Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Рішення міської ради

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 16 -2016-12-26 - ПРОЕКТ №18 "Про створення тимчасової контрольної комісії Запорізької міської ради з питань перевірки фінансово-економічної діяльності Концерну "Міські теплові мережі" та Комунального підприємства "Водоканал" (оприлюднено 04.01.2017, уточнено 24.01.2017)

ПРОЕКТ №18

         Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи приписи Законів України «Про статус депутатів місцевих рад», «Про житлово-комунальні послуги», Регламенту Запорізької міської ради, з метою контролю за ефективним використанням коштів місцевого бюджету та недопущення зайвих витрат, вирішення питання щодо  необхідності виділення коштів з міського бюджету для внесення до статутних капіталів Концерну «Міські теплові мережі» та Комунального підприємства «Водоканал», Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

      1. Створити тимчасову контрольну комісію Запорізької міської ради з питань перевірки фінансово-економічної діяльності Концерну «Міські теплові мережі» та Комунального підприємства «Водоканал».

      2. Затвердити склад тимчасової контрольної комісії Запорізької міської ради з питань перевірки фінансово-економічної діяльності Концерну «Міські теплові мережі» та Комунального підприємства «Водоканал» (додаток 1).

      3. Затвердити Положення про тимчасову контрольну комісію Запорізької міської ради з питань перевірки фінансово-економічної діяльності Концерну «Міські теплові мережі» та Комунального підприємства «Водоканал» (додаток 2).

      4. Повноваження тимчасової контрольної комісії Запорізької міської ради з питань перевірки фінансово-економічної діяльності Концерну «Міські теплові мережі» та Комунального підприємства «Водоканал» припиняються з моменту прийняття міською радою остаточного рішення щодо результатів роботи цієї комісії.

      5. Управлінню внутрішньої політики, преси та інформації міської ради оприлюднити це рішення в газеті Запорізької міської ради «Запорозька Січ» та розмістити на офіційному порталі міської ради.

      6. Контроль за виконанням цього рішення покласти заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Малиш В.І. на постійну комісію з питань соціального та економічного розвитку, бюджету і фінансів (Божко Р.А.).

 

Міський голова                                                                      В. В. Буряк

 

Проект рішення підготовлений:

Голова депутатської фракції

«ВО «Батьківщина»                                                             І.Б. Костенко

 

Голова депутатської фракції

«Солідарність»                                                                     О.О. Константинов

 

Голова депутатської фракції

«Об’єднання «Самопоміч»                                                  Д.А. Трюхан

 

Голова депутатської фракції

«УКРОП»                                                                               М.В. Прасол

 

Прикріплені файли:

Додаток 1.docx   (уточнено 24.01.2017)

Додаток 2.docx

 

 

 

 


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet