Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Константинов О.О.

Шановні мешканці Олександрівського району!

 

            25 жовтня 2015 року ви обрали мене представником і захисником ваших прав та інтересів в Запорізькій міській раді. Перш за все хочу подякувати за вашу довіру.

            За 12 місяців роботи зроблено багато. Регулярно брав участь в сесійних засіданнях, працював у комісії з питань соціального та економічного розвитку, бюджету і фінансів, вирішував питання громадян, які звертались до мене.

Крім того працював у робочих групах при міській раді з питань фінансово-економічної діяльності комунальних підприємств та розробки програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва.

За моєї ініціативи було створено робочу групу з питання будівництва Парку культури та спорту в районі Прибережної автомагістралі.

            Обрання до міської ради надало мені можливості ґрунтовно дослідити проблеми округу, району та міста у цілому. Кожного дня до моєї приймальні надходить велика кількість проблемних питань, які вимагають вирішення.

            Працювати на благо громади та відстоювати інтереси жителів мста – це перше і найважливіше завдання депутата. Тільки разом ми зробимо Запоріжжя найкращим містом України!

 

Зроблено на окрузі за рахунок міського бюджету, разом з соціально відповідальним бізнесом та небайдужими громадянами.

 

За звітній період до моєї приймальні надійшло понад 380 індивідуальних та колективних звернень. Завдяки моєму особистому втручанню, більшість звернень вирішені позитивно. Основним завданням у здійсненні депутатської діяльності вважаю забезпечення своєчасного вирішення питань, порушених у зверненнях та скаргах громадян, вивчення причин, які їх спричиняють, з метою внесення відповідних пропозицій до органів влади щодо їх усунення та недопущення у майбутньому.

 

Благоустрій

 

-          Пофарбовано вхідні фасади будинків по вул. Шкільна (32, 38, 40.7), Фортечна (1, 1А, 5) та Запорізька (4А).

-          Встановлення парканчиків на прибудинковій території по вул. Глісерна (20А, 26), Фортечна (1, 3) та Запорізька (2, 4А, 6).

-          Встановлено 9 дитячих та спортивних майданчиків.

-          Проведення толоки (прибирання) на недобудованому об’єкті компанії «Константа» біля житлового будинку по вул. Фортечная,1А.

-          Ремонт тротуарів по вулиці Запорізькій від вулиці Шкільної до Прибережної автомагістралі.

-          Реконструкція транспортної  розв’язки Прибережної автомагістралі від вулиці Фортечної до вулиці Української з встановленням світлофорних об’єктів.

 

Інфраструктура та розвиток ЖКГ

 

-          Впровадження енергоефективних заходів з утеплення квартир житлового фонду (вул. Глісерна,18).

-          Ремонт під’їздів по вулиці Глісерній,26 та перших поверхів під’їздів житлових будинків (вул. Шкільна,38, Фортечна,1, Запорізька,1).

-          Заміна освітлення тамбурів та перших поверхів під’їздів житлових будинків на світлодіодне з датчиками руху.

-          Ремонт центральних та внутрішньоквартальних доріг, а саме Прибережної автомагістралі (від вул. Лепіка до вул. Української), вулиць Шкільна,32 та Глісерна,20, 20А, 24, 24А, 26, 28.

-          Сприяння у виділенні 8.6 млн. грн. з міського бюджету на проведення реконструкції студентської поліклініки по проспекту Соборному,59.

-          Заміна та малий капітальний ремонт ліфтів у будинках по вул. Запорізька (4А, 6, 7), Шкільна (38) та Фортечна (3).

-          Капітальний ремонт покрівлі житлових будинків по вулицях Шкільна,38 та Запорізька,2.

 

Підтримка комунальних закладів та допомога мешканцям міста

 

-          Ремонт частини фасаду гімназії №2 ім. Лесі Українки.

-          Встановлення частини паркану навколо дитячого садка №55 «Калиновий цвіт».

-          Виділення коштів на потреби дошкільних, шкільних, позашкільних та реабілітаційних навчальних закладів, а саме – дитячого садку №3, школи №3 та №17, Центру дитячої творчості Олександрівського району, Центру реабілітації людей з особими потребами та іншим.

-          До свята Першого дзвоника подаровано письмовий стіл та двоповерхове ліжко для багатодітної сім’ї.

-          За зверненням ветеранських організацій забезпечено ветеранів та людей похилого віку 400 парами окулярів для читання.

 

Соціальна сфера та підтримка молоді

 

-          Втілення соціального проекту «Еко селфі». Головна мета проекту – зробити Запоріжжя чистішим. Завдяки кожному небайдужому мешканцю прибрано територію площею понад 21 га.

-          Для студентства та молоді започатковано конкурс молодіжних проектів «Епіцентр студентських ініціатив». До участі в конкурсі подано 68 проектів від студентів та аспірантів ЗНУ, а найкращі були нагороджені преміями.

-          Постійне проведення зустрічей з мешканцями багатоквартирних житлових будинків з питань створення ОСББ та надання правово-методичної підтримки у забезпеченні управління власним будинком.

-          За підтримки сучасної офтальмологічної клініки «ВІЗУС» та благодійного фонду «СВІТЛОЗІР» проведено четвертий рік поспіль акцію «Здоровий зір». У безкоштовній перевірці зору взяли участь понад 250 мешканців району та міста Запоріжжя.

 

Проекти рішень

 

Впровадження програми «Прозорий бюджет м. Запоріжжя»

Затверджена рішенням міської ради №65 від 25.08.2016 р. Основними пріоритетами є забезпечення громадян України, зокрема мешканців м. Запоріжжя інструментами контролю до інформації стосовно бюджету міста, а також забезпечення керівництва та спеціалістів різних рівнів виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств та установ системою прийняття управлінських рішень.

Наглядові ради при комунальних підприємствах ЗМР

Розроблено та внесено на розгляд міської ради. Мета проекту – захист інтересів територіальної громади, як власника, забезпечення реалізації статутних завдань підприємства, підвищення ефективності управління та контроль за діяльністю підприємств.

Програма забезпечення молоді міста житлом на 2017-2021 рр.

Розроблено та внесено на розгляд міської ради, з метою підвищення рівня забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов відповідно до законодавства та реалізації державної молодіжної політики, сприяння соціальному становленню і розвитку молоді, створенню сприятливих умов для розвитку молодіжного житлового будівництва у м. Запоріжжя.

 

Інфографіка в цифрах і фактах:

 

Кількість прийомів та зустрічей громадян – 38

Кількість депутатських звернень до міської ради та комунальних підприємств – 120

Кількість вирішених питань – 343

Кількість звернень громадян – 385

Кількість громадян, яким надано матеріальну допомогу – 119

Кількість особисто розроблених та поданих до міської ради проектів рішень – 3

 


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet