Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 484/6 -2015-11-12 - Про виключення двокімнатної квартири №13 по вул.Кірова,27 із числа службової житлової площі міського комунального підприємства „Основаніє”

Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.125 Житлового кодексу Української РСР та п.6 Положення про порядок надання службових житлових приміщень і користування ними в Українській РСР, на підставі клопотання міського комунального підприємства „Основаніє” від 24.09.2015 №11831/01-03 про виключення двокімнатної квартири №13 по вул.Кірова,27 із числа службової житлової площі, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Виключити двокімнатну квартиру №13 по вул.Кірова,27 із числа службової житлової площі міського комунального підприємства „Основаніє”, так як відпала потреба у такому її використанні.

2. Департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради оформити ордер на двокімнатну квартиру №13 житловою площею 20,5 кв.м. (загальною- 31,3 кв.м.) по вул.Кірова,27 робітнику з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями МКП „Основаніє” Пономаренко Тетяні Аркадієвні, на сім’ю із 4 осіб (вона, син-Білоус Артем Валентинович, дочка-Сміюха Дар’я Валентинівна, онук-Сміюха Дамір Станіславович).

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Свіркіна Д.О.

 

Міський голова                                                                       О.Ч.Сін

 


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet