Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206
Оголошення

 

30 травня 2017 року о 10.00 у Запорізькій торгово-промисловій палаті (бул. Центральний 4), в рамках реалізації Програми фінансування деяких заходів щодо сприяння розвитку малого та середнього підприємництва відбудеться семінар для підприємців на тему: «Новації пенсійного законодавства. Податкові зміни для приватних підприємців».

Програма заходу вміщує наступні питання: новації у сфері пенсійного законодавства, подальші шляхи реформування пенсійної системи в Україні; удосконалення системи функціонування та надання послуг населенню Пенсійним фондом України; обов’язок роботодавців та роль кадрових служб підприємств в підвищенні обізнаності працівників щодо перспектив пенсійного забезпечення; порядок оформлення та подання документів для призначення та перерахунку пенсій, порядок проведення перерахунків пенсій, виплати пенсій працюючим пенсіонерам та інше; все про єдиний податок у 2017 році; ведення обліку підприємцем на єдиному податку; особливості зміни системи оподаткування;   нюанси використання праці найманих працівників підприємцями; особливості застосування загальної системи оподаткування для приватних підприємців;   відповідальність, нарахування пені, штрафів; організація готівкових розрахунків фізичними особами-підприємцями; співпраця юридичних осіб з підприємцями.

Семінар проводять представники Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області, Головного управління ДФС у Запорізькій області та консалтингової компанії.

Участь у семінарі для підприємців безкоштовна.

Представники суб’єктів малого та середнього підприємництва, що мають бажання взяти участь у семінарі, можуть направити заявку на електронну адресу torg2@i.ua до 22.05.2017 за формою:

П.І.Б

Посада

Підприємство

Контактний телефон

 

 

 

 


 Яндекс.Метрика
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet