Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206
До уваги суб’єктів підприємництва!

 

11-13 жовтня 2016 року у виставковому залі «Козак-Палац» відбудеться ІІІ міжрегіональна універсальна виставка «Малий та середній бізнес-2016. Біржа субконтрактингу та аутсорсингу», головною метою якої єстворення умов для взаємодії малого, середнього та великого бізнесу, презентації інфраструктурних проектів, представлення потенціалу та можливостей малого і середнього підприємництва.
Програмоюфінансування деяких заходів щодо сприяння розвитку малого та середнього підприємництва у місті Запоріжжі на 2016 рік, затвердженою рішенням міської ради від 27.04.2016 №25, передбачено відшкодування участі місцевих виробників у даному заході.
Міська влада сплачує за оренду виставкової площі та надає можливість 20 місцевим товаровиробникам на конкурсних засадахбезкоштовно взяти участь у виставкових заходах, що відбуваються у рамках заходу.
Запрошуємо товаровиробників міста взяти участь у ярмарку.
Демонструйте можливості, знаходьте партнерів!
 
Для ознайомлення з умовами участі у конкурсі та подання заявки необхідно звернутися до відділу розвитку підприємництва та моніторингу споживчого ринку департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва міської ради за тел.283-54-12.
 

 Яндекс.Метрика
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet