Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206
ОГОЛОШЕННЯ

до відома споживачів теплової енергії Дніпровського району

м. Запоріжжя

                У  зв’язку з проведенням  II етапу випробувань  теплових мереж  на міцність та щільність по філії Концерну  „Міські теплові мережі” Дніпровського району  тимчасово буде  припинено   постачання гарячої води споживачам.

                Гідравлічні випробування будуть проводитися:

                1. Котельня по вул. Товариська,47 з 29.08.16р. по 31.08.16р. Котельня  здійснює постачання теплової енергії для споживачів Бородинського мкр-на.

                2. Котельня по вул. Хакаська,4 з з 29.08.16р. по 31.08.16р. Котельня  здійснює постачання теплової енергії для споживачів Осіпенківського мкр-на..

 

                Усім споживачам теплової енергії  Дніпровського району, щоб уникнути ушкоджень внутрішніх  систем опалення, необхідно до початку випробувань виконати надійне відключення водонагрівальних установок,  систем опалення будинків з установкою на перших (з боку теплової мережі) засувках перед тепловими вузлами (елеваторними, безелеваторними, теплообмінниками) металевих заглушок на подавальних і зворотніх трубопроводах. Заглушки не знімати без узгодження з підприємством теплових мереж. Буде проводитися  перевірка на предмет встановлення заглушок зі складанням актів.

            У випадку невиконання даного припису,  відповідно до діючого  законодавства України, ФК «МТМ» Дніпровського району не несе відповідальність за ушкодження внутрішніх систем опалення споживача.

                Відновлення гарячого водопостачання може відбутися раніше вказаного строку. Будьте уважними - не залишайте крани відкритими!

                Приносимо вибачення за заподіяні незручності.

                Телефон для довідок:  224-78-76

                                                   Адміністрація філії Концерну «Міські теплові мережі» Дніпровського району.


 Яндекс.Метрика
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet