Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 475/3 -2015-11-12 - Про передачу департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради витрат з реконструкції об’єкту «Реконструкція будівлі дошкільного навчального закладу №285 по пр.40-річчя Перемоги,15а Комунарського району м. Запоріжжі»

Згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою експлуатації реконструйованої будівлі дошкільного навчального закладу №285 по пр.40-річчя Перемоги,15а в Комунарському районі м. Запоріжжя, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Вилучити з господарського відання комунального підприємства «Управління капітального будівництва» та передати в оперативне управління департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради витрати з реконструкції об’єкту «Реконструкція будівлі дошкільного навчального закладу №285 по пр.40-річчя Перемоги,15а Комунарського району м Запоріжжя» в сумі 17883352,93 грн.
2. Комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» передати в установленому порядку, а департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради прийняти на баланс витрати по об’єкту «Реконструкція будівлі дошкільного навчального закладу №285 по пр.40-річчя Перемоги,15а в Комунарському районі м. Запоріжжя».
3. Контроль за виконанням даного  рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Свіркіна Д.О. 

Міський голова                                                                                             О.Ч.Сін


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet