Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 478/1 -2015-11-12 - Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя об’єктів благоустрою та ігрового обладнання у комплексі дитячого ігрового майданчика від БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «СОЦІАЛЬНІ ПРОГРАМИ ЗАПОРІЖСТАЛЬ»

Керуючись ст.ст.59,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.319 Цивільного кодексу України, ст.137 Господарського кодексу України, розглянувши звернення БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «СОЦІАЛЬНІ ПРОГРАМИ  ЗАПОРІЖСТАЛЬ», враховуючи згоду районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Прийняти  до комунальної  власності територіальної громади м.Запоріжжя об’єкти благоустрою та ігрове обладнання у комплексі дитячого ігрового майданчика, які встановлено у сквері по пр.Ювілейному, згідно з додатком до рішення. 
2. Закріпити  на праві  оперативного управління за районною адміністрацією Запорізької міської ради по Хортицькому району майно,  зазначене  в п.1  цього рішення.
3. Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради здійснити передбачені чинним законодавством заходи щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя об’єктів благоустрою та ігрового обладнання у комплексі дитячого ігрового майданчика, які встановлено у сквері по пр.Ювілейному, згідно з додатком до рішення та подальшої передачі їх в оперативне управління районній адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Свіркіна Д.О. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Еделєва В.Г. 


Міський голова                                                                                         О.Ч.Сін
 

Прикріплені файли:

Додаток до р_шення.doc


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet