Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Рішення міської ради

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 70 -2016-08-25 - Про скасування рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 30.10.2006 № 397/10 "Про право здійснення підприємницької діяльності на території міського пляжу" зі змінами

 Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  враховуючи невідповідність рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 30.10.2006 № 397/10 «Про право здійснення підприємницької діяльності на території міського пляжу» зі змінами, вимогам чинного законодавства, Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Скасувати рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 30.10.2006 № 397/10 «Про право здійснення підприємницької діяльності на території міського пляжу» зі змінами.
  2. Доручити департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради (Забутний О.П.) вжити заходи щодо розірвання угоди про виконання умов конкурсу на право здійснення підприємницької діяльності на території міського пляжу в районі бул. Шевченка від 10.06.2008 зі змінами у встановленому чинним законодавством порядку.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на голову постійної комісії Запорізької міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин Чумаченка І.М., першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

 

Міський голова                                                                     В.В. Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet