприємствами, установами, організаціями та суб’єктами підприємницької діяльності щодо укладання договорів по утриманню прилеглих територій.

           У серпні прийнято 20 заяв на приватизацію житла. Видано 15  свідоцтв про право власності на житло. Прийнято 21 розпорядження на приватизацію житла. Видано 6 довідок з питання використання житлового чеку. Підготовлено 18 запитів щодо приватизації житла.

             Комісією по встановленню фактичного проживання громадян обстежено 6 приміщень (кімнат), складено 6 актів про фактичне проживання громадян в гуртожитку. Надано 3 згоди  щодо зміни умов договорів  найму. Прийнято та проконсультовано  12  громадян з питання постановки на квартирну чергу на отримання житла. Проведено обстеження житлових умов громадян за адресами: вул. Ситова, 9, 9б, вул. Космічна, 90, пр.40 річчя Перемоги, 57 для можливості постановки їх на квартирну чергу.

         Проводились обстеження території району  на предмет виявлення карантинних рослин. Роботи по знищенню карантинних рослин   виконуються.

За звітній період спеціалістами відділу житлово-комунального господарства разом з представниками ВАТ «Запоріжсталь» було проведено комісійне обстеження відремонтованої каруселі на дитячому майданчику вул.Ситова,7 для можливості передачі її на баланс районної адміністрації.

          Проведено обстеження стану пішохідних переходів до шкіл та дошкільних закладів. Складено перелік де відсутні пішохідні переходи. Інформація направлена до департаменту інфраструктури та «ПрАТ «Символ».

На даний час нанесено пішохідні переходи по вул.Юності-Дороніна, Юності-Біломорська, вул. Новокузнецька 1 коло, 2 коло. Роботи продовжуються.

         Протягом місяця  виконано поточний ремонт магістральних доріг за наступними адресами:

№з/п

Адреса об’єкту

Виконано, кв.м

1

вул. Новокузнецька ( від 4-го мкр. до ТЦ «Амстор» (асфальтування)

9228,8

2

вул .Стешенка (ямковий ремонт)

500,0

3

вул. Космічна (від вул. О.Говорухи  до

 вул. Чумаченка)

32000,0

4

вул. Автозаводська (дрібний  ремонт)

30,35

5

вул. Шенвізька (дрібний ремонт)

30,35

 

                   У 2017 році розпорядниками коштів по ремонту внутрішньоквартальних доріг визначено районну адміністрацію. На ремонт виділено 3 872 344,80 грн. на площу 12 565 кв. На теперішній час виконано роботи на 92,2%

№з/п

Адреса об’єкту

Заплановано, кв.м

Виконано, кв.м

1

Вул. Чумаченка, 34,34А

1 300,0

2332,17

2

Вул. Чумаченка, 25а,25,25Б

800,0

1201,63

3

Вул. Європейська,12,14,16,18

3 000,0

1052,47

4

Вул. Космічна, 118г (ЖБК)

500,0

458,31

5

Вул. Космічна, 106а,108а,108б

1 300,0

509,42

6

Вул. Космічна, 7 (ОСББ)

700,0

342,35

7

Вул. Європейська,34

700,0

706,95

8

Вул. Новокузнецька,18

500,0

919,70

9

Вул. Новокузнецька, 19,19а,21

2 000,0

1936,45

10

Вул. Космічна,78А

465,0

877,48

11

Вул. Магара,6А

600,0

344,37

12

Вул. Ситова,5

600,0

907,29

13

Вул. О.Говорухи,28а

100,0

 

 

Всього

12 565,0

11588,59

 

          Проводились роботи по поточному ремонту тротуарів:

№з/п

Адреса об’єкту

Виконано кв.м

1

Вул. Європейська,7,11

1005,00

2

Вул. Чумаченка

1400,00

3

Вул. Музична -Біломорська

450,00

 

Проводились роботи по поточному ремонту доріг приватного сектору з твердим покриттям по вул. Авіаційній, Біломорській, Чкалова, Луганській на загальній площі 6930 кв.м.

Відсипано дороги по вул. Чкалова, Культурній, Павлоградській, Дністровській, Академіка Карпинського на загальній площі 4287 кв.м

У серпні ліквідовано звалища сміття на в’їзді на Дослідну станцію, біля Першотравневого цвинтаря,   наПівденному причалі№ 9, на вул. Східній.

         Виконувались роботи по  покосу трави та карантинних рослин:

 

Назва

К-ть, кв.м

1

Вул. Чумаченка

18 400,0

2

Вул.Ситова

11 763,0

3

Вул.Космічна (безгосподарні тер)

4 830,0

4

Сквер (к-т Космос)

1 200,0

5

Зупинка тр-ту «Південний ринок»

310,0

6

Вул. Чумаченка,23, 23-в,23-б

3 105,0

7

Вул. Олімпійська, 1

500,0

8

Парк Гагаріна

34 000,0

9

Пр. Соборний

2 170,0

10

Парк Нагнибіди

17 000,0

11

Вул. Серікова

2 170,0

12

Вул.Парамонова

17 370,0

13

Сквер по вул. Парамонова

1 250,0

14

Вул. 40р. Перемоги, 65, 67

500,0

15

Вул.Чумаченка,9

540,0

16

Вул. Комарова,29-а

970,0

17

Вул. Комарова

6 650,0

18

Вул. Автозаводська, 40

1 500,0

19

Сквер біля КРА

5 800,0

20

Вул. Європейська

12 100,0

21

Вул. Олімпійська

5 200,0 м2

22

Сквер по вул. Водограйній

3 500,0 м2

23

Вул. Водограйна

2 500,0 м2

24

Вул. Північнокільцева

18 000,0 м2 ,

25

вул. Очаківська

2000 м2,

26

Мікрорайон №6

5750 м2,

27

Господарча ділянка вздовж Набережної

8000 м2

Всього                                                                                                  187078 кв.м.

 

Оброблено території хімічним розчином  території біля житлових будинків:

вул. Новокузнецька,45,53,53А,59,28А,24,36,44                                                            0,5 га

вул. Автозаводська,48А,54,60                                                                                     0,5 га

вул. Автозаводська (від Прибережної магістралі до вул. О.Говорухи)                           1,0 га  

Прибережна магістраль (від межі з Олександрівськими р-м до вул. Автозаводської)      1,2 га

Всього                                                                                                       3,2 га

 

          Протягом серпня до районної адміністрації надійшло 114 письмових звернень від громадян, на особистих прийомах головою районної адміністрації прийнято 1 громадянина. У порівнянні з  аналогічним періодом 2016 року: письмових звернень – 100,  на особистих прийомах голови РА – 1.

          Основні питання, з яких письмово звертались громадяни у серпні

 

2017

2016

Питання землекористування та сільського господарства

-

-

Питання житлового господарства

26

26

Питання комунального і дорожнього господарств, благоустрою

57

57

Питання торгівлі і громадського харчування

4

4

Питання науки, освіти, виховання і навчання дітей, роботи навчально-виховних закладів

5

6

Питання соціального захисту населення

1

1

Питання забезпечення законності та охорони правопорядку

-

-

Інші питання

21

1

Всього письмових питань

114

100

 Кількість письмових звернень у серпні місяці з питань житлового господарства  у порівнянні з серпнем 2016 року залишилась на тому ж рівні – 26 звернень, та складає 22,08% від загальної кількості звернень. Основні питання стосуються продажу житла (7), експлуатації та ремонту житла (5), зміни умов договору найму житла (4). Що стосується звернень з питань санітарного стану, благоустрою прибудинкових територій, будівництва та ремонту доріг, їх кількість у порівнянні з минулорічним періодом також залишилась на тому ж рівні та складає 57 звернень (50% від загальної кількості). Основні питання – ремонт доріг (35), санітарний стан, благоустрій прибудинкових територій  – (15). Кількість звернень з  питань науки, освіти, виховання та навчання дітей майже не змінилась у порівнянні з серпнем 2016 року та складає 5 звернень, проти 6. За звітній період надійшло 1 звернення з питань соціального захисту населення,  в 2016 році таких звернень також було 1.

           Станом на 01.09.2017 року 15 звернень громадян (13,2%), що надійшли у серпні 2017 року задовільнено, на 36 надано роз’яснення (31,9),  решта знаходиться на розгляді.

          За зверненнями громадян у серпні місяці прийнято та отримано громадянами 2 розпорядження з питань вчинення дії з власністю від імені неповнолітніх,  2- призначення піклувальника малолітньому та звільнення від обов’язків опікуна, 1- надання дублікату про право власності на житло.

          Станом на 01.08.2017 у відділі організаційної та кадрової роботи знаходилось на контролі виконання 133 документів, які надійшли від вищих органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування.

          Протягом серпня:

          взято на контроль – 3 документи;

          відправлено – 94 інформації на виконання цих довгострокових контрольних документів.

           Надання інформації на виконання контрольних документів було здійснено без порушення терміну виконання.

          Станом на 01.09.2017 у відділі організаційної та кадрової роботи знаходиться на контролі виконання 136 документів, які надійшли від вищих органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування.     Проаналізовано роботу з документами в районній адміністрації. У серпні   опрацьовано 407 документів, видано 66 розпоряджень голови районної адміністрації. 


 

 Про роботу районної адміністрації у липні  2017 року

 

Діяльність районної адміністрації здійснювалась згідно з планом міськвиконкому та районної адміністрації в межах компетенції, визначеної Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” та Положенням про районну адміністрацію.

Протягом липня  в районній адміністрації проводились засідання, наради тощо:

проведено консультативно-правову зустріч для населення району за участю представників районної адміністрації, управління Пенсійного фонду України в Комунарському районі, ДПІ у Комунарському районі м. Запоріжжя ГУ ДФС України в Запорізькій області, Запорізького міського управління юстиції. За консультацією звернулись 2 особи з питань пенсійного забезпечення, захисту персональних даних;

 засідання адміністративної комісії на якому розглянуто 8 матеріалів, з них 3 за ст.152 КУпАП, 2- за ч. 1 ст. 212-1, 1 за ч. 1 ст. 175-1, За результатами розгляду матеріалів прийнято рішення стягнути суму штрафу 2637 грн., 1 справу  закрито та інші перенесені на наступне засідання адміністративної комісії;

4  засідання    районної    комісії   по упорядкуванню роботи об'єктів сфери обслуговування, на яких  розглянуто  13 звернень суб’єктів підприємницької діяльності: 2 - щодо внесення нових місць для розміщення засобів пересувної мережі; 7 - щодо розміщення засобів пересувної мережі,  закріплення та утримання в належному стані території, виділеної  для розміщення  засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг і укладання договору на право користування місцем, 2 - щодо припинення діяльності на об’єкті пересувної мережі  та заслухано 2 суб’єкта  підприємницької діяльності, на об’єктах яких виявлені порушення;

нарада з керівниками органів самоорганізації населення. Розглядались питання:

дотримання Правил благоустрою на території приватного сектору;

організації вивозу сміття з території квартальних комітетів;

боротьби з карантинними рослинами;

вжиття заходів з охорони навколишнього середовища;

взаємодії з районним відділом поліції;

про підготовку проекту «Напиши листа світові»;

переваги військової служби за контрактом.

Проведено моніторинг кількості прибувших та вибувших тимчасово переміщених осіб, які компактно проживають на території Комунарського району. У гуртожитку на Дослідній  станції, 74 та у містечку модульного типу по вул. Стешенка, 18 проживає 439 осіб.  За виплатою пенсій звернулось 5594 осіб, отримали соціальні виплати 1397 особа, навчаються в ЗОШ 218 учнів, в ВНЗ – 12, в професійно-технічних закладах – 11, відвідують ДНЗ  94 вихованців. Відновлено втрачених документів та видано нових – 128.        

Проводиться робота щодо моніторингу потреб учасників АТО та їх сімей.

В Комунарському районі зареєстровано:

760 осіб – учасників АТО;

18 військовослужбовців, які постраждали під час проведення АТО;

16 сімей загиблих у АТО.

У ІI кварталі 2017 року:

87 осіб зазначеної категорії отримали разову адресну цільову допомогу в розмірі 3000 грн;

28 членів сімей загиблих в АТО отримали щомісячну допомогу на відшкодування житлово-комунальних послуг;

3 особи пройшли курси психологічної реабілітації;

7 осіб направлено на санаторно-курортне лікування;

18 військовослужбовців, які отримали поранення у зоні АТО отримали адресну грошову допомогу, яка передбачена обласною програмою «Назустріч людям» на загальну суму 55300 грн.

На квартирному обліку знаходиться 41 особа зазначеної категорії.

Вживались заходи по виконанню Закону України „Про Державний реєстр виборців”. Протягом липня на підставі відомостей, наданих суб’єктами подання інформації для проведення періодичного поновлення бази даних Реєстру та в порядку уточнення персональних даних виборців було опрацьовано 817 записів про виборців. Видано 76 наказів про внесення змін та доповнень до бази даних Реєстру. Направлено 35 запитів до суб’єктів подання відомостей про уточнення персональних даних 293 виборців.

Проведено певну роботу з кадрових питань. Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» триває робота з прийому документів від претендентів на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства районної адміністрації Запорізької міської ради по Комунарському району (конкурс оголошено у червні місяці). Претенденти на посаду були ознайомлені з обмеженнями, пов’язаними з прийняттям на службу та її проходженням, встановленими Законами України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про запобігання корупції»; зі змістом, термінами проведення перевірки та роз’ясненнями Закону України «Про очищення влади».

На виконання розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації щодо плану комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області слухачами  надано заявку на проходження функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2018 рік до  управляння з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради та Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області.

Згідно з Положенням про здійснення моніторингу працевлаштування та перебування на службі в органах місцевого самоврядування магістрів за спеціальностями галузі знань «Державне управління» за державним замовленням надано інформацію щодо випускників Національної академії державного управління при Президентові України, її регіональних інститутів та магістратур державної служби 2013-2017 років випуску.

Осіб, щодо яких прийнято рішення суду про заборону займати посади в державних органах або звільнених на підставі рішення суду не було. Також, фактів вчинення корупційних діянь або порушення спеціальних обмежень посадовими особами районної адміністрації за звітний період не виявлено.

Районна адміністрація постійно вживає заходи щодо поліпшення торговельного обслуговування населення. З цією метою проведено наради:

- нарада з питаннь взаємодії органів місцевого самоврядування, органів поліції, ринків та громадськості щодо ліквідації та попередження стихійної торгівлі в районі.Вирішено продовжити проведення щотижневих рейдів, директорам ринків рекомендовано розглянути можливість здійснення чергувань у місцях незаконної торгівлі, які виникли поряд з ринками, а також створити належні умови на ринках для розміщення всіх торгуючих;

- нарада з суб’єктами господарювання, об’єкти яких розташовані у складі торговельного центру по пр.Соборному, 4б (6 чол.) за участю представника інспекції з благоустрою міської ради. Розглянуті питання проведення благоустрою прилеглої до об’єктів території, наявність договору на вивезення ТПВ;

нарада з представниками ринків  району та Комунарського відділення поліції Дніпровського відділу поліції ГУ Національної поліції в Запорізькій області, на якій розглянуті питання: про дотримання Правил благоустрою, санітарного стану ринків і прилеглих територій та підготовку до роботи  у літній період; дотримання правил протипожежної безпеки на ринках; активізація роботи по ліквідації стихійної торгівлі в районі;

нарада з представниками Комунарського відділення поліції Дніпровського відділу поліції ГУ Національної поліції в Запорізькій області, КРГФ з ОГП «Громадська безпека» та директором «Александрівського ринку», на якій розглянуто питання прийняття невідкладних заходів по припиненню незаконної торгівлі по вул. Європейській, 7 – 11 та організацію щоденних чергувань у вказаному місці.

На виконання Плану заходів виконавчих органів міської ради, підприємств, установ, організацій м. Запоріжжя щодо попередження випадків захворювання на ботулізм серед населення міста комісійно проведено обстеження торговельної мережі, а саме: магазин «Брусничка» ТОВ «Український Рітейл» (вул.Чумченка, 34), магазин «Продукти-223» ТОВ «АТБ-маркет» (вул.Чумаченка, 34), магазин «АБВ» ФОП Макєєва М.В. (вул.Комарова, 25), закусочна ФОП Галицький В.М. (вул.Чумаченка, 47). Встановлено, що реалізація в’яленої риби здійснюється в магазинах «Брусничка» та «АБВ»  за наявності декларації виробника про якість рибної продукції.

Також   приділялась увага   припиненню   незаконної   торгівлі   в  районі.  Протягом червня-липня проведено 7 рейдів. Особлива увага приділялась недопущенню реалізації риби та рибної продукції. Серед торгуючих  у невстановлених місцях проводилась роз'яснювальна робота, незаконна торгівля припинялась.

Також працівниками районної адміністрації та Комунарського відділення поліції проводились щотижневі обстеження району, в ході яких незаконно торгуючим роз'яснювався порядок здійснення законної торгівлі та наслідки незаконної, по вул. Ситова, 4-6, Новокузнецькій, 12-16 та Чумаченка, 34 проводились щоденні чергування по недопущенню розміщення стихійної торгівлі.    Дане питання знаходиться на контролі в районній адміністрації.

Проведено 4 сумісних рейди з представниками районного відділення поліції Дніпровського відділу поліції ГУ Національної поліції в Запорізькій області та інспекції з благоустрою міської ради. Обстежувались вул. Європейська, Чумаченка, Космічна, Ситова та Привокзальна площа ст. Запоріжжя-1 з питання недопущення незаконної торгівлі. Серед торгуючих у невстановлених місцях проводилась роз’яснювальна робота, незаконна торгівля припинялась. 

Також продовжуються щоденні чергування з метою недопущення незаконної торгівлі по вул. Ситова, 4-6 та Новокузнецькій, 12 - 16.   

Продовжувалась робота з суб’єктами підприємницької діяльності -власниками тимчасових споруд про необхідність оформлення паспортів прив’язки тимчасових споруд  та укладання договорів на право користування місцями для розташування тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності. 

Пріоритетними напрямками діяльності районної адміністрації є створення комфортних умов життя мешканців району, його благоустрій. Щотижнево проводились спільні наради з керівниками комунальних  служб району: КП «ЕЛУАШ», КП «Водоканал», ФК «МТМ», ПАТ «СМЕП «Символ», КП «Запоріжміськсвітло», КРБП «Зеленбуд», КП «Запорізькі міські електричні мережі», МКП «Основаніє», де визначались плани  робіт підрозділів, контроль районної адміністрації за роботою комунальних служб в забезпеченні життєдіяльності району в літній  період 2017 року.

Щоденно проводився об’їзд території району щодо виявлення територій, які засмічено випадковим сміттям, ведеться робота з контролю виконання робіт з асфальтування внутрішньоквартальних  доріг, покосу трави та карантинних рослин та інше.

Постійно проводиться робота з користувачами ТС (тимчасові споруди), з користувачами засобів пересувної торгівлі, з підприємствами, установами, організаціями та суб’єктами підприємницької діяльності щодо укладання договорів по утриманню прилеглих територій.

На виконання протокольного доручення міського голови за звітній період  проведено нараду з спеціалістами КП»Запоріжремсервіс», управлінням з питань екологічної безпеки щодо створення единих правил з кронування дерев на території району.

За звітний період прийнято заяв на приватизацію державного житла житла- 14, 8 заяв щодо приватизації приміщень кімнат в гуртожитках. Видано –21  свідоцтво про право власності на житло. Прийнято розпоряджень на приватизацію державного житла та приватизацію приміщень в гуртожитку -28. Видано 5 довідок з питання використання житлового чеку. Підготовлено 16 запитів щодо приватизації житла.

Проконсультовано 5 громадянина щодо отримання  ними   ордерів за адресою: вул.Космічна,  буд.118а.

За звітній період районною комісією по встановленню фактичного проживання громадян в гуртожитках обстежено 2 приміщення (кімнат) в гуртожитку. Підготовлені акти обстеження на ці кімнати.

Підготовлено 2 розпорядження щодо  постановки громадян на квартирну чергу та зміни до квартирної справи. Надано 5 згод  щодо зміни умов договорів  найму. Прийнято та проконсультовано 9 громадян з питання постановки на квартирну чергу на отримання житла. 

Спільно з дільницею по утриманню мостів КП ЕЛУАШ здійснено літне обстеження 5 мостових споруд на території Комунарського району. Недоліки та зауваження оформлено актами для подальшої роботи.

За липень місяць підрядною організацією Тріум «БутСервіс» поставлено 9 павільонів очікування:

  1. пр.Соборний( на Привокзальній площі)
  2. вул.Космічна(Зупинка східна «Мідв»)
  3. вул.Чумаченка, 12 (зупинка «Лікарня»)
  4.  вул.Юності (зупинка Рязанська)
  5. Школа №88
  6. вул.Олександра Говорухи – 2 зупинки
  7. вул.Культурна
  8. пр.40 річчя Перемоги (зупинковий комплекс Сахара)
  9. 9.Дослідна станція.

Протягом місяця КП «Зеленбуд» покошено траву на закріплених територіях 47.9 га, КП «Тітан» 25.9 га також  «Запоріжремсервіс» виконано покіс на території прилеглих до будинків 8.8 га. Всього в районі покошено 73.8 га.

ТОВ «Клименговою будівельною компанією» проведено хімічну обробку карантиних рослин. Оброблено 37% запланованих місць.

За звітній період КП «ЕЛУАШ» виконано ремонт внутрішньо квартальних доріг по вул.Космічній, 78а 877.48 кв.м та вул.Космічній , 101- 976 кв.м..

ПрАТ «СМЕП Символ» нанесено дорожню розмітку частково на прибережній магістралі, пр..Соборному та вул.Космічній. Роботи будуть продовжені після ремонту вулично-шляхової мережі.

Протягом липня до районної адміністрації надійшло 80 письмових звернень від громадян, 1 за допомогою електронної пошти, на особистих прийомах головою районної адміністрації прийнято 4 громадянина. У порівнянні з  аналогічним періодом 2016 року: письмових звернень – 97, електронною поштою -2,  на особистих прийомах голови РА – 2.

 Основні питання, з яких письмово звертались громадяни у січні місяці

 

2017

2016

Питання землекористування та сільського господарства

-

-

Питання житлового господарства

26

38

Питання комунального і дорожнього господарств, благоустрою

36

37

Питання торгівлі і громадського харчування

3

2

Питання науки, освіти, виховання і навчання дітей, роботи навчально-виховних закладів

10

6

Питання соціального захисту населення

3

5

Питання забезпечення законності та охорони правопорядку

1

-

Інші питання

2

9

Всього письмових питань

81

97

 

Кількість письмових звернень у липні місяці з питань житлового господарства  у порівнянні з липнем 2016 року зменшилась на 31,6% з 38 до 26 звернень. Основні питання стосуються експлуатації та ремонту житла (5), зміни умов договору найму житла (5), індивідуального житла , а саме присвоєння поштових адрес житловим приміщенням (4). Що стосується звернень з питань санітарного стану, благоустрою прибудинкових територій, будівництва та ремонту доріг, їх кількість у порівнянні з минулорічним періодом майже не змінилась та складає 36 звернення проти 37. Основні питання – ремонт доріг (18), санітарний стан, благоустрій прибудинкових територій  – (8). Кількість звернень з  питань науки, освіти, виховання та навчання дітей зросла у порівнянні з липнем 2016 року та складає 10 звернень, проти 6. За звітній період надійшло 3 звернення з питань соціального захисту населення,  в 2016 році таких звернень було -5.

Шість звернень у липні місяці направлено для розгляду за належністю до інших установ, оскільки  питання, підняте у зверненні не входять до компетенції районної адміністрації.

Станом на 01.08.2017 року 11 звернень громадян (12,6%), що надійшли у липні 2017 року задовільнено, на 28 надано роз’яснення (32,18),  решта знаходиться на розгляді.

За зверненнями громадян у липні місяці прийнято та отримано громадянами 2 розпорядження з питань вчинення дії з власністю від імені неповнолітніх, 2 – присвоєння поштової адреси житловим приміщенням, 1- відчуження частини домоволодіння, 1- призначення піклувальника малолітньому.  


 Про роботу районної адміністрації за 1 півріччя 2017 року 

Діяльність районної адміністрації здійснювалась згідно з планом міськвиконкому, районної адміністрації в межах компетенції, визначеної Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” та Положенням про районну адміністрацію. Головою районної адміністрації проводились оперативні наради за участю заступників голови районної адміністрації, начальників структурних підрозділів, керівників підприємств і служб району, які забезпечують його життєдіяльність.

Доброю та поважною традицією в районі стала організація та проведення масових заходів по відзначенню знаменних і пам'ятних дат та державних свят, в яких приймають участь керівники районної адміністрації, депутати міської ради, представники громадських організацій.

З нагоди Дня Соборності представники районної адміністрації прийняли участь в урочистих зборах з нагоди свята. За рекомендаціями районної адміністрації на підприємствах, організаціях, установах району проведено єдиний день інформування. У районних бібліотеках та бібліотеках закладів освіти організовано виставки науково-публіцистичної літератури та експозицій. В навчальних закладах району проведено тематичні заходи.

         У всесвітній День Голокосту проведено мітинг на братській могилі по вул. Очаківської. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять замучених у 1941-1943 роках німецькими фашистами понад 36 тисяч мирних жителів Запоріжжя, з них -20 тисяч євреїв. Квіти до монумента поклали керуючий справами виконавчого комітету Запорізької міської ради Роман Омелянович, начальник управління внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю ЗОДА Олександр Зубченко, голова районної адміністрації по Комунарському району Олександр Кузьмін, представники Запорізької іудейської релігійної громади «Бейт Менахем», благодійної організації «Запорізький благодійний фонд «Хесед Міхаель».

         25 квітня Комунарський район відзначив 40-річчя з дня утворення.  в ДК «ЗАЗ» пройшли урочистості з нагоди ювілею району. 6 квітня 1977 року Президія Верховної Ради УРСР прийняла Указ про утворення Комунарського району в Запоріжжі. 25 квітня 1977 року на першій сесії Комунарської районної ради було покладено початок адміністративної самостійності району. З привітанням від імені міської влади виступив керуючий справами виконавчого комітету Роман Омелянович. Він  зазначив, що на урочистості зібралися представники різних поколінь, які свого часу будували і розвивали район. 40 років – досить незначний час для історії. Але за цей період спільними зусиллями в місті виріс великий і упорядкований район. Побажав  Комунарському району розвитку і процвітання, а також продовження тих традицій, які вже були закладені.

         Голова районної адміністрації Олександр Кузьмін привітав «комунарівців» з ювілеєм і побажав спільними зусиллями упорядковувати район, який є і буде рідною домівкою для його мешканців. Також Олександр Кузьмін привітав з отриманням звання «Почесний громадянин району» заступника голови районної адміністрації (з 1990 по 2000 рр.) Валентину Столярову, військового комісара району (з 1994 по 2002 рр.) полковника Юрія Немировського та головного лікаря КУ «Дитяча лікарня № 1» Валентину Лихачову, яка вже 28 років є незмінним керівником цього лікувального закладу.

         У номінації «За видатні заслуги в розбудові Комунарського району» Почесними грамотами були нагороджені керівники, які в різний час очолювали район: Віталій Петровський (1981-1989 рр.), Валерій Расторгуєв (1990 – 2001 рр..), Олександр Сергач  (2001 – 2004 рр.), Юрій Пелих (2004 – 2011 рр.), Василь Яковенко (2011 – 2015 рр.). Також Почесною грамотою нагороджено директора ПАТ «ЗАЗ» (1983 – 1996 рр.) Степана Кравчуна.

         У номінації «Активна життєва позиція та особистий внесок у сучасний розвиток району» Почесні грамоти були вручені 17 жителям району. У номінації «Спадкоємність поколінь» були відзначені четверо учнів шкіл і гімназій Комунарського району за успіхи в олімпіадах і конкурсах. На честь ювілею кращі самодіяльні та дитячі художні колективи Комунарського району продемонстрували свою творчість.

         Проведено  роботу щодо участі підприємств, організацій району у  благодійному  телемарафоні «Пам’ять». На рахунок телемарафону перераховано 8250 грн.  Внески зробили СП «Віннер форд Запоріжжя \ Інтрейд Груп (5000 грн.), ТОВ «Науково- виробнича фірма «Міда, ЛТД», ФОП Воропаєв С.В. 

         03.05.2017 в будівлі районної адміністрації відбулося урочисте покладання квітів до стенду загиблих воїнів в АТО з нагоди 100-річчя створення полку ім. Богдана Хмельницького. На урочистому заході були присутні колектив районної адміністрації та учні ЗОШ № 38.

         05.05.2017 на братській могилі жертвам фашизму на вул.Очаківській відбувся мітинг-реквієм, присвячений загиблим від рук нацистів у Другій світовій війні.

         05.05.2017 на архітектурно-меморіальному комплексі «Переправа» відбувся святковий мітинг, присвячений 72-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі. На заході було присутнє керівництво області та міста, а також ветеранський актив та представники підприємств та установ м. Запоріжжя.

         09.05.0217 взято участь у міському мітингу, присвяченому 72-й Річниці Перемоги над нацизмом у Європі.

         Проведено роботу щодо привітання та вручення подарків ветеранам Великої Вітчизняної війни.

         З нагоди відзначення Дня матері 13.05.2017 організовано зустріч керівництва району з  матерями, чиї сини загинули в зоні АТО. Підготовлено привітальні листи, квіти та  пам’ятні подарунки  учасникам урочистого заходу.   До Дня захисту дітей 02.06.2016 в парку ім. Гагаріна  проведено концерт із залученням колективів Комунарського центру молоді та школярів та пришкільних таборів ЗОШ № 84, ЗОШ № 23, ЗОШ № 38.

22.06.2017 з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни проведено мітинг та урочисте покладання квітів на меморіалі «Братська могила жертв фашизму». На заході були присутні  вихованці пришкільних таборів ЗОШ № 38, ЗОШ № 84 та представники ветеранських організацій.

Проведено роботу по відзначенню 21-ї річниці Конституції України:

- в трудових колективах району проведено день інформування до Дня Конституції України;

в 7 пришкільних таборах району пройшли тематичні заходи до річниці Конституції України.

         Підведено підсумки громадського обговорення щодо подальшої долі пам’ятника В.І.Леніна. 70% наданих пропозицій - створити музей радянської епохи (музей пам’ятників історії тощо), де розмістити скульптуру В.І.Леніна та скульптури сталевара, колгоспниці, електрика, інженера-будівельника, що входять до скульптурної композиції .

        Районною адміністрацією організовано урочисті зустрічі:

з представниками  ГО «Українська спілка ветеранів Афганістану» - жінками – матерями та вдовами загиблих воїнів в Афганістані до Міжнародного жіночого дня;

з жіночою громадськістю району з нагоди 20-річниці створення громадського об’єднання «Комунарська районна жіноча рада «Довіра».

22.03.2017 відбулись урочистості в честь 30-ї річниці ветеранського руху України. Голова районної адміністрації Олександр Кузьмін побажав ветеранам довголіття і здоров'я, нагородив активістів Почесними грамотами районної адміністрації за значний внесок у розвиток району. На заході також були присутні депутати міської та обласної рад, голова міської організації ветеранів Віктор Дмитрович Короленко, які привітали ветеранів з ювілеєм та вручили їм подарунки. Розважальну програму представили колективи Комунарського центру молоді та школярів, районної ради ветеранів та заслужений артист естради України Анатолій Сердюк.

Організовано урочисте привітання із 105-річчям з дня народження та відвідування на дому ветерана Другої Світової війни Коваленка Г.А.

На підприємствах, закладах, організаціях району проведено Єдині дні інформування населення:

щодо героїчної оборони Дебальцевого,

щодо утворення 17.03.1917 року Української Центральної  Ради-першого українського парламенту, головою якого було обрано М. Грушевського;

щодо відзначення Дня українського добровольця;

щодо відзначення 100-річчя створення Української Центральної ради;

«Внесок українського народу в перемогу над нацизмом у Другій світовій війні, боротьбі українців у лавах Радянської Армії, українського визвольного руху, військових формувань країн-учасниць Антигітлерівської коаліції»;

до Дня Європи в Україні та набуття чинності угоди про безвізовий режим між Україною та ЄС;

щодо відзначення 100-річчя Генерального Секретаріату Української Центральної Ради.

         15.02.17 у великій залі районної адміністрації проведені громадські слухання на тему: «Скасування рішення Запорізької міської ради від 28.09.2016 №60 «Про упорядкування питань щодо встановлення будинкових (загальнобудинкових) вузлів обліку природного газу», упорядкування питань встановлення вузлів обліку природного газу в місті Запоріжжя та взаємовідносин з ПАТ «Запоріжгаз». У слуханнях прийняли участь близько 400 мешканців району.

         На виконання розпорядження міського голови від 23.02.2017 №59р  у районі проведено громадське обговорення  щодо подальшої долі демонтованої скульптури В.І.Леніна та скульптурами сталевара, колгоспниці, електрика, інженера-будівельника, що входять до скульптурної композиції, з урахуванням обмежень, передбачених Законом «про декомунізацію».  Майже 85% гомадян,  які прийняли участь в обговоренні, запропонували зберегти пам’ятник  В.І.Леніну і скульптурну композицію (створити музей, передати до музеїв).

         Вживались заходи щодо соціального захисту учасників АТО та їх сімей.

Проводиться робота зщодо моніторингу потреб учасників АТО та їх сімей.

Станом на 04.07.2017 в Комунарському районі зареєстровано:

760 осіб – учасників АТО;

18 військовослужбовців, які постраждали під час проведення АТО;

16 сімей загиблих у АТО.

У ІI кварталі 2017 року:

87 осіб зазначеної категорії отримали разову адресну цільову допомогу в розмірі 3000 грн;

28 членів сімей загиблих в АТО отримали щомісячну допомогу на відшкодування житлово-комунальних послуг;

3 особи пройшли курси психологічної реабілітації;

7 осіб направлено на санаторно-курортне лікування;

18 військовослужбовців, які отримали поранення у зоні АТО отримали адресну грошову допомогу, яка передбачена обласною програмою «Назустріч людям» на загальну суму 55300 грн.

Станом на 04.07.2017 на квартирному обліку знаходиться 41 особа зазначеної категорії.

        На постійному контролі керівництва районної адміністрації питання прийому та тимчасового влаштування вимушених переселенців з Донецької, Луганської областей та АР Крим. Районною адміністрацією в гуртожитку на  Дослідній станції,74 облаштовано 120 ліжко-місць.  На теперішній час там перебуває 80 осіб. У містечку модульного типу по вул. Стешенка,18 проживає 358 внутрішньопереміщених осіб. 

Узагальнено інформацію про кількість внутрішньо переміщених осіб та результати вжитих заходів для забезпечення їх прав станом на 05.07.2017:

 

Звернулося до місцевих органів влади для вирішення проблем:

Всього, осіб

Забезпечено потреб, осіб

1.

Кількість ВПО, у тому числі:

3854

-

1.1

Особи працездатного віку

1084

1084

1.2

Непрацездатного віку

1872

1872

1.3

Особи з інвалідністю

118

118

1.4

Діти

770

770

2.

Тимчасового розміщення, у тому числі у місцях компактного проживання

439

439

3.

Тимчасової реєстрації місця проживання

120

120

4.

 

 

 

5.

Виплати пенсії

5960

5960

6.

Отримання соціальних виплат, матеріальних допомог

1496

1511

7.

Призначення допомоги по безробіттю

 

-

8.

Працевлаштування

9(освітні заклади району)

9(освітні заклади району)

9.

Доступ до освітніх послуг, у тому числі:

 

 

9.1

У дошкільних закладах

94

94

9.2

Шкільних навчальних закладах

218

218

9.3.

Вищих навчальних закладах

12

12

9.4.

Професійно-технічних закладах

11

11

10.

Відновлення втрачених документів та видача нових

111

111

 

          Протягом 1 півріччя 2017 року  в районній адміністрації проведено засідання, наради тощо:

           засідання комісії з питань безпечної життєдіяльності та розслідування нещасних випадків невиробничого характеру;

         проведено 2 наради з головами квартальних комітетів. Розглядались питання виконання плану заходів щодо ліквідації та недопущення розповсюдження захворювання африканської чуми свиней, проведення громадського обговорення щодо подальшої долі демонтованої скульптури В.І.Леніна, виконання розпорядження міського голови від 27.02.2017 №63р «Про проведення загальноміських суботників та Дня Довкілля», роботи з призову на строкову та  контрактну службу, співпраці зі службою у справах дітей; про зміни у чинному законодавстві щодо надання субсидій.

6 консультативно-правових зустрічей з населенням району за участю представників управління праці та соціального захисту населення по Комунарському району, відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Запорізького міського управління юстиції, управління Пенсійного фонду України в Комунарському районі, Державної податкової інспекції у Комунарському районі м. Запоріжжя ГУ ДФС у Запорізькій області. Під час зустрічей допомогу надано 27 громадянам;

12 засідань адміністративної комісії. Розглянуто 67 адміністративних матеріалів. На 32 осіб накладено штраф на суму 16276 грн.;

6 засідання спостережної комісії;

34 засідання тендерного комітету;

          проведено 20 засідань    районної    комісії   по упорядкуванню роботи об'єктів сфери обслуговування, на яких  розглянуто 53 звернення суб’єктів підприємницької діяльності;

           проведено 13 засідань громадської комісії з житлових питань. Підготовлено 20 розпоряджень  з питання постановки на квартирну чергу, а також одне розпорядження щодо внесення змін. Прийнято та проконсультовано  120 громадян з питання постановки на квартирну чергу на отримання житла. Проведено обстеження житлових умов 10 громадян для можливості постановки на квартирну чергу- Яблучна, буд.27Б. Луганська, 16, Автозаводська, 60, Космічна, 131.

          Проведено певну роботу з кадрових питань. У Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області підвищили кваліфікацію 2 посадові особи  районної адміністрації.

          13 посадових осіб районної адміністрації прийняли участь в апаратних навчаннях у МВК різними темами. У Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій 3 посадові особи підвищили кваліфікацію за темами короткострокових семінарів, 1 посадовець прийняв участь у роботі постійно діючого семінару  «Чинне законодавство України: новації, зміни та практика застосування» та 1 особа навчалась за тематичною професійною програмою з питань запобігання корупції на службі в органах місцевого самоврядування.  

          На виконання розпорядження міського голови від 12.01.2017 № 28к/тр «Про затвердження термінів і графіка проведення співбесід з керівниками виконавчих органів міської ради, посадовими особами місцевого самоврядування апарату міської ради, апарату виконавчого комітету міської ради» та від 13.02.2017 № 196к/тр «Про внесення змін до розпорядження міського голови від 12.01.2017 № 28 к/тр «Про затвердження термінів і графіка проведення співбесід з керівниками виконавчих органів міської ради, посадовими особами місцевого самоврядування апарату міської ради, апарату виконавчого комітету міської ради» та розпорядження голови районної адміністрації від 12.01.2017 № 3к/тр „Про проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами місцевого самоврядування покладених на них обов’язків та завдань” зі змінами, 17.02.2017 проведено співбесіди з посадовими особами районної адміністрації. Співбесіду пройшли 34 посадові особи, 9 осіб отримали оцінку виконання посадових обов’язків „добре”,  25 особа - оцінку „висока”.

          Для посадових осіб районної адміністрації проведено апаратне навчання щодо строків та порядку заповнення електронної декларації.

         На виконання Закону України «Про запобігання  корупції» та рішення Національного агентства з питань запобігання корупції усі посадові особи районної адміністрації до 01.04.2017 подали декларації за 2016 рік щодо себе та членів своєї сім’ї в електронному вигляді із використанням власного електронного цифрового підпису.

          На підставі ст.15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» 1 посадовцю присвоєно черговий ранг посадової особи.

          Один посадовець приступив до роботи після звільнення з військової служби за контрактом та ще один посадовець був призначений на вакантну посаду головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства районної адміністрації, як випускник Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України денної форми навчання та за результатами стажування, звільнивши з попередньої посади,  призначений на вакантну посаду заступника начальника відділу житлово-комунального господарства райадміністрації.

          Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошено та проведено конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства районної адміністрації Запорізької міської ради по Комунарському району. На підставі результатів іспиту конкурс був визнаний  таким, що не відбувся. Конкурсанти під особистий підпис ознайомлені з результатами іспиту.

          У червні місяці повторно оголошено конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства районної адміністрації Запорізької міської ради по Комунарському району.

          Осіб, щодо яких прийнято рішення суду про заборону займати посади в державних органах або звільнених на підставі рішення суду не було. Також, фактів вчинення корупційних діянь або порушення спеціальних обмежень посадовими особами районної адміністрації за звітний період не виявлено.

            Вживались заходи по виконанню Закону України „Про Державний реєстр виборців”. Протягом звітного періоду на підставі відомостей, наданих суб’єктами подання інформації для проведення періодичного поновлення бази даних Реєстру та в порядку уточнення персональних даних виборців було опрацьовано 4790  записів про виборців. Видано 371 наказ про внесення змін та доповнень до бази даних Реєстру. Направлено 199 запитів до суб’єктів подання відомостей про уточнення персональних даних 2905 виборців.

З метою оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, за запитами районного органу Державної міграційної служби підготовлено 6 довідок стосовно осіб,  адреси яких відносяться до території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. В порядку реалізації права на отримання інформації з Державного реєстру виборців до відділу звернулось 48 осіб, виборча адреса яких належить до території АРК, міста Севастополя, та окремих територій Донецької та Луганської областей, 46 з яких отримали відповідну інформацію.

Районна адміністрація постійно вживає заходи щодо поліпшення торговельного обслуговування населення, відстежує розвиток споживчого ринку в районі.  У І півріччі  2017 року в районі відкрито 23 нових об’єкти, в т.ч. 13 магазинів,  4 заклади ресторанного господарства, 5 об’єктів по наданню послуг, 1 аптека, на яких створено 98  робочих місць. За аналогічний період  2016 року - відкрито нових 21 об’єкт, в т.ч. 6 магазинів, 1 заклад ресторанного господарства, 2 об’єкти по наданню послуг, 2 аптеки, 10 торговельних павільйонів, на яких створено 36  робочих місць.

         На 4-х ринках та 1-у торговельному майданчику можуть здійснювати торгівлю 5150 осіб. На кожному ринку виділено спеціалізовані зони та надано додаткові торговельні місця для реалізації сільськогосподарської продукції дачниками. Адміністраціями ринків приймаються заходи щодо упорядкування існуючих і створення нових робочих місць, особливо для надання торгуючим з місць стихійної торгівлі і товаровиробникам.

         Кращими підприємствами, що відповідають вимогам сучасного дизайну, виконали благоустрій прилеглих територій, використовують прогресивні форми обслуговування, з застосуванням новітнього обладнання, що відкрились у звітному періоді, є: магазин «Продукти-1064» ТОВ «АТБ-маркет» (вул.Космічна, 42б), магазин «Лавка м’ясника» (вул.Північнокільцева, 8б), магазин «Супер печенюшка» (вул.Європейська, 16), стоматологічний кабінет (вул.Космічна, 116), перукарня (вул.Новокузнецька, 5), станція технічного обслуговування з автомийкою (вул.Чубанова, 5).

         В рамках Меморандуму, підписаного між Запорізькою обласною державною адміністрацією, Запорізькою міською радою та місцевими виробниками продовольчих товарів  на території району функціонує – 28 тимчасових споруд.

         Торговельна мережа з прогресивними формами обслуговування представлена 31   супер, - гіпермаркетами (2016р. – 28 од.),  31 салон      з продажу автомобілів, меблів, побутової техніки та будівельні маркети (2016р. – 23 од.), в яких можна оформити кредит, розрахуватись банківськими картками, замовити товари або їх виготовлення за зразками, каталогами. На цих підприємствах застосовуються сезонні та предсвяткові знижки, акції.

         З початку року в підприємствах торгівлі проведено 36 виставок-продажу та дегустацій (2016 р. – 34 од.), на яких реалізовано товарів на 642,5 тис. грн.  (2016 р. –  634,8 тис. грн.).  

  На виконання розпорядження міського голови від 16.01.2017 № 13р «Про створення робочої групи з перевірки дотримання умов меморандуму» проведено обстеження тимчасових споруд, встановлених в рамках Меморандуму. Перевірено 28 тимчасових споруд з питання дотримання умов Меморандуму, укладеного між Запорізькою обласною адміністрацією, Запорізькою міською радою, учасниками проекту «Купуй Запорізьке» та іншими місцевими виробниками продовольчих товарів.

        Рішеннями виконавчого комітету міської ради до Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд, в рамках Меморандуму,  внесено 38 нових місць. Департаментом архітектури та містобудування міської ради  на сьогодні видано 31 паспорт прив’язки на зазначені тимчасові споруди. З них 3 паспорти прив'язки видані не тому суб'єкту господарювання, для якого затверджувались місця. На території району встановлено  та працює 28 тимчасових споруд.

        13-ть  з  встановлених ТС розміщуються на зеленій зоні, 13 — на тротуарі, 3 — з порушенням  охоронних зон електричних мереж та освітлення, 4 — з порушенням  охоронних зон тепломереж, 4 — з порушенням мінімальної відстані від мереж водопостачання та водовідведення, 1 — з порушенням мінімальної відстані від мереж газопостачання, 3 — з порушенням протипожежного розриву від житлових будинків, 3 — без погодження з органами безпеки  дорожнього руху, 1 ТС встановлена з порушенням вимог паспорту прив'язки. Прилеглі до ТС території знаходяться у задовільному стані,  біля об'єктів встановлені урни.

        Відповідно до Меморандуму та паспортів прив'язки спеціалізація всіх зазначених ТС — продаж товарів власного виробництва, фактично у ТС здійснюється реалізація продуктів харчування  власного та не власного виробництва, а в однієї ТС взагалі  тільки непродовольчі товари.

        Соціально-значущі продовольчі товари наявні у 18 ТС ( хліб, крупи, макаронні вироби, варена ковбаса,рибні консерви ), у 8 ТС таких товарів не має.

        За інформацією суб'єктів господарювання у кіосках ТОВ«Бердянські ковбаси», ТОВ “Продіндастріс”,  ПАТ «Мелітопольський м'ясокомбінат» та ТОВ «Обирай своє»  один раз на місяць проводяться дегустації продукції. У об'єктах  ТОВ  «Айс-Запоріжжя» та деяких ТС ТОВ «Обирай своє»  один раз на місяць знижуються ціни на декілька продуктів, ТОВ«Бердянські ковбаси» також надавали допомогу учасникам АТО.  ФОП Грибенщикова О.В., Волинський П.Е.,  Елоян О.І. не проводили ніяких акцій, спрямованих на ознайомлення з товарами виробників Запорізької області та не приймали участь у соціальних акціях. 

В 3-ох ТС діяльність здійснюють власники цих споруд, всі інші передані в оренду.  Документи про встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг були оформлені тільки по 11 тимчасових спорудах, з яких 3 скасовані у зв'язку з анулюванням паспорту прив'язки. Для оформлення режимів роботи всіх інших ТС суб'єкти господарювання до районної адміністрації не звертались.

Рішенням  виконавчого комітету міської ради від  08.06.2016 №296 були скасовані паспорти прив'язки 8-ми ТС,  дія  зазначеного  рішення  призупинена  ухвалою Бердянського міськрайонного суду від 30.06.2016. 

Також,  рішеннями  виконавчого комітету міської ради від  12.05.2017 №254 та 255 були скасовані паспорти прив'язки ще 4-ом ТС, у зв’язку з недотриманням суб’єктами господарювання вимог паспортів прив’язки та не встановленням тимчасових споруд протягом 6 місяців.

Продовжувалась робота з суб’єктами підприємницької діяльності -власниками тимчасових споруд про необхідність оформлення паспортів прив’язки тимчасових споруд  та укладання договорів на право користування місцями для розташування тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності. 

         За півріччя проведено 6 нарад:

        - виїзна нарада з питання благоустрою території об’єктів сфери торгівлі та послуг, розташованих на площі Привокзальній. Запрошено 25 суб’єктів підприємницької діяльності. Обговорено терміни проведення робіт по благоустрою.

        - з керівниками та власниками об'єктів торгівлі, в яких здійснюється реалізація продовольчих товарів, з питання ознайомлення їх з заходами щодо ліквідації та недопущення розповсюдження захворювання африканської чуми на території м. Запоріжжя.

           - виїзна нарада з питання наведення чистоти і порядку на прилеглій території до ринку «Космічний» КП «Запоріжринок» по вул. Європейській, 3. Адміністрації ринку доручено провести заходи по приведенню до належного санітарного стану закріплену територію.

        - з керівниками ринків та торговельного майданчику з питання підготовки об’єктів до роботи в весняно-літній період. Було попереджено про проведення необхідних робіт по приведенню територій ринків до належного санітарно-технічного стану для роботи у  літній період. Особливу увагу необхідно приділити прибиранню під’їзних шляхів, територій прилеглих до ринків, гостьових стоянок, забезпечити наявність урн для сміття біля кожного об’єкту на ринках та дотримуватись Правил благоустрою та правил роботи на ринках.

        - з суб’єктами  господарювання, які надають послуги пересувних атракціонів у районі (7 осіб). Була звернута увага на дотримання правил благоустрою, правил безпеки для відвідувачів. Також розглянуті пропозиції підприємців щодо святкування дня захисту дітей.

        - з представниками ринків  району та Комунарського відділення поліції Дніпровського відділу поліції ГУ Національної поліції в Запорізькій області з питання дотримання Правил благоустрою, санітарного стану ринків і прилеглих територій, дотримання правил протипожежної безпеки та активізації роботи по ліквідації стихійної торгівлі в районі.

        Особлива увага звернута на необхідність покосу трави та прибирання сміття під бордюрами на гостьових стоянках та  на прилеглих територіях, при необхідності скопати зелену зону на територіях прилеглих до ринків. Виконати роботи по приведенню до належного стану фасадів торгових об’єктів та овочевих лотків (фарбування, очищення від рекламних плакатів) та забезпечити  наявність урн для сміття біля кожного об’єкту на ринках, оновлення стендів протипожежної тематики на територіях ринків.

На виконання рішення Запорізької міської ради від 30.03.2017 № 8 «Про затвердження програми боротьби з карантинними рослинами міста Запоріжжя на 2016 – 2025 роки» 17 підприємствам району направлені листи про здійснення робіт по покосу трави на прилеглих територіях.

Керівництвом ринків проводиться робота по розвитку та благоустрою територій: постійно проводяться генеральні прибирання, в зимовий період здійснюється розчищення територій від снігу та криги, в т. ч.  прилеглої до ринків, регулярно вивозиться сміття, проводиться обрізка дерев.

 Крім цього, в І півріччі поточного року  виконано:

        -          ТОВ «Александровський ринок» - відновлено та почищено  ливневі канали для стоку води, після зимового періоду очищено всю територію ринка від щебеню та піску. Покопали клумби та висадили квіти на території ринку. На прилеглій території відремонтовано та пофарбовано лавки, побілено бордюри та дерева.

        -          ТОВ «Торгсервіс» - пофарбували  столи на плодово-овочевому майданчику,  поновили нумерацію торговельних павільйонів, обладнали інформаційний щит, виконали роботи по благоустрою прилеглої території ринку (прибрали кармани, покопали клумби, висадили квіти);

        -          ринок «Космічний» КП «Запоріжринок» - 27 березня проведено суботник -пофарбовано столи та накриті палатки на майданчику для торгівлі сільгосппродукцією з машин, побілено дерева та бордюри з боку вул.Європейської, відремонтовано центральне електропостачання ринку та навіс для торгівлі плодово-овочевою продукцією;

        -          ТОВ «Автомобільний ринок» - виконано поточний ремонт системи водопостачання, благоустрій території (побілено бордюри);

        -          на майданчику «Гурман-Люкс» - поновлена наглядна агітація щодо заборони торгівлі в неустановлених місцях біля центрального входу у ринок, проведені ремонтні роботи сантехнічного обладнання в туалеті та ветеринарній лабораторії, відремонтований дах на 2-му ряду торгівельного майданчика, ,  проведено частково ямковий ремонт асфальтного покриття на території майданчику площею 10 кв.м.

На виконання факсограми міського голови від 08.06.2017 щодо  вжиття заходів з профілактики захворювань на ботулізм та недопущення реалізації ймовірно небезпечної продукції  розпорядженням  голови районної адміністрації від 12.06.2017  № 401р створена тимчасова   комісія  з  перевірки  місць реалізації риби та рибних продуктів на території Комунарського району. До складу комісії увійшли представники Управління Держпродспоживслужби в м. Запоріжжі, районної адміністрації та Комунарського відділення  поліції Дніпровського відділу поліції  ГУ Національної  поліції  в   Запорізькій області.

        12 червня проведено засідання тимчасової комісії  за участі керівників продовольчих ринків та торговельного майданчика. Розглянуто листи Управління Держпродспоживслубжи в м.Запоріжжі від 01.06.2017 №825 щодо вжиття заходів по недопущенню реалізації ймовірно небезпечної рибної продукції та ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України»  від 08.06.2017 №21/1333 про випадок захворювання на ботулізм на території району та намічені відповідні заходи щодо попередження захворювань на ботулізм.

        Комунарському відділенню поліції Дніпровського відділу поліції ГУ Національної поліції в Запорізькій області направлено листа про посилення заходів з  припинення діяльності стихійних ринків та інших невстановлених місць торгівлі рибною продукцією, директорам  ринків про посилення контролю за продажею риби та рибної продукції тільки за наявності документів, які підтверджують якість та безпечність рибної продукції. Також комісія обстежує об'єкти торгівлі та проводить рейди по недопущенню незаконної реалізації риби на стихійних ринках.  

        На виконання факсограми департаменту інфраструктури та благоустрою міської ради від 06.06.2017   підготовлено та надано інформацію по тимчасовим спорудам.  На території району розташовано  44 торговельно-зупинкових комплекси, у складі  яких функціонує 82 тимчасові споруди. На комплексах розміщено близько 100 урн. Всі комплекси знаходяться у задовільному санітарно-технічному стані.

           Згідно з планом заходів щодо  ліквідації та недопущення розповсюдження  захворювання  африканської   чуми   свиней  на     території м. Запоріжжя, затвердженого рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при міській раді (протокол № 1 від 22.02.2017 зі змінами), розпорядженням  голови районної адміністрації від 01.03.2017  № 125р створена тимчасова   комісія  з  перевірки  місць реалізації м'яса та м'ясних продуктів на  території  Комунарського  району.  До складу  комісії    увійшли представники Управління Держпродспоживслужби в м.                                                          Запоріжжі, районної адміністрації, Комунарського відділення  поліції Дніпровського відділу поліції  ГУ Національної  поліції  в   Запорізькій області,                         міської спілки підприємців “Ніка” та управління з питань попередження                                                           надзвичайних ситуацій та цивільного  захисту населення міської ради.        Комісією здійснювалось обстеження об'єктів торгівлі, розташованих у районі. Зі всіма керівниками магазинів проводилась роз'яснювальна робота щодо заходів, передбачених вищезазначеним планом, та перевірялись документи на м'ясо та м'ясні продукти. 

        Надавалась інформація до управління Держпродспоживслужби в м. Запоріжжі, департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва, управлінню з питань попереджень надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради щодо вжитих заходів по запобіганню розповсюдження африканської чуми свиней  на території району.

        Робочою групою здійснено перевірки 132 об’єктів, що реалізують продукцію тваринного походження на предмет наявності супровідних ветеринарних документів та декларацій виробника. Порушень не встановлено.

        З метою недопущення реалізації продуктів тваринного походження в місцях стихійної торгівлі згідно з графіком проводились рейди  спільно з представниками правоохоронних органів та інспекції з благоустрою.

Завершено інвентаризацію дислокацій підприємств торгівлі та сфери послуг, розташованих  на території Комунарського району. Станом на 22.02.2017 функціонує 328 підприємств роздрібної торгівлі, з них магазинів - 316, торговельних павільйонів – 12,  382 об’єкти по наданню послуг населенню, 150 об’єктів ресторанного господарства, з них 16 знаходяться в магазинах, 415 кіосків.

Підготовлено:

         -  30 проектів розпоряджень  голови районної адміністрації про відведення місць для розміщення засобів пересувної мережі,  закріплення та утримання в належному стані території, виділеної  для розміщення  засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг і укладання договору на право користування місцем;

         - 30 договорів на право користування місцем для розташування засобу дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг;

         - 36 договорів на право користування місцем для розташування  тимчасової споруди;

        -  59 документів  про встановлення  режиму роботи  об’єктів  торгівлі та сфери послуг.

        - 5 проектів розпорядженнь голови районної адміністрації про встановлення цілодобового  режиму роботи  об’єктів  торгівлі та  сфери послуг.    

            - 1 проект розпорядження голови районної адміністрації про внесення змін та доповнень до Переліку зон для розміщення пересувної торгівлі;

         - 4 проекти розпорядження про припинення розпорядження про виділення місця для розміщення засобу пересувної мережі.

Проведено 34 сумісні рейди з представниками районного відділення поліції Дніпровського відділу поліції ГУ Національної поліції в Запорізькій області та інспекції з благоустрою міської ради. Обстежені вул. Європейська, Космічна, Водограйна, Чумаченка та Ситова з питання недопущення незаконної торгівлі. Серед торгуючих у невстановлених місцях проводилась роз’яснювальна робота, незаконна торгівля припинялась. Також продовжуються щоденні чергування з метою недопущення незаконної торгівлі по вул.Чумаченка, 34, Ситова, 4-6 та Новокузнецькій,12 -16.

        З метою забезпечення населення віддалених місць району  продуктами харчування та плодоовочевою продукцією   організовано та проведено   2 районних ярмарки на Дослідній станції, в яких прийняли участь 10 суб’єктів підприємницької діяльності. Мешканцям району були представлені плодоовочева продукція та інша сільськогосподарська продукція.    Товарообіг склав 21,6 тис. грн.  

Пріоритетними напрямками діяльності районної адміністрації є створення комфортних умов життя мешканців району, благоустрій району.

У зимовий період підприємствами  району проводились роботи по розчистці та посипці протиожеледною сумішшю вулично-шляхової мережі, тротуарів, зупинок громадського транспорту  та прибудинкових територій.                З приходом весни розпочато роботи з благоустрою. На виконання розпорядження міського голови від 27.02.2017 №63р «Про проведення загальноміських суботників та Дня Довкілля» в районі вживались заходи по приведенню території району в належний санітарний та естетичний вигляд. Активну участь в прибиранні  району взяли підприємства, організації різної форми власності.

Постійно проводиться робота з користувачами ТС (тимчасові споруди), з користувачами засобів пересувної торгівлі, з підприємствами, установами, організаціями та суб’єктами підприємницької діяльності щодо укладання  договорів по утриманню прилеглих територій.

         Протягом півріччя  прийнято 86 заяв на приватизацію  державного житла, 70 заяв - на приватизацію приміщень (кімнат)  в гуртожитку. Видано 145 свідоцтв про право власності на житло. Прийнято  146  розпоряджень щодо  приватизації державного житла та приватизації приміщень (кімнат) в гуртожитках. Видано 38 довідок з питання використання житлового чеку. Підготовлено 120  запитів щодо приватизації житла. У зв’язку з втратою правовстановлюючих документів підготовлено  8 розпоряджень  щодо видачі дублікату свідоцтва про право власності на житло.

           Комісією по встановленню фактичного проживання громадян в гуртожитку було обстежено 65 приміщень (кімнат)  щодо отримання акту про фактичне проживання для подальшої приватизації.       Проконсультовано 15 громадян щодо отримання  ними   ордерів за адресою: Дослідна станція, буд.74(гуртожиток), та в житловому будинку по вул.Космічна, буд.118а.

           За перше півріччя підприємствами організаціями усіх форм власності та житлово-будівельними кооперативами району проведено покіс карантинних рослин, бур'яну  та трави на території загальною площею 78,5 га.

              Відповідно до рішення Запорізької міської ради від 28.11.2012 № 61 «Про присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна та об’єктам незавершеного будівництва в місті Запоріжжі» прийнято 36 розпоряджень щодо присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомості.       

       Відповідно до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 23.11.2011 №505/4 «Про оформлення нового будівництва, реконструкції, перепланування та оформлення права власності на садибні, дачні  та садові будинки (домоволодіння) усіх форм власності на території м. Запоріжжя» прийнятео 1 розпорядження щодо розподілу домоволодінь на самостійні будинки з присвоєнням поштових адрес.

           За перше півріччя створено постійну діючу комісію з питань поводження безхазяйними відходами. Проведено 7 засідань комісії , складено 7 протоколів. Складено 7 актів ліквідації, проведено 7 рейдів. Виявлено 21 несанкціоноване сміттєзвалище, ліквідовано 15 сміттєзвалищ. Всьго вивезено 110 тонн сміття.

     Підготовлено календарний план-графік ремонту внутрішньо квартальних доріг по Комунарському району.

Календарний план-графік ремонту внутрішньоквартальних доріг по Комунарському району 

Адреса об’єкту

Обсяг, м2

Виконано

асфаль-тування,

м2

Вирізано

фрезою,

м2

Надано на про плату, грн.,

Проплачено, грнн.

1

Чумаченко,34,34-а

1300,0

2332,17

-

499399,20

499399,20

2

Чумаченко,25,25-а,25-б

800,0

1201,63

-

251348,40

251348,4

3

Європейська,12,14,16,18

3000,0

1052,47

-

236817,0

236817,0

4

Космічна,118-г

500,0

458,31

-

104104,8

104104,8

5

Космічна,106-а,108-а,108-б

1300,0

509,42

-

95269,0

-

6

Космічна,7

700,0

342,35

-

62824,0

-

7

Європейська,34

700,0

706,95

-

125992,0

-

8

Новокузнецька,18

500,0

-

580,0

-

-

9

Новокузнецька,19,19-а,21,18

2000,0

1029,0

-

233906,40

-

10

Новокузнецька,21

 

906,0

 

203307,60

 

11

Космічна,78-а

465,0

-

830,0

-

-

12

Магара,6-а

600,0

344,37

-

64375,0

-

13

Ситова,5

600,0

907,29

-

164194,0

-

14

О.Говорухи,28-а

800,0

-

-

-

-

 

Всього

12565,0

9791,41

залишок

1563,59

1410,0

 

2144065,2

55,4%

1091666,4

28,2%

 

     За звітній період виконано асфальтування внутрішньо квартальних доріг 8864,58кв.м., що складає 70, 55% від загальної потреби. Проплачено коштів у розмірі 1091666,4 грн., що складає 28,2 %.

          За звітній період  на зупинках громадського транспорту з 9 запланованих  павільйонів очікування встановлено 6 за наступними адресами:

     комплекс «Сахара» по пр.40 річчя Перемоги,

     «Східна» по вул.Космічна(непарна сторона)

     «Культурна» по вул.О.Говорухи(в обох напрямках)

     «Рязанська» та «Школа №88» по вул.Юності.

Роботи зі встановлення ще 3-х павільонів тривають.

     КРБП «Зеленбуд», КП «Титан» та КП «Запоріжремсервіс» виконано покіс зелених зон на території району загальною площею 97.16 га.

          Стосовно питання боротьби з рослинами хімічним методом, по тендеру закладено суму у розмірі 825240, 0 грн. Орієнтована площа обробки складає 23 га. На сьогоднішній день оброблена площа становить 606300 кв.м.

          На виконання доручення міського голови спеціалістами відділу житлово-комунального господарства разом з головним спеціалістом управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та захисту населення Запорізької міської ради постійно проводилось обстеження житлових будинків на території району по перевірці відкритих підвалів горищ. Складаються відповідні акти. Роботи заплановано завершити до кінця листопада.

          За звітній період постійно проводилась робота щодо виявлення на території району відкритих люків. Надіслано листи відповідним міським та комунальним службам( ПАТ «Укртелеком», КП «Водоканал», концерн «Міські теплові мережі» щодо термінового їх закриття .

          За звітній період до КП «Запоріжремсервіс» надана інформація про наявність 684 пнів для подальшого їх видалення на території Комунарського району.   

         Спільно з дільницею по утриманню мостів КП «ЕЛУАШ» здійснено літне обстеження 5 мостових споруд на території району. Недоліки та зауваження оформлено актами для подальшої роботи.

            По об’єкту “Реконструкція парка ім. Гагаріна» на 2017 рік виділені кошти у сумі 2392596.00 грн. Сума укладеного договору на виконання робіт складає 2833194.72 грн.  На теперішній час профінансовано 796449.10 грн., що складає 28% від суми договору.

            В першому півріччі постійно проводилась робота по перевірці спортивних та дитячих майданчиків щодо їх технічного та санітарного стану. На теперішній час за результатами цієї роботи було сформовано перелік і направлено до департаменту комунальної власності та виконавчого комітету  для вирішення питання передачі їх у комунальну власність.

В районній адміністрації Запорізької міської ради по Комунарському району проводиться системна робота, спрямована на забезпечення розгляду звернень громадян відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 23.01.2017 року №7 «Про роботу щодо розгляду звернень громадян у виконавчих органах міської ради у 2015 році» та інших розпорядчих документів.

Протягом І півріччя 2017 року проведено 54 особистих прийоми громадян посадовими особами районної адміністрації, на яких зареєстровано 95звернень від 98 громадян.  Особисто головою районної адміністрації під час 4 прийомів прийнято 13 громадян. Найбільше громадян звернулось до заступника голови районної адміністрації  Позднякова О.О. (під час 26 прийомів – 54 громадянина) та до заступника голови Нікітіної Н.В. (під час 17 прийомів – 20 громадян). За наслідками розгляду громадян на особистих прийомах у посадових осіб районної адміністрації – 5 питань (5,26%) вирішено позитивно, по 90 питанням  (94,74%) надано  роз’яснення по суті вирішення питання згідно звернення.

За звітній період в районній адміністрації зареєстровано 9 запитів щодо публічної інформації з 16 питань. Усі запити були своєчасно розглянуті, запитувачам інформації надано обґрунтовані відповіді по суті. На 6 інформаційних запитів надано повну інформацію, у двох випадках задовільнено частково та на один запит  надано роз’яснення. Терміни розгляду запитів, передбачені законодавством, витримані.

З вищих органів влади до районної адміністрації за І півріччя 2017 року надійшло  186 звернень проти 252 за той же період 2016 року. З Урядової гарячої лінії через виконавчий комітет надійшло 43 звернень, що майже у два рази менше ніж у І півріччі 2016 року /80 звернень/. З Запорізького обласного контактного центру  через виконавчий комітет надійшло 25 звернення, що також менше  ніж у І півріччі 2016 року /34 звернення/. У звітному періоді до районної адміністрації з виконавчого комітету надійшло 24 петиції, які не набрали необхідної кількості голосів. Контрольні звернення надходили з такими резолюціями: «для узагальнення» - 47, «надання інформації головному виконавцю» - 36, «для розгляду по суті» - 103. Направлено за належністю 1 контрольне звернення.

Протягом І півріччя 2017 року  до районної адміністрації всього надійшло 727 звернень від 1261 громадянина, що всього на 1,5% (+11) більше у порівнянні з І півріччям 2016 року (716 звернень). З загальної кількості:

-     621 звернення, що надійшли поштою;

-     11 звернень надіслані до районної адміністрації електронною поштою. Разом письмових звернень - 632;

-     95 звернень, які подано громадянами на особистих прийомах керівників.

За видами звернень, визначених Законом України «Про звернення громадян», як і завжди, домінують заяви (клопотання) – 99,43% (347), скарги  становлять 0,57% (2) усіх звернень.

Кількість повторних звернень у І півріччі 2017 року  становить 2,06% (15 звернень).  У порівнянні з 2016 роком кількість повторних звернень дещо збільшилась (2016 рік – 13 звернень). Аналіз свідчить, що основною причиною повторних звернень залишається незгода заявників з наданими роз’ясненнями щодо порядку вирішення їх проблем, в тому числі і тих питань, що не відносяться до компетенції органів місцевого самоврядування. Значна кількість повторних звернень відноситься до сфери житлового-комунального  господарства (ремонт прибудинкової дороги, дороги до Центральної лікарні району, заборона руху вантажних автомобілів по житловому масиву Дослідна станція, проведення робіт по водозниженню природного русла р. Суха Балка). 

Кількість колективних звернень у І півріччі 2017 року дещо зросла  у порівнянні з І півріччям  2016 року (72 у 2017 проти 58 у 2015 році).

Як і раніше до районної адміністрації за допомогою переважно звертаються найбільш соціально незахищені категорії населення: інваліди та учасники Великої Вітчизняної війни, бойових дій в локальних війнах –0,83 % (6), інваліди І, ІІ, та ІІІ груп – 3,16% (23), ветерани праці -  0,7% (5), члени багатодітних сімей, одинокі матері, матері-героїні –1,79% (13) , учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та особи, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи –0,3% (1),  пенсіонери –9,8% (71), переселенці з тимчасово окупованої території – 0,83% (6). Всього заявників, що потребують соціального захисту та підтримки –17,33% (126) від загальної кількості, що на 28,8 % менше минулорічних показників (у І півріччі  2016 року таких заявників було 177 (24,7%).

За характером основних питань, що порушували громадяни у зверненнях до районної адміністрації, основними були питання, які відносяться  до сфери житлового господарства  - 35,3 % (257) від усіх звернень, що на 9,5% менше ніж у І півріччі 2016 року (284; 39,7%). Основна кількість звернень стосується питань експлуатації приватизованих квартир та приватизації житла – 99 (13,62%), проти 25 (3,49%) у І півріччі 2016 року. Наступну щаблину займають питання укладання договорів продажу, купівлі житла – 50, що складає 6,88%.  Цей показник також дещо зменшився у порівнянні  з І півріччям  2016 року  (58; 8,1%). Не змінилась кількість звернень з питань  зміни умов договору найму житла  - 3,57% (26), у минулорічний період таких звернень було 27 (3,77%). Змінився в бік зменшення показник кількості звернень громадян з питань експлуатації та ремонту житла  - 3,71% (27), для порівняння – у І півріччі 2016 року таких звернень було (8,38%) 60. Зменшилась кількість звернень громадян з питань поліпшення житлових умов, та складає 1,93% (14). У І півріччі 2016 року таких звернень було всього 17 (2,37%). Значно зменшилась кількість звернень громадян з питань індивідуального житла (оформлення права власності на прибудови, присвоєння поштової адреси тощо) – 16 (2,2%), проти 30 (4,19%) у минулорічному періоді. Також спостерігається зменшення кількості звернень з питань плати за житлово-комунальні послуги, оформлення субсидій. У І півріччі 2017 року таких звернень було 1,24% (9), а за той же період 2016 року – 2,8% (20).

Питання, що відносяться до сфери  комунального та дорожнього господарства становлять 29,3% (213) від усіх звернень та, як і завжди, займають другу сходинку по кількості. У порівнянні з І півріччям 2016 року кількість таких питань зросла на 10,36%  (2016 – 26,9% (193). Основними питаннями за звітній період є  питання ремонту доріг  - 13,48% (98) від загальної кількості  звернень, для порівняння у  І півріччі 2016 року таких звернень було 6,29% (45). Районною адміністрацією було проведено аналіз щодо звернень громадян з питання ремонту внутрішньо квартальних доріг району. Всього станом на 15.02.2017 року потребує ремонту 226077,04 кв. м. внутрішньоквартальних доріг та проїздів за 121 адресою. Затверджене міською радою бюджетне фінансування за Програмою розвитку та утримання житлово-комунального господарства м. Запоріжжя на 2017 рік щодо проведення робіт по відновленню асфальтного покриття прибудинкових територій для районної адміністрації визначено у сумі 3949783 грн. За орієнтовними розрахунками цих коштів вистачить на проведення робіт в обсязі 12565 м2, що складає 6% від загальної потреби у ремонті. У зв’язку з неможливістю виконання всього необхідного обсягу робіт через обмеження бюджетного фінансування, районною адміністрацією в 2016-2017 роках при визначенні адрес ремонту враховується розташування об’єкту ремонту біля соціально значимих установ району - лікарень, шкіл та дитячих садків, музичних шкіл та дитячих творчих закладів, установ для людей з особливими потребами та ветеранських організацій. Кількість проблемних питань у сфері санітарного стану, благоустрою прибудинкових територій залишається великою. За звітній період  таких звернень було 50, що складає 6,9%, для порівняння – 2016 рік 12,85%(92 питання). За І півріччя 2017 року надійшло 21(2,89%) звернення з питань опалення, забезпечення паливом. У минулорічному періодів таких звернень було 14 (1,96%).

У І півріччі 2017 року  надійшло три звернення з питань земельних відносин, у той же період 2016 року надійшло одне звернення з цього питання.

У порівнянні з минулорічними показниками на 14,9% зменшилась  кількість звернень  громадян з питань  соціального захисту населення (5,5% (40) у І півріччі 2017 року  проти  6,56% (47). Найбільш гострими проблемами, з якими звертаються мешканці району, залишаються проблеми пільгових категорій громадян, це – питання надання матеріальної допомоги, виплати  та призначення соціальної допомоги  (2,75% (20) від кількості усіх звернень у І півріччі 2017 року проти 1,54% (11) 2016). Питання опікунства над недієздатними (2,48% (18) від кількості усіх звернень у І кварталі  2017 року проти 2,58% (9) у 2016).

Зросла на 42,1%  кількість звернень громадян з питань сім’ї, виховання дітей, молоді, гендерної рівності, фізичної культури та спорту у порівнянні з І півріччям 2016 року  (11,55% (84) у  І півріччі 2017 року  проти 8,24% (59) у 2016 році).

З питань освіти, наукової, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності у І півріччі 2017 року до районної адміністрації не надійшло жодного звернення. За той же період 2016 року таких звернень було 3.

Майже не змінилась  у порівнянні з минулорічними показниками кількість звернень громадян з питань торгівлі і громадського харчування та побутового обслуговування  (9,22% (67) у І півріччі 2017 року   проти  9,08% (65). В своїх зверненнях громадяни порушували питання  незручностей від роботи торгівельних об’єктів, роботи магазинів і кафе в житлових будинках, надання інформації щодо порядку оформлення режиму роботі, або розміщення ТС на  території району та інше.

Всі звернення, що надходять до районної адміністрації, уважно розглядаються. Викладені в них факти ретельно перевіряються та докладаються зусилля до вирішення порушених у зверненнях питань. Листи інвалідів Великої Вітчизняної війни, листи Матерів-героїнь розглядаються головою районної адміністрації особисто.

Загальним відділом районної адміністрації приділяється значна увага  питанню поліпшення виконавчої дисципліни по дотриманню термінів розгляду звернень громадян. Щопонеділка надсилаються плани-графіки дотримання термінів до відділів районної адміністрації з нагадуванням про терміни які спливають на поточному тижні. Систематично надаються консультації посадовим особам районної адміністрації з питань підготовки відповідей на звернення з дотриманням вимог Закону України «Про звернення громадян».

За наслідками розгляду звернень громадян у районній адміністрації  у І півріччі  2017 року 224 звернення (30,78%) вирішено позитивно, надані роз’яснення по суті вирішення питань згідно заяв по 435 (59,83%) питанням,  відмовлено у 13 випадках, 18 звернень направлено до інших установ для розгляду за належністю, 37 питань знаходяться на розгляді.

За звітний період  з загальної кількості звернень розглянуто в термін до 15 днів -  437 звернень (60,12%), до 30 днів  - 252 звернення (14,39%), до 45 днів – 1 звернення (0,14%), решта звернень знаходяться на розгляді.

За зверненнями громадян, що надійшли протягом І півріччя  2017 року головою районної адміністрації прийнято та видано 121 розпорядження.

 Прикладом позитивного вирішення питань, з якими звертаються громадяни є:

-    за зверненням гр. Григор’єва С.В. № Г-0035 /МВК Г-0358-К/ станом на 30.06.2017 КП «Запоріжміськсвітло» відновлено освітлення у підземному переході по вул. М.Ласточкіна, проведено заміну світильників;

- за зверненням гр. Каюда Г.Б. № К-0505 /МВК К-6252-К/ ліквідовано сміттєзвалище біля буд. №30 по вул. Барикадній, територію приведено до належного санітарного стану;

-  за зверненням  гр. Журавльової М.В. № Ж-0513-Ел проведено покіс на прибудинкової території будинку №6 по вул. Олімпійській;

-  за зверненням  гр. Басчасного В.Д. № Б-0520-ЕлП /МВК № ЕлП-0369-Ш/ станом на 01.06.2017 року встановлено дорожній знак 4.2 «Рух праворуч» з вул. Святоволодимирівської на вул. Космічну;

- за зверненням гр. Сьомка Т.О. № С-0594/МВК С-7214-К/ виконано роботи з прибирання тротуарів у парку ім. Гагаріна.

Робота зі зверненнями громадян залишається на постійному контролі в районної адміністрації і спрямовується на забезпечення конституційного права громадян на звернення, на вдосконалення форм та методів цієї роботи.

Станом на 01.01.2017 у відділі організаційної та кадрової роботи знаходилось на контролі виконання 138 документів, які надійшли від вищих органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Протягом І півріччя 2017 року:

взято на контроль – 26 документів;

долучено до контрольних справ – 14 документів;

знято з контролю – 31 документ;

відправлено – 654 інформації на виконання  цих довгострокових контрольних документів.

Надання інформації на виконання контрольних документів було здійснено без порушення терміну виконання.

Станом на 01.07.2017 у відділі організаційної та кадрової роботи знаходиться на контролі виконання 133 документів, які надійшли від вищих органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Проаналізовано роботу з документами в районній адміністрації. За  1 півріччя 2017 року опрацьовано 3336 документів. Головою районної адміністрації видано 564 розпорядження.


 


 Яндекс.Метрика
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet