Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Васильчук Г.М.

На виконання Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевим рад», з метою забезпечення принципу підзвітності та відповідальності перед виборцями відповідного виборчого округу, 23 березня 2017 року було проведено звіт депутата Запорізької міської ради Васильчука Геннадія Миколайовича. Серед присутніх було 30 жителів 16 виборчого округу.

На початку було оголошено звіт про діяльність Геннадія Миколайовича у раді та в її органах,  до яких його було обрано,  а також про його роботу у виборчому окрузі, про прийняті радою та її органами  рішення,  про  хід  їх виконання,  особисту участь в обговоренні,  прийнятті та в організації виконання рішень ради, її органів, а також доручень виборців виборчого округу. Зокрема у звіті було порушено наступні питання:

1. Виділення матеріальної допомоги особам, що проживають у приміщеннях, які не відповідають державним стандартам; особам, що потребують стаціонарного або амбулаторного лікування та (або) придбання коштовних лікарських препаратів; іншим особам, які віднесені до найбільш соціально уразливої категорії населення.

2. Облаштування території в межах округу (освітлення вулиць; прокладання або проведення ремонтних робіт дорожнього покриття)

3. Облаштування приміщень шкіл, дитячих садків та прилеглих до них територій, які знаходяться на території округу (Із депутатського фонду було виділено  кошти для допомоги дитячим навчальним закладам № 9, 130, 181, 182 у придбанні постільної білизни, кухонного комбайну, побутової техніки тощо, школам № 98, 15 та 76).

4. Можливості та сприяння у проведенні поточних та капітальних ремонтів будинків, які знаходяться на балансі територіальної громади (проведено ремонтні роботи у під’їздах будинків по вул. Українська 2А  та Козача 47).

5. Допомоги та сприянню вирішення конфліктів, що мають безпосередній вплив на жителів прилеглих територій, між сусідами.

6. Проведення регулярних зустрічей, бесід із мешканцями округу задля оперативного вирішення питань віднесених Конституцією та законами України до повноважень депутата та органів місцевого самоврядування.

7. Актуалізації та розгляду нагальних питань місцевого значення, що виникли в межах виборчого округу, на засіданнях Запорізької міської ради, у відповідних органах місцевого самоврядування та комунальних підприємствах, установах  (Геннадій Миколайович виступав із запитами на сесіях 8 разів).

8. Діяльності депутата у роботі постійної комісії з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин (відвідав 44 комісії).

9. Інші питання побутового та матеріального забезпечення виборчого округу.

За підсумками звіту мешканцями округу №16 було висловлено свої доповнення та слова подяки. Роботу Васильчука Геннадія Миколайовича було визнано задовільною.

 


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet