Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Молодіжна політика

У період з 23 по 29 жовтня 2014 року в м. Чижоу (Китай) відбувся VI-й Чемпіонат Світу з традиційного ушу.

В змаганнях приймало участь понад 1000 спортсменів з 45 країн світу. До складу національної збірної команди України з ушу увійшли троє спортсменів із Запоріжжя – вихованців ДЮСШ № 10. Запорізькі спортсмени знову показали чемпіонські результати:

Дербеньова Ганна, майстер спорту з ушу – 1золота і 1 срібна медаль;

Кондратьєва Тетяна, майстер спорту з ушу – 1 золота і 1 срібна медаль;

Хромов Микита, кандидат в майстри спорту з ушу – бронзова медаль.

Нагадаємо, що у травні 2014 року на Чемпіонаті Європи Тетяна стала триразовою чемпіонкою Європи, а Ганна – завоювала дві золоті нагороди.

Підготовкою спортсменів до змагань займались тренери-викладачі:

Мороз Максим Олександрович;

Храмова Наталія Олександрівна;

Пестов Володимир Анатолійович.

 

Материальная поддержка одаренной молодежи

На сегодняшний день управлением социальной защиты населения Запорожского городского совета начата выплата материальной поддержки одаренной молодежи за второе полугодие 2014 года.

Во втором полугодии текущего года 312 студентов высших учебных заведений ІІІ-ІV уровней аккредитации, 35 студентов колледжей, 101 учащийся профессионально-учебных заведений города Запорожья, 30 воспитанников детско-юношеских спортивных школ города Запорожья и 20 учащихся школ эстетического воспитания получат материальную помощь от городского совета за высокие успехи в учебе, достижения в научной десятельности, спорте, в области культуры и искусства.

Участие в программе материальной поддержки одаренной молодежи дает возможность студентам и учащимся правильно оценивать свои силы и способности, повышает авторитет в коллективе, способствует развитию внутренних резервов, создает условия для самовоспитания.30 вересня – День усиновлення

30 вересня, в день християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, імена яких символізують найкращі людські почуття та моральні чесноти, відзначається День усиновлення в Україні. Усиновлення визнане пріоритетною формою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

В день, коли на світ з’являється малюк, щасливі батьки сяють посмішками. У них нові незвичні ролі – мама, тато… Вони відчувають себе іншими людьми – відповідальнішими, дорослішими, досвідченішими. Батьківство – це велике щастя і разом з тим велика жертовність. Це безмежне розуміння та бажання принести дитині трепетну мить радості. Це горе, поділене на кожного члена родини, та щастя, помножене на всіх.

Але є батьки, які стають мамами і татами не в момент народження малюка, а тоді, коли цей малюк трішечки підріс, набув свого життєвого досвіду, навіть, втратив надію в те, що на світі є добрі та люблячі дорослі, які прийшли до батьківства шляхом усиновлення. Усиновлення – особлива дорога батьківства. Благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами і обов’язково надбаннями і дитини, і дорослих.

Все більше і більше українських сімей відкривають свої серця і двері домівок для дітей, які потребують допомоги, розуміння і підтримки з боку дорослих. Тому День усиновлення став святом здійснення мрій, другим днем народження багатьох дітей та сімей.

На обліку в службі (управлінні) у справах дітей Запорізької міської ради перебуває 1120 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, з них:
під опікою громадян - 857 дітей,
в прийомних сім`ях, дитячих будинках сімейного типу - 98 дітей,
тимчасово в сім`х родичів до встановлення опіки - 7 дітей,
в державних закладах - 158 дітей.

З початку року до сімейних форм виховання влаштовано 124 дитини:
під опіку 81 дитину,
в прийомні сім`ї міста та області - 17 дітей,
усиновлено - 26 дітей.

В місті створено і функціонують 14 прийомних сімей, в яких влаштовано 29 дітей.

Дорогі усиновлювачі, опікуни та піклуальники, прийомні батьки!

Щиро вітаємо Вас з святом. Хай у Ваших домівках завжди панують спокій і затишок, нехай Ваше життя буде безхмарним та заможним. Пам’ятайте, що посаджені зерна добра й любові в дитячих душах обов’язково проростуть пишним цвітом! Хай в Україні будуть лише щасливі діти!

Тим, у кого тільки-но народжується бажання допомогти знедоленій дитині, хочеться побажати, щоб при зустрічі з нею Ви не зупиняли себе, не стримували поштовх притулити її до себе, погладити по голівці, взяти за руку. Загляньте в її сумні очі. Впізнаєте? Це Ваша дитина! Вона чекала на Вас від самого народження. Вона буде поруч, коли Ви будете робити свої перші кроки як тато і мама. Вона буде любити Вас. Вона буде пробачати Вам помилки, так як Ви будете пробачати їй дитячу неслухняність. І Ви будете справжньою дружною родиною, тому що в основі Ваших відносин лежатиме тільки любов. Нехай прийняте Вами рішення про прийняття дитини в родину стане одним із найкращих рішень у Вашому житті.

Материальная поддержка одаренной молодежи

Одно из заданий Городской комплексной програмы социальной защиты населения города Запорожья - материальная поддержка одаренной молодежи.

В 2014 году программой охвачено 498 человек: из них - 312 студентов высших учебных заведений ІІІ-ІV уровней акредитации, 35 студентов коледжей, 101 учащихся профессионально-учебных заведений города Запорожья, 30 воспитанников детско-юношеских спортивных школ города Запорожья. Впервые в програму включено 20 учащихся школ эстетического воспитания. Выплата материальной помощи осуществляется два раза в год.

В 2014 году увеличено количество молодых ученых – получателей материальной поддержки и значительно увеличен размер этой помощи. Выплата осуществляется один раз в год.

Среди получателей материальной поддержки в этом году - молодой ученый из Класического приватного университета, кандидат экономических наук, Кучерова Анна Юрьевна, которая занимается вопросами развития финансовой грамотности и налогообложения населения. Кучерова А.Ю. является создателем авторской модели развития сознательности населения в области налоговых отношений. Ученики Кучеровой А.Ю. занимают высокие рейтинговые места на всеукраинских чемпионатах по торговле ценными бумагами - «Биржевая универсиада». Материальная поддержка позволит молодому ученому проводить научные исследования на более высоком уровне для получения новых качественных результатов.

На сегодняшний день управлением социальной защиты населения Запорожского городского совета осуществляется выплата материальной поддержки за первое полугодие 2014 год.

«Телефон Довіри» (міський номер 15-84) – Служба екстреної психологічної допомоги центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, яка працює в нашому місті майже 16 років. Телефонні консультанти Служби надають безкоштовні психологічні, інформаційні консультації тим, хто потребує допомоги, перебуваючи у кризі або переживає будь-які складні життєві ситуації та не в змозі самостійно їх подолати. За консультацією можуть звернутися всі, незалежно від віросповідання, віку, статі, соціальної приналежності.

За словами директора центру, спектр проблем, з якими люди звертаються на «Телефон Довіри», широкий: це питання фізичного та психічного здоров'я, проблеми зайнятості, труднощі у спілкуванні, сімейні конфлікти, в т.ч. домашнє насильства. Усі консультації надаються безкоштовно, анонімно та конфіденційно.

На «Телефоні Довіри» регулярно проходять «прямі лінії» за участю представників різних управлінь, благодійних організацій і фондів.

Так, протягом квітня на «Телефоні Довіри» 15-84 Служби екстреної психологічної допомоги міського центру соцслужб для сім'ї, дітей та молоді відбудуться чотири «прямі лінії» із запрошенням представників міських управлінь та установ:

03 квітня – «Перспективи пенсійної реформи в Україні» за участю спеціаліста головного управління пенсійного фонду в Запорізькій області Вікторії Терещенко

10 квітня - «Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям» за участю заступника начальника УПСЗН ЗМР по Жовтневому району Наталії Ващенко

16 квітня – «Стресові розлади та ефективні способи усунення їх наслідків» - запрошений спеціаліст - практичний психолог, клінічний психолог Обласної психіатричної лікарні Ольга Говоруха

24 квітня – «Актуальні питання щодо влаштування дітей у дошкільні навчальні заклади м.Запоріжжя у 2014 році» - гість «прямої лінії» головний спеціаліст департаменту освіти і науки, молоді та спорту міської ради міської ради Вікторія Бакуменко

Усі питання можна поставити фахівцям у визначені дні з 15 до 17 години за стаціонарним телефоном 15-84 та номерами мобільних операторів:
095-845- 15-84
067-515- 15-84
063-404 -92-84
(розмова сплачується згідно з умовами Вашого тарифного пакету, переважно безкоштовно в межах мережі).

Телефонуйте!

 

Подведены первые итоги

На реализацию социальных инициатив Президента Украины по улучшению предоставления социальных услуг семьям, которые оказались в сложных жизненных обстоятельствах, в штат Запорожского городского центра социальных служб для семьи, детей и молодежи в июле этого года было введено 58 должностей специалистов социальной работы. Сегодня подведены первые итоги.

Анализ результатов работы Центра за июль подтвердил целесообразность расширения штата специалистов. Сотрудники побывали в 257 семьях, которые оказались в сложных жизненных обстоятельствах, 56 из них взяты под социальное сопровождение. Для преодоления сложных жизненных обстоятельств люди получают бесплатные психологические, юридические, социально-педагогические, информационные услуги. Семьям и лицам, которые находятся под сопровождением Центра, в июле предоставлено 1131 услугу. В сравнении с показателями предыдущих месяцев этот выше более, чем в 2 раза. К примеру, в июне 39 семьям, находившимся под сопровождением, было предоставлено 555 услуг и всего проинспектировано 93 семьи.

Специалисты социальной работы помогают в сборе и оформлении документов для получения государственных социальных выплат и помощи, субсидий; привлекают ресурсы громады для поддержки семей с детьми; проводят мероприятия, направленные на развитие семейных форм воспитания, исходя из потребностей детей.

Вы можете получить помощь, обратившись в городской центр социальных служб для семи, детей и молодежи, по телефонам 233-90-86, 236-25-94 или Службу экстренной психологической помощи «Телефон Доверия» по короткому номеру 15- 84 или мобильным номерам - 067-515-15-84; 095-845-15-84; 063-404-92-84.

Приемные дети выбирают профессию


В нашем городе получили развитие все формы семейного устройства детей: усыновление, опека (попечительство), приемная семья.
Успешная семья - это семья, которая может удовлетворить потребности ребенка, в том числе в профессиональном самоопределении. Задания по предоставлению профессиональной педагогической, психологической, социальной помощи решают не только специалисты службы по делам детей, но и специалисты центров социальных служб для семьи, детей и молодежи, специалисты центров занятости. Без этого взаимодействия невозможно было бы осуществлять работу по сопровождению приемных семей.
Каждая приемная семья находится под социальным сопровождением центра социальных служб для семьи, детей и молодежи. Это важный фактор ее функционирования. Благодаря сопровождению семья не остается наедине с трудностями воспитания детей, а получает поддержку со стороны государственных учреждений. Эффективность системы взаимодействия специалистов разных учреждений обеспечивается через реализацию индивидуальных планов работы, направленных на успешную социализацию детей-сирот и детей, лишенных родительской опеки. Один из этапов функционирования приемной семьи - подготовка и адаптация приемного ребенка к самостоятельной жизни после выхода из семьи.
Сейчас в 8 приемных семьях города Запорожье воспитываются 11 приемных детей, 8 из них стоят на пороге профессионального самоопределения.
С целью содействия осознанному профессиональному самоопределению детей путем повышения компетентности приемных родителей в сфере профессиональной ориентации Запорожский городской центр социальных служб для семьи детей и молодежи совместно с Областным центром занятости в начале марта 2012 провел мероприятие «Роль приемных родителей в профессиональном самоопределении детей», на котором участники:
обсудили вопросы будущих перспектив, выбора профессии;
ознакомились с особенностями рынка труда Украины и возможностями поиска рабочего места;
определили, какие личные качества нужно развивать для будущей профессиональной деятельности ребенка;
получили базовые знания по проблеме профессионального выбора и профессиональной ориентации.


По вопросам создания приемных семей Вы можете обратиться в Запорожский город ской центр социальных служб для семьи, детей и молодежи по адресу: бульвар Центральный, д. 20, тел. 233-90-86 и службу (управление) по делам детей Запорожского городского совета т. 224-23-52, 224-23-73.

Рішення Міської молодіжної ради від 10.02.2012 № 1 "Про затвердження Регламенту Міської молодіжної ради при Запорізькій міській раді" 
Рішення Міської молодіжної ради від 10.02.2012 № 2 "Про обговорення існуючих проблем студентської поліклініки м. Запоріжжя" 
Рішення Міської молодіжної ради від 10.02.2012 № 3 "Про стан молодіжного житлового будівництва в м. Запоріжжя"
Рішення Міської молодіжної ради від 10.02.2012 № 4 "Про створення робочої групи з підготовки заходу «Дорожче кубка»" 
Рішення Міської молодіжної ради від 10.02.2012 № 5 "Про затвердження плану роботи Міської молодіжної ради та постійних комісій на перше півріччя 2012 р." 
Рішення Міської молодіжної ради від 10.02.2012 № 6 "Про реформування житлово – комунального господарства в м. Запоріжжі"
Рішення Міської молодіжної ради від 10.02.2012 № 7 "Про звільнення з посади голови постійної комісія з питань розвитку підприємництва, торгівлі, побутового обслуговування та захисту прав споживачів Устімова Г.М." 
Рішення Міської молодіжної ради від 10.02.2012 № 8 "Про обрання голови постійної комісія з питань розвитку підприємництва, торгівлі, побутового обслуговування та захисту прав споживачів" 


Інформація про графік прийому громадян в службі (управлінні) у справах дітей міської ради.

Сиворакша Наталія Сергіївна      начальник служби (управління)  у справах дітей Запорізької міської ради  
69105, м.Запоріжжя, пр. Леніна, 206  ssn_zp@mail.ru, факс 224-23-73   каб.311  чт. 14.00-17.00  224-23-73

Побельона Інна Василівна  заступник начальника служби (управління)  у справах дітей Запорізької міської ради    
69105, м.Запоріжжя, пр. Леніна, 206 ssn_zp@mail.ru факс 224-23-73  каб.311 чт. 14.00-17.00  224-23-73 

Якимчук Олена Костянтинівна   заступник начальника служби (управління) – начальник відділу з питань сімейних форм виховання служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради  
69105, м.Запоріжжя, пр. Леніна, 206 ssn_zp@mail.ru каб.114 ср. 14.00-17.00 34-55-91

Трюхан Олена Миколаївна  начальник відділу по Жовтневому району служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради 
69063, м. Запоріжжя, вул. Дзержинського, 26 ssd_zhvra@mail.ru  каб.15  вт. 10.00-13.00  14.00-17.00  764-74-44  

Ляшенко Ляна Олександрівна  начальник відділу по Заводському району служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради 
69067, м. Запоріжжя, вул. Л. Чайкіної, 56 ssd_zra@mail.ru>  каб.214 пн. 9.30-12.30 ср. 9.30-12.30 14.00-17.00  289-81-06

Ренгевич Ольга Вікторівна  начальник відділу по Комунарському району служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради
69104, м. Запоріжжя, вул. Чумаченка, 32 kmnra@commit.zp.ua каб.202  пн. 10.00-13.00 14.00-17.00   287-03-71

Попсуєва Наталя Олександрівна  начальник відділу по Ленінському району служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради 
69096, м. Запоріжжя, вул. Бородинська, 1а slugba_len@mail.ru   каб.503  пн.14.30-17.00 ср. 10.00-13.00   289-96-28

Агафонова Жанна Вячеславівна   начальник відділу по Орджонікідзевському району служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради 
69035, м. Запоріжжя, вул. Седова, 5  ossd@list.ru  каб.1 вт. 10.00-12.00 14.00-17.00  34-70-48

Коваленко Сергій Дем’янович  начальник відділу по Хортицькому району служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради 
69076, м. Запоріжжя, вул. Задніпровська, 48а ssd_hra@mail.ru  каб.1 пн. 9.00-12.00 ср. 14.00-17.00  283-76-60

Єрохіна Наталія Володимирівна  начальник відділу по Шевченківському району служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради 
69068, м. Запоріжжя, вул. 8 Березня, 34 ssnshn@mail.ru  каб.227 пн. 14.00-17.00 вт. 09.00-12.00 289-90-77


Прийомна родина врятує дитину!


Дитина – найтендітніша, найчутливіша істота і потребує захисту з боку дорослих. Дитина, про яку нема кому піклуватися, не навчиться турбуватися про інших, віддавати тепло своєї душі, проявляти ніжність та ласку, вона не може бути щасливою, бо не знає, що щастя – це повноцінна, гармонійна сім'я. Турбота про дітей, які залишилися без батьків, захист їх прав, небайдужість до їх долі не може не сприяти більш гармонійному їх розвитку та вихованню повноцінної, здорової людини, що є запорукою для формування здорового, благополучного покоління.

Виховання у родині надасть можливість дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, відчути любов, тепло та турботу.

Існує декілька форм сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: усиновлення, опіка та піклування, прийомні сім'ї, дитячі будинки сімейного типу.

Забезпечення належних умов для зростання в сімейному оточенні дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, шляхом влаштування їх у сім'ї на виховання та спільне проживання є метою утворення прийомної сім'ї.

Прийомна сім'я - сім'я або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, що добровільно за плату взяла на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Прийомні батьки - подружжя або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, які взяли на виховання та спільне проживання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Вони є законними представниками прийомних дітей і діють без спеціальних на те повноважень як опікуни або піклувальники. Прийомні діти - діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, влаштовані до прийомної сім'ї. Прийомні діти виховуються у прийомній сім'ї до досягнення 18-річного віку, а в разі продовження навчання у професійно-технічних, вищих навчальних закладах I-IV рівня акредитації - до його закінчення, але не пізніше досягнення ними 23-річного віку.

За прийомними дітьми зберігається право на аліменти, пенсію, інші соціальні виплати, а також на відшкодування шкоди у зв'язку з втратою годувальника, які вони мали до влаштування до прийомної сім'ї. Прийомні діти мають право підтримувати особисті контакти з батьками та іншими родичами, крім випадків, коли це може завдати шкоди їхньому життю, здоров'ю та моральному вихованню.

Між прийомними батьками та органом, який прийняв рішення про створення прийомної сім'ї, на основі типового договору укладається договір про влаштування дітей до прийомної сім'ї.

У разі утворення прийомної сім'ї прийомні батьки беруть за плату прийомних дітей на власну житлову площу за наявності відповідних санітарногігієнічних та побутових умов.

Одному з прийомних батьків виплачується грошове забезпечення. Порядок призначення і виплати грошового забезпечення визначається Кабінетом Міністрів України.

Більш детальну інформацію про створення та функціонування прийомних сімей можна отримати у відділі по Орджонікідзевському району служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради за адресою: м.Запоріжжя, вул.Сєдова, 5, каб. №1, тел.: 34-70-48, 225-63-81, який закликає мешканців Орджонікідзевського району м.Запоріжжя, небайдужих до долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до створення прийомної сім'ї.

Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, з нетерпінням чекають на родинне тепло та турботу!

 Відділ по Орджонікідзевському району служби (управління) у справах дітей міської радиГородской конкурс социальной рекламы


С целью пропаганды здорового образа жизни, профилактики негативных проявлений в детской и молодежной среде (наркомании, алкоголизма, табакокурения) отдел по работе с молодежью и семьей и внешкольной воспитательной работы департамента образования и науки, молодежи и спорта Запорожского городского совета в рамках реализации городских комплексных мероприятий по пропаганде здорового образа жизни и профилактике негативных проявлений в детской и молодежной среде проводит городской конкурс социальной рекламы «Сохраним будущее молодежи!». Тематика конкурсных работ:

- «Выбирай здоровый образ жизни!»

- «Профилактика алкоголизма в молодежной среде»;

- «Стоп-наркотик »;

-« Профилактика табакокурения в детской и молодежной среде »;

-« СПИД - сохрани жизнь ».

Для участия в конкурсе необходимо до 30 ноября 2011 года направить работы в отдел по работе с молодежью и семьей и внешкольной воспитательной работы департамента образования и науки, молодежи и спорта Запорожского городского совета (69037, г. Запорожье, ул. Мира, 5, каб. 2, т. 34-44-62, эл. адрес: komitetmolodi@ukr.net).


Городской конкурс молодых литераторов «Литературная жемчужина»


С целью содействия национально-культурному возрождению Украины, активизации воспитательной работы среди детей и молодежи, повышения творческого, интеллектуального, культурного потенциала детей и молодежи города, всесторонней поддержки одаренной и творческой молодежи в рамках реализации Программы поддержки молодежи г. Запорожья до 2012 года, отдел по работе с молодежью и семьей и внешкольной воспитательной работы департамента образования и науки, молодежи и спорта Запорожского городского совета в течение ноября 2011 года проводит городской конкурс „Литературная жемчужина”. В конкурсе могут принимать участие молодые литераторы в возрасте от 14 до 35 лет. Конкурс проводится в двух номинациях: поэзия и проза. Для участия в конкурсе необходимо до 30 ноября 2011 года направить работы в отдел по работе с молодежью и семьей и внешкольной воспитательной работы департамента образования и науки, молодежи и спорта Запорожского городского совета (69037, г. Запорожье, ул. Мира, 5, каб. 2, т. 34-44-62, эл. адрес: komitetmolodi@ukr.net).ФОТОКОНКУРС «МИСТЕЦТВО ЖИТИ РАЗОМ»


Громадська організація «Обласний фонд підтримки інвалідів «Перспектива» та Міська молодіжна рада при Запорізькій міській раді, в рамках Інформаційної компанії «Енергія терпимості» та відзначення Всесвітнього дня толерантності та Всесвітнього дня інвалідів оголошує фотоконкурс «Мистецтво жити разом».

Роботи приймаються з 14 жовтня до 27 листопада 2011 р.

Мета фотоконкурсу:

відродження та популяризація ідей гуманізму, формування свідомості суспільства щодо позитивного ставлення до людей з обмеженими можливостями, привернення уваги центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадськості до проблем людей з обмеженими можливостями.

Тематика конкурсу:

Фіксація кадрів, пов’язаних з позитивним процесом культурно-морального розвитку суспільства, будь-які прояви людської доброти, взаємодопомоги, ніжності, співчуття, до людей з особливими потребами.

УМОВИ ТА ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

У конкурсі можуть брати участь усі бажаючі, як фотографи - професіонали, так і любителі. Фотороботи мають відповідати ідеї та меті конкурсу.

Вимоги до фотографій:

Роботи приймаються тільки від авторів

Фотографії приймаються в електронному вигляді у форматі JPEG або роздрукованими на глянцевому фотопапері форматом А4.

Розмір електронної фотографії - не менше 1600х1200 пікселів (не більше 1 Мб, 300 dpi)

На фото не повинно бути ретуші, водяних знаків, написів чи реклами

Кожен автор може надіслати не більше 5 фоторобіт.

Приймаються кольорові та чорно-білі фотографії.

Критерії відбору:

Фото не повинно брати участь в інших конкурсах.

Фото має відповідати головній ідеї та меті конкурсу.

Якість зображень та відповідність технічним параметрам.

Оригінальність композиції.

Художність зображення.

Фотографії приймаються:

В електронному вигляді за адресою: fotoperspectiva@ukr.net з поміткою «На конкурс» або подаються особисто з такою ж поміткою за адресою: Запоріжжя, пр. Леніна, б. 159 Виставковий зал Союза фотохудожників з 10-18 години крім вихідних.

До фотографії необхідно додати супроводжуючий документ в форматі Word, який повинен включати:

Прізвище, ім’я, по-батькові автора та його вік.
Адресу проживання;
Контактні телефони;
E-mail;
Інформацію про фотографію (на окремому аркуші): де вона була зроблена, коли зроблена (дата) та короткий опис.

 Оголошення результатів:  03 грудня 2011 року під час урочистого відкриття фотовиставки, присвяченої Всесвітньому дню інвалідів. 

Автори, які отримають 1, 2 і 3 місця, будуть нагороджені дипломами та пам'ятними призами. Кращі роботи стануть основою пересувної фотовиставки, яка демонструватиметься містами України.

Організатори фотоконкурсу залишають за собою право використовувати фотороботи в проведенні подальших виставок, підготовці та виданні інформаційних, рекламних матеріалів, публікацій у ЗМІ, Інтернеті для популяризації фотовиставки, із збереженням права інтелектуальної власності автора фотороботи та зазначенням його імені.

До участі в конкурсі не допускаються роботи, які пропагують насильство, містять політичну рекламу, рекламу шкідливих звичок (куріння, алкоголь, наркотики, і т. п.), а також створюють негативну емоційну атмосферу.

Контактна особа: Смірнова Олена, тел. 061-701-10-89, 066-583-26-25
Інформація про проведення Всеукраїнського рейду «Урок».

Одним з головних напрямків роботи служби у справах дітей по соціальному захисту та профілактиці правопорушень серед неповнолітніх є забезпечення здобуття підлітками обов’язкової загальної середньої освіти.

Щорічно, у серпні-вересні місяці в Україні проводиться Всеукраїнський захід “Урок”. Його мета – з’ясувати, чи готові діти, які опинились у складних життєвих умовах, до початку нового навчального року. Після закінчення проведення рейду проводиться місячник всеобучу і, в подальшому, робота по контролю за відвідуванням занять учнями триває протягом усього навчального року.

Вперше рейд “Урок”, як Всеукраїнська акція проводився у 2001 році на виконання “Додаткових заходів щодо забезпечення виконання Національної програми “Діти України” на період до 2005 року”, які затверджено Указом Президента України від 24.01.01 №42/2001.

Влітку 2011 року були відвідані всі діти, які опинились у складних життєвих обставинах і перебувають на профілактичному обліку у відділах по районах служби (управління) у справах дітей . Таких дітей в місті – 250. З дітьми та їх батьками проводиться консультативна, роз’яснювальна робота, у разі необхідності надається відповідна допомога. У цьому році за фінансової підтримки відділу по роботі з молоддю та сім’єю та позашкільної виховної роботи департаменту освіти і науки, молоді та спорту міської ради з нагоди

1 вересня 58 дітям з малозабезпечених сімей, що перебувають на обліку в службі, надано допомогу у вигляді канцелярського приладдя.

На виконання вимог Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей» та з метою підвищення ефективності роботи органів освіти, служби у справах дітей та кримінальної міліції у справах дітей в проведенні роботи по поверненню дітей до навчально-виховного процесу в місті Запоріжжі розроблено та затверджено Порядок проведення заходів по поверненню дітей шкільного віку до навчально-виховного процесу.

В м. Запоріжжя за даними міського управління освіти та науки загальна кількість дітей шкільного віку становить 59554 підлітків. Станом на 1 вересня 2011 року 47 дітей не приступили до занять в навчально-виховних закладах (2010 рік – 57 дітей). Були з’ясовані причини, з яких діти не приступили до навчання. Це, по-перше, невиконання батьками, або особами, що їх замінюють (опікунами), своїх батьківських обов’язків стосовно дітей - 34, самовільне залишення навчання – 4 та інші - 9.

Станом на 5 вересня повернено на навчання 2 дитини. Притягнуто до відповідальності за неналежне виконання своїх обов’язків 2 батьків.

Наразі робота щодо повернення дітей до учбових закладів продовжується.Одним із завдань Міської комплексної програми соціального захисту населення міста Запоріжжя на 2011-2013 роки є матеріальна підтримка обдарованої молоді. У 2011 році програмою охоплено 387 студентів та 4 молодих вчених вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, 31 студент коледжів, 7 учнів професійно-технічних закладів міста, 30 вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста Запоріжжя.

На теперішній час управлінням соціального захисту населення Запорізької міської ради здійснено перерахування коштів для виплати матеріальної підтримки за січень-березень 2011 року на загальну суму 330473,15 гривень.Соціальна підтримка багатодітних сімей

З метою посилення соціального захисту багатодітних сімей, поліпшення їх державної підтримки, створення більш сприятливих умов для виховання дітей з 01.01.2010 в дію вступив Закон України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей". Відповідно до нового закону багатодітним сім’ям наначальник служби (управління) даються наступні пільги:

для батьків - пільги щодо плати за користування житлом (квартирної плати), комунальними послугами та вартості палива;

для дітей - безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту, залізничним транспортом приміського сполучення, безоплатне одержання послуг з оздоровлення та відпочинку та інші.
Постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2010 № 209 «Деякі питання виготовлення і видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї» затверджений порядок виготовлення та видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї.
Комітетом у справах сім’ї та молоді міської ради проводиться робота щодо видачі посвідчень батькам та дітям з багатодітних сімей. Для отримання посвідчень, одному з батьків необхідно звернутись до комітету у справах сім’ї та молоді райадміністрації та надати наступні документи:
заява батька або матері про видачу посвідчень;
копії свідоцтв про народження дітей;
копії сторінок паспорта батька та матері з даними про прізвище, ім'я, по батькові, дату його видачі і місце реєстрації;
довідка про склад сім'ї, форма якої затверджена наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 22.07.2003 № 204 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 13.08.2003 № 709/8030);
фотокартки (по 1 шт. батьків та дітей з 6 років) розміром 30 х 40 міліметрів;

довідка про те, що за місцем реєстрації батька або матері посвідчення структурним підрозділом не видавалися (у разі реєстрації батьків за різним місцем проживання).

Контактні телефони:

Міський комітет у справах сім’ї та молоді – 224-31-17, 34-56-92;

Жовтневий район – 764-74-75;

Орджонікідзевський район – 225-66-51;

Заводський район – 289-81-02;

Комунарський район – 287-03-75;

Ленінський район – 222-58-39; 222-58-40

Хортицький район – 283-76-56; 283-75-97;

Шевченківський район – 289-90-25.Комітет у справах сім’ї та молоді Запорізької міської ради 

Інформація про видачу посвідчень багатодітним сім’ям
Постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2010 № 209 «Деякі питання виготовлення і видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї» затверджений порядок виготовлення та видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї.
Комітетом у справах сім’ї та молоді міської ради розпочато роботу щодо видачі посвідчень батькам та дітям з багатодітних сімей. Для отримання посвідчень, одному з батьків необхідно звернутись до комітету у справах сім’ї та молоді райадміністрації та надати такі документи:
заява батька або матері про видачу посвідчень;
копії свідоцтв про народження дітей;
копії сторінок паспорта батька та матері з даними про прізвище, ім'я, по батькові, дату його видачі і місце реєстрації;
довідка про склад сім'ї, форма якої затверджена наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 22.07.2003 № 204 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 13.08.2003 № 709/8030);
фотокартки (по 1 шт. батьків та дітей з 6 років) розміром 30 х 40 міліметрів;

довідка про те, що за місцем реєстрації батька або матері посвідчення структурним підрозділом не видавалися (у разі реєстрації батьків за різним місцем проживання).

Контактні телефони:

Міський комітет у справах сім’ї та молоді – 233-23-24, 34-44-62;

Жовтневий район – 764-74-75;

Орджонікідзевський район – 225-66-51;

Заводський район – 289-81-02;

Комунарський район – 287-03-75;

Ленінський район – 222-58-39; 222-58-40

Хортицький район – 283-76-56; 283-75-97;

Шевченківський район – 289-90-25.

Комітет у справах сім’ї та молоді Запорізької міської ради

Конкурс тематических работ молодых журналистов, посвященный 65-ой годовщине Победы в Великой Отечественной войне 

Комитет по делам семьи и молодежи Запорожского городского совета и Запорожская областная молодежная организация «Пресс-центр «Акцент» объявляют конкурс тематических работ молодых журналистов, посвященный 65-ой годовщине Победы в Великой Отечественной войне.
Конкурс тематических работ проводится в семи номинациях: «65-ой годовщине посвящается. Победа! Одна на всех…» (размышления); «История войны – моя история» (воспоминания моей семьи о войне); «Первый день войны – как это было…»; «Война глазами молодежи» (поэзия); «Кому нужна война?» (политический очерк); фотофакт «Запорожье моими глазами» (фотография и текст-описание); тренинг-задача “Аллитерация” (составить информационное сообщение, посвященное Дню Победы, в котором все слова должны начинаться с одинаковой буквы).
Конкурсные работы принимаются до 23 апреля 2010 года на электронные адреса: accent@mail.zp.ua , accent.zp@gmail. com, (конт. тел.: 270-78-76).
По итогам конкурса будет выпущена Летопись, в которую войдут лучшие работы конкурсантов, которая будет бесплатно передана в учебные заведения и библиотеки Запорожской области.

Комитет по делам семьи и молодежи городского совета
2243117

 


Міський огляд-конкурс на кращий гуртожиток

Відповідно до розпорядження міського голови від 19.10.2009 № 721р „Про проведення міського огляду-конкурсу на кращий гуртожиток”, у період з 20.10.09 по 02.12.09 комітетом у справах сім'ї та молоді міської ради проведено міський огляд-конкурс на кращий гуртожиток. Участь у міському огляді-конкурсі брали гуртожитки вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації та професійно-технічних училищ, а саме:
1. Запорізький національний технічний університет.
2. Запорізький державний медичний університет.
3. Запорізький будівельний коледж.
4. Запорізький педагогічний коледж
5. Запорізький електротехнічний коледж ЗНТУ.
6. Запорізький професійний ліцей автотранспорту
7. Запорізький професійний ліцей водного транспорту
8. Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти
9. Вище професійне училище № 27
10. Запорізький професійний промисловий ліцей
11. Запорізького центр професійно-технічної освіти швейного та перукарського мистецтва.
З 27 по 25 листопада 2009 року відбулись виїзні засідання комісії з перевірки гуртожитків, за участю фахівців комітету у справах сім'ї та молоді міської ради, відділення гігієни дітей та підлітків ДЗ „Запорізька міська санітарно-епідеміологічна станція Запорізької області”, обласної організації профспілки працівників освіти і науки, управління освіти і науки міської ради та науково-методичного центру професійно-технічної освіти в Запорізькій області.
2 грудня 2009 року у комітеті у справах сім'ї та молоді міської ради відбулось засідання комісії з визначення переможців міського огляду-конкурсу на кращий гуртожиток.
Заслуговує уваги робота з виховної роботи, санітарно-гігієнічний стан приміщень, коридорів, умивальних кімнат, кухонь г уртожитку № 4 Запорізького державного медичного університету. Належні умови для проживання і відпочинку учнів, проведення капітального ремонту, постійний контроль за станом охорони праці, пожежної безпеки гуртожитку Запорізького центру професійно-технічної освіти швейного та перукарського мистецтва.
За рішенням комісії, переможцями міського огляду – конкурсу визначені:
1. Гуртожиток №3 Запорізького національного технічного університету (вул. Горького, 161а) у номінації «Кращий студентський гуртожиток серед вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації».
2. Гуртожиток Запорізького педагогічного коледжу (вул. Ентузіастів, 13) у номінації „Кращий студентський гуртожиток серед вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації”.
3. Гуртожиток Запорізького професійного ліцею водного транспорту (вул. Глісерна, 24а) у номінації „Кращий гуртожиток серед професійно – технічних навчальних закладів”.

Комітет у справах сім'ї та молоді Запорізької міської ради

 


„Зорепад–2009”

30 жовтня 2009 року у ПК «ЗАЗ» Комітет у справах сім'ї та молоді Запорізької міської ради організував та провів відбірковий зональний тур молодіжного фестивалю естрадного мистецтва „Зорепад - 2009.
У рамках фестивалю проводились наступні конкурси:
- серед виконавців циркового та оригінального жанру;
- серед виконавців жанру нетрадиційна хореографія;
- серед виконавців розмовного жанру;
- серед виконавців танцювальної музики (дискотечної);
- серед виконавців сучасної інструментальної музики;
- серед виконавців популярної естрадної музики (популярна традиційна естрадна пісня; популярна сучасна естрадна пісня; сучасна популярна авторська пісня).
Участь у зональному відбірковому конкурсі взяло 87 конкурсантів.
Переможцями зонального відбіркового туру фестивалю”Зорепад-2009” стали:
1. У цирковому та оригінальному жанрі:
- Петренко Ірина, зразкова циркова студія «Арлекін»;
- Ковальова Єлизавета та Бровченко Вікторія,
- Олександрові Юлія та Вікторія, циркова студія „Летучая мышь”.
2. У розмовному жанрі:
- Команда КВК „88-е чудо света”;
- Полях Юлія.
3. У жанрі „Нетрадиційна хореографія”:
- Давидова Юлія та Кузьменко Марина, арт. балет „Галактика”;
- ансамбль сучасного танцю „Art-said” Запорізького юридичного інституту;
- Танцювальний клуб „Рондо” (хіп - хоп);
- Ансамбль „Орієнталь”.
4. У жанрі „Сучасна популярна авторська пісня”:
- Смірнова Миколая Михайловича.
5. У жанрі „Танцювальна музика”:
- Станько Артема Васильовича та Тищенко Богдана Андрійовича;
- гурт „U. N. I. T. Y.”;
- гурт «FuckТы».
6. У жанрі „Популярна естрадна пісня”:
- Гребенніков Олег, вокальна студія «Натхнення»;
- Онищенко Олександр;
- Мамішова Нарміну, хоровий зразковий колектив „Тернище”;
- вокальна студія ЗНТУ;
- Назаров Гліб;
- Шергін Анастасія;
- Поляков Артем;
- Стебліч Анастасія;
- Панасенко Анастасія, студія „Елегія”;
- Явір Ксенія, студія „Елегія”;
- Кіпа Олексій, студія „Елегія”;
- Жадан Дмитро.
Також до резерву учасників фінального туру обласного молодіжного фестивалю естрадного мистецтва "Зорепад-2009" у жанрі „Популярна естрадна пісня” зараховані:
- Соблєва Анастасія;
- Мочалова Тетяна;
- Сніжко Олександра;
- Петренко Софія;
- Макаренська Ольга, солістка народного ансамблю пісні та танцю ЗЮІ ДДУВС;
- Нелінова Ганна, вокальний гурток „Надія”;
- Шульга Стефанія;
- Сікорська Ольга.

Комітет у справах сім'ї та молоді Запорізької міської ради

Юные журналисты пишут о родном городе

13 октября в ДК «Орбита» состоялось подведение итогов, награждение победителей и участников Конкурса тематических работ молодых журналистов, посвященных Дню города. Конкурс проводился молодежной общественной организацией “Пресс-центр “Акцент” и комитетом по делам семьи и молодежи Запорожского городского совета.
Конкурс проводился с целью патриотического воспитания молодого поколения , в рамках системной работы в направлении поддержки и развития молодежной прессы г. Запорожья. На конкурс было подано 58 работ. Юные журналисты - школьники и студенты, которые в своих учебных заведениях входят в состав редакций газет, представили свои работы в семи номинациях: “Сколько стоит долгожданный и выстраданный мир без войны?”, “100 идей для родного города”, “В депутаты я б пошел, пусть меня научат…”, “Гордость Запорожья”, “Запорожье – картина моего счастливого будущего” и тренинг-задача “Аллитерация”.
По итогам конкурса победителями были определены:
• номинация “Сколько стоит долгожданный и выстраданный мир без войны?” – Федорченко Римма, ученица 11 класса школы -гимназии № 31, газета “Элита”;
• номинация “100 идей для родного города” – Ищенко Ростислав, ученик 6 класса лицея №62;
• номинация “В депутаты я б пошел, пусть меня научат…” – Матвеева Юлия, ученица 9 класса гимназии №107, газета “Pupil's Home”;
• номинация “Гордость Запорожья” – Ботнарева Марина, ученица 11 класса гимназии №93;
• номинация “Запорожье – картина моего счастливого будущего” – Матвеева Евгения, ученица 11 класса лицея №105;
• номинация “Аллитерация” – Гвоздик Дарья, ученица 11 класса гимназии №11, Скокова Анастасия, ученица 11 класса гимназии №107.
По итогам Конкурса была издана Летопись, в которую вошли лучшие работы конкурсантов.

Комитет по делам семьи и молодежи Запорожского городского совета

 

Інформація про проведення Всеукраїнського рейду «Урок».

Проблема невідвідування дітьми навчальних закладів завжди знаходиться у полі зору органів освіти та служб у справах дітей.
Вперше рейд «Урок», як Всеукраїнську акцію, було проведено у 2001 році на виконання Національної програми «Діти України».
Задовго до першого проведення рейду «Урок», співробітники служб у справах дітей щорічно проводили обстеження неблагополучних сімей, щоб вияснити, чи готові діти з цих сімей до початку навчального року. Влітку 2009 року були відвідані всі діти, які опинились у складних життєвих обставинах і перебувають на профілактичному обліку в службах у справах дітей районних адміністрацій. Таких дітей в місті – 356. З дітьми та їх батьками проводиться консультативна, роз'яснювальна робота, у разі необхідності надається відповідна допомога. У цьому році за фінансової підтримки комітету у справах сім'ї та молоді міської ради з нагоди 1 вересня 66 дітям з малозабезпечених сімей, що перебувають на обліку в службах, надано допомогу у вигляді канцелярського приладдя.
З метою координації зусиль органів освіти, служб у справах дітей та кримінальної міліції у справах дітей в проведенні рейду щорічно видається розпорядження міського голови «Про організацію виконання вимог чинного законодавства щодо забезпечення прав неповнолітніх на отримання повної загальної середньої освіти в поточному навчальному році», у якому визначені основні заходи усіх зацікавлених органів та служб по поверненню дітей до навчання.
Загальна кількість дітей шкільного віку в м.Запоріжжі у 2009 році складає 59439 неповнолітніх. За станом на 01.09.2009 року не приступило до занять 63 дітей. Були з'ясовані причини, з яких діти не приступили до навчання. По-перше, це невиконання батьками або особами, що їх замінюють, своїх батьківських обов'язків (44), по-друге – самовільне залишення навчання (8), інші причини, які з'ясовуються – (11). В перші дні спільної роботи адміністрації навчальних закладів та працівників служб у справах дітей 10 дітей повернуто на навчання, 3 дітей улаштовані до притулку до вирішення їх подальшої долі, 3 поставлено на облік в службах. З батьками та дітьми, які не приступили до навчання, проводиться профілактична робота: їм роз'яснюються їх права та обов'язки, батьків попереджують про відповідальність за ухилення від виконання своїх батьківських обов'язків по вихованню та навчанню дітей відповідно до Сімейного кодексу України.
Батьків, які неналежним чином виконують свої обов'язки чи ухиляються від їх виконання, притягують до адміністративної відповідальності за ст.184 Кодексу України про Адміністративні правопорушення. З початку навчального року службами у справах дітей підготовлено і направлено до органів внутрішніх справ 4 матеріали на притягнення батьків до адміністративної відповідальності.
Наразі робота щодо повернення дітей до учбових закладів продовжується.

Cлужба у справах дітей міської ради

 

Підсумки міського конкурсу соціальної реклами під гаслом «Збережемо майбутнє молоді!» 

Як привернути увагу громадськості до суспільних проблем, як заохотити молодь до їх вирішення? Одним з ефективних засобів впливу на суспільну думку є соціальна реклама. Соціальна реклама сприяє формуванню навичок здорового способу життя у дитячому та молодіжному середовищі. Саме тому комітет у справах сім'ї та молоді міської ради ефективно використовує її у профілактичній роботі з молоддю. Так, у травні 2009 року були виготовлені та розміщені на сіті-лайтах міста 10 плакатів, спрямованих на профілактику тютюнопаління та алкоголізму серед молоді.
Протягом травня – червня поточного року комітет у справах сім'ї та молоді міської ради з метою пропагування здорового способу життя, профілактики негативних проявів у дитячому та молодіжному середовищі (наркоманії, алкоголізму, тютюнопаління тощо) провів конкурс соціальної реклами під гаслом «Збережемо майбутнє молоді!». Конкурс проводився в рамках реалізації міських комплексних заходів з пропаганди здорового способу життя та профілактики негативних проявів у дитячому та молодіжному середовищі на 2008-2010 роки, затверджених рішенням Запорізької міської ради від 19.11.2008 № 40.
На конкурс було подано 20 творчих проектів у вигляді зразків соціальної реклами (плакати, відео та аудіо ролики, електронні презентації, буклети).
До оцінки конкурсних робіт були запрошені експерти з громадських та державних організацій, які опікуються проблемами профілактики негативних проявів у молодіжному середовищі, а також представники засобів масової інформації.
Переможцями конкурсу стали:
- Колективна робота PR-групи 1512 у номінації „Плакат” - «Дорослі звички в дитячому світі;
- Матюхін Дмитро Анатолійович у номінації «Відеоролик» - «Ми пили»;
- Баланда Олена Олександрівна у номінації «Аудіоролик».
Всі учасники конкурсу отримають дипломи та квіти, автори кращих робіт – пам'ятні подарунки.
Кращі зразки соціальної рекламної продукції, які були представлені на конкурс будуть запропоновані для використання місцевими засобами масової інформації в якості соціальної реклами та розміщені на сіті-лайтах міста.

 

Відкритий лист Президенту України
В.А. Ющенко
Голові Верховної Ради України
В.М. Литвину
Прем‘єр-міністру України
Ю.В. Тимошенко


Шановні керівники держави!

На даним момент у транспортній інфраструктурі міста Запоріжжя склалася критична ситуація.
Місто не справляється з транспортними потоками, особливо у час пік. Особливо страждають жителі правого берега Дніпра, що мусять кожного дня їхати на роботу, навчання чи у власних справах на лівий берег. У Запоріжжі є усього два мости через Дніпро – Дніпрогес (4 смуги руху в обох напрямках) та мости імені Преображенського (2 смуги руху в обох напрямках). А якщо зважити на аварійний стан Дніпрогесу, коли заради ремонту перекривають одну чи навіть дві його смуги, то ситуація взагалі критична. Кожного дня перед мостами утворюються великі затори, у яких жителі Запоріжжя (особливо мешканці Хортицького та Ленінського районів) проводять по півтори-дві години.
Ще у 2004 році було розпочате будівництво нових сучасних мостових переходів через річку Дніпро. Місто з нетерпінням чекає на них, адже вони мають розв‘язати гостру проблему комунікації між лівим і правим берегами Дніпра у межах Запоріжжя.
Але, в силу деяких причин, фінансування будівництва мостів було спочатку урізане, а потім зовсім припинене. Тож зараз вони знаходяться у недобудованому стані. При цьому, варто пам‘ятати, що при недотриманні графіку будівництва можуть виникнути проблеми з уже побудованими елементами. Аби мостові переходи служили довго і надійно, їх потрібно добудувати у встановлений термін, у іншому випадку усе, що вже було зроблено, виявиться марним.
Постійно цю проблему намагається розв‘язати мер міста Запоріжжя Євген Григорович Карташов. Він неодноразово звертався до владних структур з проханням поновити фінансування будівництва, тим самим лобіюючи інтереси Запорізького краю. Молодь Запоріжжя, розуміючи важливість новобудови, активно підтримує дії мера міста.
Ми, лідери молодіжних громадських організацій міста Запоріжжя, вимагаємо відновити у повному обсязі фінансування будівництва нових мостових переходів через р. Дніпро та завершити їх зведення у термін, що передбачений генеральним планом будівництва.
Шановні керманичі держави, не залишайтесь байдужими до проблем м. Запоріжжя!

Лідери молодіжних організацій міста Запоріжжя

Звернення прийнято на зустрічі керівництва міськвиконкому з лідерами молодіжних громадських організацій м. Запоріжжя 26.06.2009 з нагоди святкування Дня молоді.

Про проведення круглого столу «ЄВРОПА ОЧИМА МОЛОДІ»

16.05.2009 року Комітетом у справах сім'ї та молоді Запорізької міської ради у Запорізькому національному університеті з нагоди святкування Дня Європи був проведений круглий стіл на тему «Європа очима молоді». Участь у роботі «круглого столу» взяли посадові особи місцевого самоврядування, представники громадських організацій та органів студентського самоврядування, викладачі та студенти ЗНУ. Під час проведення «круглого столу» обговорювались наступні питання про: розвиток місцевої демократії; європейська інтеграція; впровадження студентських ініціатив як механізм прямої демократії у м. Запоріжжі; соціальне партнерство. За підсумками «круглого столу» була прийнята резолюція.

РЕЗОЛЮЦІЯ КРУГЛОГО СТОЛУ «ЄВРОПА ОЧИМА МОЛОДІ» 

1. Для розгляду теми «Запоріжжя та Європейська інтеграція» – ініціювати проведення комплексного соціологічного аналізу з метою: розробки понятійного апарату євроінтеграції; здійснення моніторингу суспільної думки по проблемам євроінтеграції (вивчення рівня сприйняття європейських цінностей у Запорізькому регіоні, в тому числі по віковим групам та ін.); розробки соціальної реклами з підтримки програм євроінтеграції.
2. В рамках шкільного курсу «Історія рідного краю» рекомендувати управлінню освіти і науки ввести факультативні заняття з теми «Ми і Європа», «Запоріжжя і Європа».
3. Ініціювати проведення молодіжних круглих столів з метою започаткування розробки концепції розвитку регіональних громадських ініціатив.
4. В рамках міжнародної молодіжної співпраці активізувати формальні та неформальні зв'язки з представниками європейських молодіжних структур, в тому числі місцевого самоврядування.
5. Організувати обмін досвідом по запровадженню програм євроінтеграції, розвитку студентського самоврядування між різними регіонами України.
6. Активізувати роботу серед студентської молоді з питань євроінтеграції.

 

Акція «Серце до серця»: допоможемо дітям

В Запорізькій області з ініціативи Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» проводиться акція «Серце до серця: Почуйте всі!» з благодійного збору коштів на придбання медичного обладнання для лікування дітей з вадами зору. У 2008 році до неї долучилися понад 200 шкіл міста та області, працювало понад 1000 волонтерів: 700 – у всіх районах та районних центрах області та 300 волонтерів в м. Запоріжжі.
Тематикою збору коштів Міністерством охорони здоров'я було обрано проблему дитячої офтальмології – ретинопатію у недоношених дітей. В районних центрах області та у м. Запоріжжі проводилися святкові благодійні концерти, виставки дитячої творчості, фестивалі – де працювали волонтери та збирали гроші.
У 2009 році тематикою Акції «Серце до серця: Почуйте всі!» також була визначена проблематика дитячої офтальмології. Проведення акції у Запорізькій області заплановано на 4-10 травня 2009 року. Акція буде проходити в 2 етапи: 4-8 травня – збір коштів в школах, вищих навчальних закладах І-IV рівнів акредитації, лікарнях; 9-10 травня – проведення Фіналу акції – святкові концерти, де працюватимуть волонтери акції. У м. Запоріжжі заплановані: благодійна фотовиставка «Посмішка щастя», фестиваль короткометражних фільмів «Яскравий світ дитячих мрій», концерт молодих Запорізьких музичних колективів «Допомогти – легко».
Комітет у справах сім'ї та молоді Запорізької міської ради звертається до керівників підприємств та установ усіх форм власності, громадських організацій, приватних підприємців та усіх небайдужих громадян взяти участь у благодійній акції «Серце до серця» та внести посильну лепту у важливу справу – збереження здоров'я наших дітей.
Рахунок для благодійних внесків:
Одержувач: Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця»; ЄДРПОУ 34354227, р/р 2600901011888 в КФ ВАТ «Кредобанк» м. Київ, МФО 321897.
Найменування платежу: «Благодійний внесок на придбання медичного обладнання для Запорізької області» (перераховувати кошти можна з 1 по 15 травня 2009 року).
Координатор Благодійного фонду «Серце до серця» в Запорізькій області – Чубар Тетяна, тел. 8(098)775-28-08, mailto:tanуа.tак2006@gmaіl.cоm.

Комітет у справах сім'ї та молоді міської ради

 


Шановні підприємці!

З метою підтримки багатодітних сімей в усіх сферах життєдіяльності суспільства та реалізації проекту допомоги багатодітним родинам у рамках ініціативи Президента України проводиться акція «Зігрій Любов'ю Дитину» в усіх областях України.
Мета проекту допомогти багатодітним родинам, шляхом надання благодійної допомоги.
Даний проект є вагомим внеском у забезпечення стабільності соціальних ініціатив в м.Запоріжжі та сприятиме розвитку благодійництва.
У рамках виконання даного проекту виконавчий комітет міської ради та комітет у справах сім'ї та молоді Запорізької міської ради запрошує підприємців та підприємства м.Запоріжжя підтримати одну із багатодітних родин, в яких виховується 7 та більше дітей та дітей-інвалідів та закріпитись за конкретною сім'єю з метою вирішення побутових проблем родин.
Детальніше дізнатись про умови проведення даного проекту, ознайомитись з «Меморандумом про взаємодію з реалізації проекту допомоги багатодітним родинам у рамках ініціативи Президента України «Зігрій Любов'ю Дитину», ви маєте змогу у комітетах у справах сім'ї та молоді райадміністрацій.
Контактні телефони:
Комітет у справах сім'ї та молоді Запорізької міської ради – 233-23-24, 34-44-62
Жовтневий район – 764-74-75;
Орджонікідзевький район – 225-66-51; 225-60-87;
Заводський район – 289-81-00; 289-81-02;
Комунарський район – 287-03-75;
Ленінський район – 222-58-39; 222-58-40
Хортицький район – 283-76-56; 283-75-97;
Шевченківський район – 289-90-39.

Комітет у справах сім'ї та молоді Запорізької міської ради


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet