Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 475/1 -2015-11-12 - Про передачу департаменту фінансової та бюджетної політики Запорізької міської ради витрат з капітального ремонту нежитлових приміщень на першому поверсі в будівлі по вул.Сталеварів,19

Згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою подальшої експлуатації реконструйованих приміщень на першому поверсі в будівлі по вул.Сталеварів,19, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Вилучити з господарського відання комунального підприємства «Управління капітального будівництва» та передати департаменту фінансової та бюджетної політики Запорізької міської ради витрати з капітального ремонту нежитлових приміщень на першому поверсі в будівлі по вул.Сталеварів,19 вартістю 2120,67649тис.грн.
2. Комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» передати в установленому порядку, а департаменту фінансової та бюджетної політики Запорізької міської ради прийняти витрати з капітального ремонту нежитлових приміщень на першому поверсі в будівлі по вул.Сталеварів,19.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Свіркіна Д.О. 

Міський голова                                                                                             О.Ч.Сін


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet