Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 473 -2015-11-12 - Про розірвання договору надання послуг з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування №84 «вул. Товариська - Вокзал «Запоріжжя-1» з ТОВ «Альянс-Авто» та винесення маршруту №84 на конкурс

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», постановами Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» із змінами і доповненнями та від 18.02.1997 №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» зі змінами і доповненнями, наказами Міністерства транспорту та зв’язку України від 12.04.2007 №285 «Про затвердження Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, від 07.05.2010 №278 «Про затвердження Порядку розроблення та затвердження паспорту маршруту» (зі змінами), базуючись на результатах перевірок  договірних зобов’язань товариства з обмеженою відповідальністю «Альянс-Авто», виконавчий комітет Запорізької міської ради 
ВИРІШИВ:
1.  Доручити управлінню з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради розірвати з товариством з обмеженою відповідальністю «Альянс-Авто», за порушення договірних зобов’язань, договір від 27.09.2013 №30 надання послуг з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування №84 «вул. Товариська-Бородінський ринок», в односторонньому порядку до закінчення терміну його дії, після затвердження результатів конкурсу. 
2. Затвердити для винесення на конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті Запоріжжі автобусний маршрут загального користування (додається).
3. Доручити управлінню з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради організувати проведення конкурсу на право обслуговування автобусного маршруту загального користування в місті Запоріжжі за об’єктом та умовами згідно з додатком. 
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гладченка С.М. 


Міський голова                                О.Ч.Сін

Прикріплені файли:

Додаток 1-марш _84 на конкурс грудня 2015р.docx

Прикріплені файли:

Додаток 2-УМОВИ конкурс_в у грудн_ 2015 року-марш 84.doc


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet