Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 478/4 -2015-11-12 - Про передачу зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення в господарське відання комунального підприємства “Водоканал”

Керуючись ст.59, ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Цивільним кодексом України, ст.136, ст.137 Господарського кодексу України, розглянувши звернення комунального закладу “Палац культури “Заводський”, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
Вилучити з оперативного управління комунального закладу “Палац культури “Заводський” та передати в господарське відання комунальному підприємству “Водоканал” зовнішні мережі до комунального закладу “Палац культури “Заводський” по вул.Орджонікідзе,22, а саме:
мережа водопостачання довжиною 30 п.м, вартістю 12599,28 грн.;
мережа каналізації довжиною 81 п.м, вартістю 38843,00 грн.
2. Доручити комунальному закладу “Палац культури “Заводський” передати, а комунальному підприємству “Водоканал” прийняти в господарське відання зазначені в п.1 зовнішні мережі водопостачання та водовідведення.
3. Зобов’язати комунальне підприємство “Водоканал” надати до департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради інформацію про виконання пункту 2 рішення.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Еделєва В.Г.

 

Міський голова

О.Ч.Сін


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet