Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206Звіти про роботу районної адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району

Звіт про роботу
районної адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району
(станом на 01.07.2017)
  

Дніпровський район розташований на головній воднотранспортній магістралі – р. Дніпро і є одним з найбільших та впливовіших районів міста Запоріжжя. Багато років район посідає провідне місце і є візитівкою міста та його обличчям. Згідно з Положенням про районну адміністрацію Запорізької міської ради по Дніпровському району на районну адміністрацію покладена відповідальність за комплексний соціально-економічний розвиток району і реалізацію політики міської ради у визначених законодавством сферах управління.

Економіко-визначальні підприємства району, на сучасному етапі, в значній мірі зберігають свій виробничий, технічний та інтелектуальний потенціал.

З метою організації та проведення процедур закупівель за державні кошти на засадах колегіальності та неупередженості створено тендерний комітет районної адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району. Впродовж І півріччя 2017 року проведено 73 засідання тендерного комітету, що на 84% більше показників відповідного періоду 2016 року. За результатами переговорної процедури було укладено договори закупівлі послуг з постачання теплової енергії з Концерном «Міські теплові мережі», електричної енергії з ПАТ «Запоріжжяобленерго», Харківським національним автомобільно-дорожнім університетом, КП «ЕЛУАШ», ТОВ «ЛАДА-ЛТД», ТОВ «БРЕВЕРС».

З метою збереження позитивних зрушень у сфері оплати праці районна адміністрація Запорізької міської ради по Дніпровському району сприяє розвитку та поглибленню соціального діалогу між владою, роботодавцями і профспілками. Актуальним напрямком цієї роботи є консолідація зусиль щодо прийняття узгоджених рішень для забезпечення збереження економічного потенціалу району, підвищення рівня доходів працюючих та, в цілому, рівня життя населення, зокрема, шляхом ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати.

Станом на 01.07.2017 проведено 6 засідань районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На них запрошено керівників підприємств району, які звітували щодо ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати, заборгованості перед бюджетом, Пенсійним фондом України тощо. Комісією визначені шляхи вирішення існуючих проблем.

Позитивним результатом роботи комісії є стабілізація стану виплати заробітної плати на підприємствах Дніпровського району. Завдяки плідній роботі районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, станом на 01.07.2017 ліквідовано заборгованість із виплати заробітної плати на 5 підприємствах, установах Дніпровського району на загальну суму 1440,7,0 тис. грн. Заборгованість із виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери у Дніпровському районі відсутня.

З метою формування сприятливого для життєдіяльності людини середовища, в умовах якого забезпечуються захист довкілля, епідемічне благополуччя мешканців району, районна адміністрація проводить системну роботу щодо утримання території Дніпровського району в належному санітарному стані.

Впродовж І півріччя 2017 року ліквідовано декілька несанкціонованих звалищ та вивезено 1070,2 м3 тонн сміття.

Проведено значний обсяг робіт з ремонту доріг та тротуарів. Виконано поточний дрібний ремонт дорожнього покриття вул. Братської, вул. Героїв 37-го батальйону, вул. Гребельної, вул. Дніпровське шосе, вул. Істоміна,       вул. Михайлова, вул. Рельєфної, вул. Розенталь, вул. Сергія Синенка, вул. Сортувальної, вул. Тиражної, вул. Піщаної. Роботи виконано на загальній площі понад 3764,09 м2.

Проведено роботи з ремонту внутрішньо-квартальних проїздів загальною площею 12849,25 м2.

Виконано поточний ремонт тротуарів по пр. Металургів та пр. Соборному.

Виконано роботи з очищення від наносного бруду дорожнього покриття вулиць Бородінської, Богдана Хмельницького, Братської, Гребельної, Дніпровське шосе, Кияшка, Сергія Синенка, Таганської та Щасливої, бульвару Вінтера, проспектів Соборного та Металургів, зупинок міського транспорту та проїзду по греблі, дороги від пр. Соборного до мосту Преображенського.

З метою реалізації міської програми з розвитку інфраструктури та благоустрою, підвищення рівня безпеки життєзабезпечення району триває відновлення освітлення на вулицях району. Введено в експлуатацію зовнішнє освітлення по вул. Ладозькій, 12; вул. Вавилова, 6, 8, 10, 12; вул. Вишневського, 18, 20, 20а, 22, 22а, 24, 26, 28, 30; вул. Трегубова, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39. Вчасно і в повному обсязі здійснюється заміна ламп зовнішнього освітлення на вулицях Дніпровського району.

Послідовними і системними є роботи з обрізки та знесення аварійних дерев. Так, упродовж І півріччя 2017 року обрізано 2962 дерев, сформовано крону 1297 дерев, знесено – 60 дерев.

Тривають роботи з озеленення вулиць району. Впродовж звітного періоду в парках і скверах району висаджено185 дерев та 215 чагарників, 4793 одиниці квітів.

Значна увага приділяється знищенню карантинної рослинності та покосу трави. Впродовж звітного періоду проведено покіс трави та карантинної рослинності на загальній площі 88,5 га.

За останні роки в Дніпровському районі відбулись позитивні зміни у розвитку торговельної мережі. Пріоритетним вектором у вирішенні нагальних питань галузі є подальший розвиток підприємств вітчизняних товаровиробників, торговельних центрів, супер- та гіпермаркетів, розвиток об’єктів ресторанного господарства загальнодоступної мережі, заснованих на традиціях і рецептурах української національної кухні, забезпечення належного рівня торговельного та побутового обслуговування.

З метою розширення і вдосконалення мережі підприємств торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі і контролю за належною організацією обслуговування населення Дніпровського району створена і діє комісія по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування районної адміністрації. Впродовж звітного періоду 2017 року проведено 16 засідань комісії, на яких розглянуто 91 питання. Серед них укладання договорів щодо розміщення на території об’єктів благоустрою засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та об’єктів з надання послуг поза приміщеннями, встановлення режиму роботи стаціонарних об’єктів торгівлі та сфери послуг тощо. За результатами роботи комісії підготовлено 14 письмових відповідей.

Укладаються договори на право тимчасового користування місцем для розташування тимчасової споруди (46), продовжуються терміни дії укладених договорів (5). З власниками пересувної торговельної мережі укладаються договори на право тимчасового користування місцем для розташування засобу пересувної мережі та сфери послуг (46).

З метою обстеження території Дніпровського району щодо дотримання суб’єктами господарювання Правил благоустрою території міста Запоріжжя та порядку відведення місць для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі впродовж І півріччя 2017 року проведено 103 перевірки, обстежено 1660 об’єктів.

Значна увага приділяється питанню з ліквідації торгівлі у невстановлених місцях. Остаточне його вирішення, в свою чергу, сприятиме поліпшенню санітарного стану території району, значному зниженню ризику епідемічних захворювань, а також збільшенню обсягів надходжень коштів від ринкового збору до бюджету. Саме цій роботі з боку районної адміністрації приділяється значна увага. Впродовж січня-червня 2017 року фахівцями районної адміністрації спільно з представниками Дніпровського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області та Інспекції з благоустрою Запорізької міської ради проведено 109 рейдів щодо ліквідації стихійної торгівлі, що в 3,5 разів більше, ніж за відповідний період минулого року. На порушників складено 58 протоколів про адміністративні правопорушення, що 56% менше, ніж у попередньому році. На «гарячу» лінію впродовж І півріччя 2017 року надійшло 1 звернення щодо наявності несанкціонованої торгівлі на території Дніпровського району.

Районна адміністрація Запорізької міської ради по Дніпровському району успішно реалізує державну політику у сфері соціальної допомоги та підтримки незахищених верств населення. Майже 30 тис. мешканців району віднесено сьогодні до пільгових категорій, які є соціальнонезахищеними.

Соціальна складова видатків місцевого бюджету, є визначальною, тобто 95 % видатків мають соціальну спрямованість:

- соціальний захист;

- освіта;

- охорона здоров’я.

Управління праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Дніпровському району обслуговує понад 52 тис. пенсіонерів, які отримують різні види компенсаційних виплат. Серед них 307 інвалідів Великої Вітчизняної війни, 1264 учасники бойових дій, понад 1,1 тис. інвалідів усіх груп і категорій.

Станом на 01.07.2017 на різні види соціальних виплат направлено понад 113419,17 тис. грн. З них за рахунок державного бюджету – 10167,74 тис. грн., за рахунок місцевого бюджету –5792,37 тис. грн., за рахунок субвенцій – 119223,061 тис. грн.

Упродовж звітного періоду від 131 пенсіонера прийнято заяви щодо постанови на облік для санаторно-курортного лікування, 113 осіб отримали путівки.

Як компенсацію за бензин і транспортне обслуговування 131 інваліду Великої Вітчизняної війни виплачено понад 22,2360 тис.грн. 34 особи забезпечено технічними та іншими засобами реабілітації, 327 – направлено на протезування в ортопедичні майстерні.

34 інвалідам, які знаходяться на програмному гемодіалізі, виплачено матеріальної допомоги на суму 21,199 тис. грн.

Громадянам, що постраждали внаслідок ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, здійснено компенсаційні виплати у розмірі 730,279 тис. грн.

Особлива увага приділяється піклуванню про сім’ї з дітьми. Так, за рахунок субвенцій упродовж січня-червня 2017 року їм виплачено понад 49234,011тис. грн. 29 дітей з особливими потребами направлено до реабілітаційних центрів для проходження курсу лікування та відновлення. Трьох дітей направлено до обласного центру професійної реабілітації інвалідів.

Впродовж І півріччя 2017 року спеціалістами управління праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Дніпровському району розраховано 11514 субсидій, перерозраховано - 92535. Загальна сума пільг та субсидій для відшкодування витрат за житлово-комунальні послуги та на придбання твердого палива і скрапленого газу, яка отримана населенням району, становить понад 135183,171 тис. грн. Відповідно до міської програми «З теплом до людей» мешканцям Дніпровського району здійснено 1876, 792 грн. компенсаційних виплат.

У зв’язку з вимушеним переселенням жителів з території Автономної Республіки Крим, м. Севастополь, Донецької та Луганської областей районною адміністрацією Запорізької міської ради по Дніпровському району реалізовано низку заходів з розміщення та надання їм всебічної допомоги.

Триває робота з інформування мешканців району щодо співпраці з вимушеними переселенцями, які потребують допомоги. Впродовж січня-червня 2017 року виплачено щомісячну адресну допомогу особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, на загальну суму понад 4859,035 тис. грн.

Триває оформлення документів та виплата матеріальної допомоги звільненим з військової служби. Так, станом на 01.07.2017 18 особами отримано 34849,44 тис. грн.

У Дніпровському районі роботу з дітьми та молоддю здійснюють три підрозділи: територіальний відділ освіти Дніпровського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, відділ по Дніпровському району служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради і сектор по культурі та спорту районної адміністрації.

У районі збережена і діє розвинута мережа освітніх закладів. В системі дошкільної освіти функціонує 21 дошкільний навчальний заклад, де виховується 4740 малюків. З вересня 2016 року мережу дошкільних навчальних закладів Дніпровського району збільшено на 6 вікових груп.

Мережа закладів освіти району складається із 21 загальноосвітнього навчального закладу комунальної власності та 2 приватних, у яких навчаються 11773 учні та 191 учень відповідно.

Загальноосвітні та спеціалізовані школи Дніпровського району забезпечують надання учням середньої освіти на рівні вимог Закону України «Про освіту». Система освіти району має позитивну тенденцію розвитку і оновлення.

З метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу в освітніх закладах Дніпровського району проведено районний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

З метою виявлення і підтримки творчості у праці вчителів, підвищення їх професійної майстерності проведено районний етап конкурсу «Учитель року», у якому взяло участь 11 вчителів початкових класів.

З метою захисту прав і законних інтересів дітей упродовж січня-червня 2017 року відділом по Дніпровському району служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради проведено 13 засідань комісії з питань захисту прав дитини, на яких розглянуто 286 питань. Серед них: надання статусу дітям, встановлення опіки, влаштування до державних навчальних закладів, позбавлення батьківських прав громадян відносно дітей, відчуження житла дітей, збереження права користування житлом, усунення перешкод у спілкуванні одного з батьків з дитиною, призначення опікунів, піклувальників неповнолітнім тощо.

Питання виховання молоді, організації дозвілля, відродження духовної культури є одними з пріоритетних у роботі районної адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району. Працівники районної адміністрації приділяють значну увагу організації масових заходів для молоді, які є джерелом виховання патріотизму, прищеплення любові до України, збереження її традицій, розвитку творчих здібностей та вподобань.  

Так, з метою формування у молоді громадянської позиції і відповідальності проведено низку заходів. З нагоди 31 роковин аварії на Чорнобильській АЕС, в квітні 2017 року проведено заходи пам’яті перед подвигом героїв, які захистили країну від ядерного лиха .

З нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні організовано та проведено мітинг-реквієм на меморіалі «Скорботна мати» із залученням учнівської та студентської молоді. Також представники учнівської та студентської молоді взяли участь у покладанні квітів до меморіалу «Скорботна мати» з нагоди Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

В червні 2017 року відбулось урочисте привітання головою районної адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району Онодою К.К. учасників бойових дій, які безпосередньо брали участь в АТО, відстоюючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність країни.

Важливе місце відведено у роботі районної адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району розширенню правової освіти населення, підтриманню правопорядку на території району, боротьбі зі злочинністю і антигромадськими проявами, дотриманню працівниками районної адміністрації вимог нормативно-правових актів і законів України.

Впродовж І півріччя 2017 року проведено 23 засідання адміністративної комісії, під час яких розглянуто 69 адміністративних справ. За вчинення адміністративних правопорушень на 44 особи накладено стягнення у вигляді штрафу на загальну суму 23,834 тис. грн.

Традиційним вже стало щомісячне проведення консультативно-правових зустрічей для мешканців району. Насиченими, інформативними і актуальними ці зустрічі є завдяки участі в них, окрім працівників районної адміністрації, представників Запорізької місцевої прокуратури № 3, управління юстиції, управління Пенсійного фонду України в Дніпровському районі, відділення у Дніпровському районі м. Запоріжжя Запорізької ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області тощо. Оскільки найчастіше за консультаціями звертаються соціальнонезахищені верстви населення, зокрема, пенсіонери, вони мають можливість отримувати консультації кількох спеціалістів-фахівців різних галузей одночасно та отримувати якісну допомогу у вирішенні правових питань. Впродовж І півріччя 2017 року проведено 6 консультативно-правових зустрічей, під час яких отримали консультації 7 мешканців району.

З метою вироблення колективної думки, обговорення та вирішення нагальних проблем життєдіяльності району, визначення пріоритетних напрямків подальшого розвитку в районній адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району проводяться засідання колегії районної адміністрації. Колегією районної адміністрації (до складу якої крім заступників голови районної адміністрації входять і керівники провідних підприємств і установ, громадських організацій району) впродовж звітного періоду проведено 2 засідання, під час яких обговорено питання щодо підсумків роботи зі зверненнями громадян впродовж 2016 року та про розвиток і оптимізацію торговельної пересувної дрібнороздрібної мережі в Дніпровському районі.

За результатами проведених засідань колегії районної адміністрації видано відповідні розпорядження голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району.

Вже традиційною стала спільна робота керівництва районної адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району з депутатами різних рівнів. Їх метою є ефективна співпраця щодо раціонального використання коштів депутатського фонду на задоволення житлово-комунальних та соціальних потреб мешканців Дніпровського району.

Впродовж січня-червня 2017 року проведено нараду з депутатами Запорізької міської ради. На нараді обговорювались питання щодо співпраці депутатів Запорізької міської ради з районною адміністрацією щодо надання допомоги у підтриманні території Дніпровського району у належному санітарному стані (проведення суботників), залучення депутатів Запорізької міської ради до благоустрою території району підготовки пропозицій з ремонту доріг (тротуарів тощо) впродовж 2017 року.

Станом на 01.07.2017 головою районної адміністрації проведено 3 зустрічі з керівниками навчально-виховних закладів району, представниками громадських організацій тощо.

З метою інформування населення міста Запоріжжя щодо роботи районної адміністрації в газетах «Запорозька Січ», «Миг», «Индустриальное Запорожье» та на веб-сайті виконавчого комітету Запорізької міської ради опубліковано 9 статей та 21 щотижневе повідомлення про проблемні питання і стан справ з вирішення нагальних потреб мешканців Дніпровського району.

З метою інформування населення щодо роботи районної адміністрації, подій, які відбуваються в районі та місті, перспектив розвитку Дніпровського району з початку року на сайті районної адміністрації та на офіційній сторінці у Facebook розміщено 49 відповідних інформаційних матеріалів. Інформація постійно оновлюється.

З метою інформування населення Дніпровського району щодо суспільно-політичної ситуації у державі й у м. Запоріжжі, формування громадської думки у Дніпровському районі проводяться Єдині дні інформування. Впродовж І півріччя 2017 року були обговорені питання історичного та громадського спрямування, серед яких події героїчної оборони Дебальцевого, набуття чинності угоди про безвізовий режим між Україною та ЄС тощо. Загалом в обговореннях взяло участь 1063 особи.

На виконання доручення міського голови спеціалістами відділу організаційної та кадрової роботи вжито заходів щодо підготовки та проведення 15.02.2017 громадських слухань з питання: «Скасування рішення Запорізької міської ради від 28.09.2016 № 60 «Про упорядкування питань щодо встановлення будинкових (загальнобудинкових) вузлів обліку природного газу, упорядкування питань встановлення вузлів обліку природного газу в місті Запоріжжя та взаємовідносин ПАТ «Запоріжгаз». За результатами громадських слухань підготовлено і направлено до управління з питань внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради відповідний протокол.

У районній адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району проведено роботу зі збору пропозицій щодо подальшого розпорядження бронзовою скульптурою В.І.Леніна та скульптурами сталевара, колгоспниці, електрика, інженера-будівельника, з урахуванням обмежень, передбачених  Законом  України  «Про  засудження  комуністичного  та  націо-

нал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Пропозиції та зауваження з цього питання узагальнені і надіслані до управління внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради.

Однією з умов успішної діяльності органів місцевого самоврядування є їх зв'язок з територіальною громадою, врахування думки мешканців району при прийнятті рішень, що мають громадське значення. Станом на 01.07.2017 на території Дніпровського району створено та діє 40 органів самоорганізації населення, у тому числі 28 квартальних комітетів, 3 вуличних та 9 будинкових комітетів.

З метою надання керівникам органів самоорганізації населення необхідної інформаційно-методичної допомоги працівниками відділу організаційної та кадрової роботи районної адміністрації проводиться низка заходів. Це і наради, і семінари, і індивідуальні консультації голів органів самоорганізації населення.

Впродовж січня-червня 2017 року проведено 7 семінарів, на яких обговорювались питання щодо порядку надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, щодо функцій та повноважень департаменту надання адміністративних послуг Запорізької міської ради та дотримання Правил благоустрою міста Запоріжжя, проведення суботників, про зміни щодо порядку призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, щодо дотримання правил пожежної безпеки в літній період тощо.

З метою реалізації Закону України «Про органи самоорганізації населення» і подальшого створення нових органів самоорганізації населення на території Дніпровського району спеціалісти відділу організаційної та кадрової роботи надають мешканцям необхідну методичну допомогу з цих питань.

В лютому 2017 року надано організаційну і правову допомогу мешканцям будинку 216 по пр. Соборному щодо легалізації будинкового комітету шляхом повідомлення. І, як наслідок, рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 28.04.2017 №247 «Про легалізацію шляхом повідомлення про заснування будинкового комітету по пр. Соборному, 216» легалізовано будинковий комітет по пр. Соборному, 216.

За сприяння фахівців відділу організаційної та кадрової роботи районної адміністрації в червні 2017 року проведено конференцію мешканців кварталу №44 щодо обрання складу квартального комітету. За результатами виборів необхідний пакет документів направлено до виконавчого комітету Запорізької міської ради для подальшого розгляду й прийняття відповідного рішення.

Щомісяця, за окремим планом, з працівниками районної адміністрації проводились апаратні навчання. Впродовж звітного періоду, з метою підвищення професійного рівня, проведено 7 апаратних навчань, на яких розглянуто низку питань щодо порядку проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами місцевого самоврядування покладених на них обов’язків та завдань, нормативно-правового регулювання подання е-декларації та про механізм і процедуру її подання посадовими особами, щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю, про основні засади Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», щодо організації роботи зі зверненнями громадян та інформаційними запитами в органах місцевого самоврядування тощо.

З метою підвищення професійного рівня впродовж І півріччя 2017 року 2 посадові особи районної адміністрації пройшла навчання за програмою тематичного постійнодіючого семінару «Чинне законодавство України: новації, зміни та практика застосування» для працівників юридичних служб органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, 1 – за програмою семінара-тренінга «Формування медіаграмотності публічних службовців в умовах розвитку громадянського суспільства», 2 особи відвідали тематичні короткострокові семінари з актуальних питань забезпечення дієвого контролю в органах виконавчої влади для керівників структурних підрозділів, які здійснюють безпосередній контроль за виконанням документів та за темою «Актуальні питання застосування сучасних інформаційних технологій в діяльності органів публічної влади».

З метою гідного відзначення досягнень представників трудових колективів підприємств, організацій та установ району районною адміністрацією Запорізької міської ради по Дніпровському району своєчасно проводиться робота з підготовки відповідних документів щодо їх нагородження.

Станом на 01.07.2017 підготовлено 10 розпоряджень голови районної адміністрації щодо нагородження Почесною грамотою 65 осіб і 14 розпоряджень голови районної адміністрації про оголошення Подяки 63 особам.

Робота районної адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району щодо розгляду звернень громадян та вирішення порушених у них питань впродовж звітного періоду здійснювалась згідно з вимогами Законів України «Про звернення громадян» та «Про доступ до публічної інформації». Особистий прийом громадян керівниками районної адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району проводився згідно з графіком. Впродовж січня-червня 2017 року на особистих прийомах у керівників районної адміністрації побувало 136 осіб. Особисто головою прийнято 38 громадян, зареєстровано 32 звернення.

Упродовж І півріччя 2017 року до районної адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району надійшло 748 звернень, серед них 571 – письмове, 80 надісланих електронною поштою, 75 – зареєстрованих під час особистих прийомів і 118 колективних.

167 звернень надіслано виконавчим комітетом Запорізької міської ради для розгляду згідно з повноваженнями, 22 – з Урядової гарячої лінії та 31 із Запорізького обласного контактного центру.

Аналіз тематики звернень громадян, що надійшли до районної адміністрації показує, що питома вага заяв припадає на розгляд питань комунального господарства, благоустрою, санітарного стану території району (38,5%), житлового господарства (28,5%), з соціальних питань і питань сім’ї та молоді, укладення правочинів за участю неповнолітніх дітей (18,2%), з питань економічної політики та підприємництва (3,5%).

Значна кількість звернень надійшла від найменш соціальнозахищених категорій населення: 0,9% серед них складають звернення інвалідів та учасників Великої Вітчизняної війни, інвалідів бойових дій та прирівняних до них осіб, 2,5% - «дітей війни», 1,6% – ветеранів праці, 4,8% - інвалідів загального захворювання, 4,8% звернень надійшли від непрацюючих громадян, 22% – від пенсіонерів, 1,7% від багатодітних та одиноких матерів.

За результатами розгляду звернень громадян позитивно вирішено 299 порушених питань, що складає 40% від загальної кількості звернень. На 368 (49,2%) – надано роз’яснювальні відповіді, 11 направлено за належністю, триває розгляд або залишені на додатковому контролі 64 звернення.

Районною адміністрацією Запорізької міської ради по Дніпровському району станом на 01.07.2017 одержано 271 розпорядчий документ від вищих органів виконавчої влади. Серед них:

- 30 розпоряджень голови Запорізької обласної державної адміністрації (14 з них поставлено на контроль);

- 96 рішень Запорізької міської ради;

- 64 рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради (3 – поставлено на контроль);

- 81 розпорядження міського голови (7 з них поставлено на контроль).

Впродовж звітного періоду порушень встановлених термінів виконання контрольних документів не виявлено.

Таким чином, діючи відповідно до вимог Закону України «Про місцеве самоврядування», районна адміністрація Запорізької міської ради по Дніпровському району об’єднує зусилля підприємств, організацій, установ району усіх форм власності для успішної реалізації питань соціально-економічного та культурного розвитку Дніпровського району м. Запоріжжя, забезпечення сприятливих умов для життя, праці і відпочинку його громадян.


 Яндекс.Метрика
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet