Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 482 -2015-11-12 - Про встановлення тарифів на ритуальні послуги спеціалізованого комунального підприємства «Запорізька ритуальна служба»

Керуючись  Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про поховання та похоронну справу», виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити тарифи на ритуальні послуги спеціалізованого комунального підприємства «Запорізька ритуальна служба» м.Запоріжжя згідно з додатком.

2.Для аналізу тарифів на ритуальні послуги спеціалізованому комунальному підприємству «Запорізька ритуальна служба» щоквартально до 30 числа місяця, наступного за звітним, подавати звітні матеріали до департаменту економічного розвитку міської ради та департаменту житлово-комунального господарства міської ради.

3. Рішення виконавчого комітету міської ради від 25.05.2012 №185 «Про встановлення тарифів на ритуальні послуги спеціалізованого комунального підприємства «Запорізька ритуальна служба»» вважати таким, що втратило чинність.

4. Управлінню внутрішньої політики, преси та інформації міської ради оприлюднити дане рішення  в засобах масової інформації.

5. Дане рішення набуває чинності з дня його оприлюднення.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Еделєва В.Г.

 

Міський голова                                                                            О.Ч.Сін

Прикріплені файли:

додаток.doc

 


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet