Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 497 -2012-12-28 - Про виключення квартири із числа службової житлової площі прокуратури Запорізької області

Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні” та п.6 Положення про порядок надання службових житлових приміщень і користування ними в Українській РСР, розглянувши клопотання прокуратури Запорізької області від 14.12.2012 №11-627 вих.-12 та додані до нього документи про виключення квартири із числа службової житлової площі, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1.Виключити двокімнатну квартиру №8 по вул.Гоголя,149 (корпус II) із числа службової житлової площі прокуратури Запорізької області, так як відпала потреба у такому її використанні.

2. Департаменту житлового господарства та розподілу житлової площі міської ради оформити ордер на двокімнатну квартиру №8 житловою площею 40,6 кв.м. (загальною - 113,1 кв.м.) по вул.Гоголя,149 (корпус II) Запорізькому міжрайонному екологічному прокурору, раднику юстиції Бутенко Ірині Олександрівні на сім’ю із 3 осіб (вона, чоловік- Бутенко Іван Анатолійович, дочка- Бутенко Варвара Іванівна).

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Свіркіна Д.О.

 

 

Міський голова                                            О.Ч.Сін


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet