Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 475/2 -2015-11-12 - Про передачу департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради витрат з об’єкту «Будівля навчального комплексу «Запорізька Січ» о. Хортиця, м. Запоріжжя – реконструкція»

Згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою експлуатації реконструйованої будівлі навчального комплексу «Запорізька Січ» о. Хортиця, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Вилучити з господарського відання комунального підприємства «Управління капітального будівництва» та передати в оперативне управління департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради витрати з реконструкції об’єкту «Будівля навчального комплексу «Запорізька Січ» о. Хортиця, м. Запоріжжя – реконструкція» в сумі 3025939,57 грн.
2. Комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» передати в установленому порядку, а департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради прийняти витрати по об’єкту «Будівля навчального комплексу «Запорізька Січ» о.Хортиця, м.Запоріжжя – реконструкція».
3. Рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 22.03.2013 № 84/4 «Про передачу комунальному підприємству «Водоканал» затрат по зовнішнім мережам водопроводу та каналізації об’єкта «Будівля навчального комплексу «Запорізька Січ» о. Хортиця» та рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 20.12.2013 № 544 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 22.03.2013 № 84/4», вважати такими, що втратили чинність.
4. Контроль    за    виконанням   даного   рішення    покласти   на   першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Свіркіна Д.О. 

 

Міський голова                                                      О.Ч.Сін


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet